Seren Serengil kardeşlerini ilk defa paylaştı: Burnumda tütüyorsunuz - Son Dakika

Seren Serengil kardeşlerini ilk defa paylaştı: Burnumda tütüyorsunuz

09.01.2022 11:12
Seren Serengil kardeşlerini ilk defa paylaştı: Burnumda tütüyorsunuz

Armağan Çağlayan'ın programına katılan Seren Serengil, annesi ve babasından beş kardeşi olduğunu açıklayarak herkesi şaşırtmıştı. Babası Öztürk Serengil'den olan kardeşlerini ilk defa paylaşan Serengil, paylaşımına "Burnumda tütüyorsunuz" yorumunu düştü.

Sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Seren Serengil, kardeş hasreti çekiyor. Ünlü şarkıcı, babası Öztürk Serengil'in diğer evliliklerinden dünyaya gelen ve Finlandiya'da yaşayan kardeşleri Timur Serengil ile Jussi Serengil'e olan özlemini sosyal medya hesabında dile getirdi.

Seren Serengil, Timur Serengil ile yeğeninin fotoğrafını "Kardeşim... Artık gözümde tütüyorsunuz. Ben Finlandiya bileti alayım en kısa zamanda." notuyla paylaştı.

Serengil, Jussi Serengil'in fotoğrafına ise "Bu da babama en çok benzeyen kardeşim. Hepsi Finlandiya'da yaşıyorlar. Çok özlüyorum" notunu düştü. Seren Serengil daha önce anne ve babasından toplamda beş kardeşi olduğunu açıklamıştı.

YORUMLAR
500
Demet Akalın'dan bomba ima: Survivor'da şampiyonun kim olduğunu önceden bildiğini öne sürdü Demet Akalın'dan bomba ima: Survivor'da şampiyonun kim olduğunu önceden bildiğini öne sürdü Haber bültenleri ve haber programlarında da 'Akıllı İşaretler' uygulamasına geçilecek Haber bültenleri ve haber programlarında da 'Akıllı İşaretler' uygulamasına geçilecek Sessiz Sedasız Evlendiğini Duyurdu Sessiz Sedasız Evlendiğini Duyurdu
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Seren Serengil kardeşlerini ilk defa paylaştı: Burnumda tütüyorsunuz - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement