Safiye ve Naci'nin kar tatilinde beklenmeyen sürpriz! Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde neler oldu? - Son Dakika

Safiye ve Naci'nin kar tatilinde beklenmeyen sürpriz! Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde neler oldu?

26.01.2022 09:27
Safiye ve Naci'nin kar tatilinde beklenmeyen sürpriz! Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde neler oldu?

TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşan Masumlar Apartmanı dizisinin dün yayınlanan bölümünde Şükrü Özyıldız sürprizi yaşandı. Han'ın, Safiye ve Naci'nin mutlu sona kavuşmaları için elinden geleni yapması bölümde yer alsa da yaşanan gelişmeler bu duruma engel olacaktır.

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dün akşam 55. bölümü ile ekranlardaydı.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Han'ın ortaya çıkışı Safiye'yi rahatlatsa da kardeşinin başına gelenlerden yine kendi uğursuzluğunu sorumlu tutar. Naci ise artık pes etme noktasına gelmiştir ancak Han, Safiye ve Naci'nin mutlu sona kavuşmaları için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Bu sırada Ceylan, Han'ın gerçekleri anlatmadığından şüphelenir fakat Han'ın verdiği cevaplar onu ikna etmez. Ceylan'ın işin aslını öğrenmek için tek bir çaresi kalmıştır. Han ise Mazo'nun, kendisi ve ailesi için hala bir tehdit olup olmadığını araştırır.

Gülben, evliliği için önemli bir adım atmak ister ve akıl almak için Esra'ya başvurur. Safiye, Naci'nin gönlünü almak için çabalar ancak Naci'nin bir şartı vardır. Safiye'den kendisiyle günübirlik bir kar tatiline gitmesini ister. O uzun yolun sonunda, Safiye'yi büyük bir sürpriz beklemektedir.

YORUMLAR
500
Masumlar Apartmanı'nın dün akşamki bölümünde neler oldu? Ceylan ile Han arasında çıkan anlaşmazlıklar çözüldü mü? Masumlar Apartmanı'nın dün akşamki bölümünde neler oldu? Ceylan ile Han arasında çıkan anlaşmazlıklar çözüldü mü?

Son Dakika Magazin Safiye ve Naci'nin kar tatilinde beklenmeyen sürpriz! Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde neler oldu? - Son Dakika


Advertisement