Pınar Altuğ'un makyajsız hali şaşırttı! Takipçisinden gelen olumsuz yorumu affetmedi - Son Dakika

Pınar Altuğ'un makyajsız hali şaşırttı! Takipçisinden gelen olumsuz yorumu affetmedi

02.10.2020 21:04

Çocuklar Duymasın dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini şaşırttı. Kendisine gelen olumsuz yoruma cevap veren ünlü isim yine gündeme oturdu.

Çocuklar Duymasın dizisinin final yapmasının ardından yeni bir projeye kadar ekranlara ara veren Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini şaşırttı.

Sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaşan Pınar Altuğ olumsuz yorumlarla karşılaştı. Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçileri tarafından beğenilmedi.

Pınar Altuğ'un makyajsız hali şaşırttı! Olumsuz yorumu affetmedi

"ASLA KALBİ GÜZELLEŞTİRMİYOR"

Bir takipçisi Altuğ'un fotoğrafının altına "Demek ki para her şeyin çözümü değilmiş' yazması dikkatlerden kaçmazken ünlü ismin kısa süre sonra takipçisine verdiği cevap sosyal medyada gündem oldu. Pınar Altuğ takipçisine "Evet mesela asla kalbi güzelleştirmiyor" yanıtını verdi.

Pınar Altuğ'un makyajsız hali şaşırttı! Olumsuz yorumu affetmedi
YORUMLAR (13)
  • By Angaralı: bu millet bu kadından ne istiyor makyaj yapsa suç yapmasa suç ne bekliyorsunuz kaç yaşına gelmiş kadın güzellik tip bunlar gececi şeyler herkes yaşlanacak kurtuluş yok bundan Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • vanlı okan: dünyaya tapmayın dünya gelip geçici bu dünyanın birde rövanşı var bir kibrit yaktığımızda yada elimiz sobaya yadaya sıcak bişeye değdiğinde nasıl bağırıyoruz 1 saniye de ne oluyor bize oacıyı hissetimiğiz zaman birde cehennemi düşünün VAY HALİMİZE HRİSTİYANLARIN ALAY KONUSU OLDUK ADAMLAR BİLE DİYOR MÜSLÜMANLIK BU DEĞİL DİYORLAR BİZİM YAPTIĞIMIZIN AYNISINI YAPIYORLAR HATTA ONLARI GEÇTİK Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Pınar Altuğ'un makyajsız hali şaşırttı! Takipçisinden gelen olumsuz yorumu affetmedi - Son Dakika


Advertisement