Sıradan Olmaktan Korkarım - Son Dakika

Sıradan Olmaktan Korkarım

15.03.2022 21:04
Sıradan Olmaktan Korkarım

Cansu Senem, 15 Nisan'da vizyona girecek 'Yedi' filminin heyecanını yaşıyor. Projede Deniz karakterine hayat veren oyuncu, rolünü anlattı.

Genç oyuncu Cansu Senem, " Reha Özcan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hakan Bilgin gibi çok değerli isimlerle aynı filmde yer almaktan dolayı çok mutluyum. Film birbirine bağlı yedi hikayenin anlatıldığı olaylar serisi. Deniz rolü de ilk okuduğumda 'Ben oynarım' dediğim bir karakter. Deniz, toplumda ötekileştirilmiş, ruhsal sorunlar yaşayan bir karakter. Beni zorlayan rolleri oynamayı seviyorum. Zaten sıradan olmaktan korkarım. Bir rol rengarenk olmalı, hayat gibi…" diye konuştu.

"Alef: Mal-i Hülya" "Maraşlı" ve "Mucize Doktor" gibi birçok yapımda rol alan güzel oyuncu, sektördeki mücadelesinin kendisiyle olduğunu söyledi. Cansu Senem, "Hep daha iyi nasıl olabilirim diye çalıştım. Birçok dilde oyunlar, diziler ve sinema filmlerinde rol almak istiyorum. Yakın zamanda da şan dersleri almaya başlayacağım. Benim için öğrenmenin sonu yok" dedi.

Sıradan Olmaktan Korkarım
Sıradan Olmaktan Korkarım
Sıradan Olmaktan Korkarım

YORUMLAR
500
Ekrana veda eden Masumlar Apartmanı oyuncularından duygusal veda paylaşımları geldi Ekrana veda eden Masumlar Apartmanı oyuncularından duygusal veda paylaşımları geldi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Sıradan Olmaktan Korkarım - Son Dakika


Advertisement