Selin Şekerci ve İbrahim Selim aşk yaşıyor - Son Dakika

Selin Şekerci ve İbrahim Selim aşk yaşıyor

29.06.2021 10:15

İbrahim Selim'in programına nisan ayında katılan Selin Şekerci izleyenlere keyifli anlar yaşatmıştı. İkilinin programın ardından görüşmeye başladığı ve bir süredir de aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Selin Şekerci, nisan ayında İbrahim Selim'in talk show programına katılmış, ikili programda yaşadıkları keyifli anları sosyal medyada da paylaşmıştı.

İbrahim Selim ile Selin Şekerci aşk yaşıyor

"GÜZEL OLDUĞU KADAR FİLTRESİZ VE BİR O KADAR KOMİKMİŞ"

Selim, oyuncu için "Hanımefendi güzel olduğu kadar filtresiz ve bir o kadar da komikmiş" yorumunu yapmıştı. Çiftin programın ardından aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Yaklaşık bir aydır birlikte olan ikili şimdilerde gözlerden uzak bir şekilde ilişkilerini sürdürüyor.

Selin Şekerci ve İbrahim Selim aşk yaşıyor
YORUMLAR
500
İnönü üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümü akredite edildi İnönü üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümü akredite edildi Teşvikli yatırımlar istihdam kapısı oldu Teşvikli yatırımlar istihdam kapısı oldu İçişleri: ÖSO'ya yönelik katliamın 3 faili Afrin'de yakalandı İçişleri: ÖSO'ya yönelik katliamın 3 faili Afrin'de yakalandı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Selin Şekerci ve İbrahim Selim aşk yaşıyor - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement