Survivor All Star'da sürgün kampına devam! Artık elenecek kişiyi performans birincisi belirleyecek - Son Dakika

Survivor All Star'da sürgün kampına devam! Artık elenecek kişiyi performans birincisi belirleyecek

20.01.2022 08:26

Survivor 2022'de uygulanan sürgün kampının adı sürgün adası olarak değişti. Dün akşam yayınlanan eleme konseyinde yeni gelişmeleri anlatan Acun Ilıcalı, "Sürgün adası bir süre daha devam edecek. 3 eleme adayı olacak. 4. adayı da o haftanın performans birincisi belirleyecek" dedi. Yeni kuralları öğrenince şaşkınlık yaşayan yarışmacılar ise ne diyeceklerini bilemedi.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2022 All Star, dün akşam 4. bölümüyle ekrana geldi. Ada konseyinde yeni kuralları açıklayan Acun Ilıcalı, bu senenin yarışmacılar için çok zorlayıcı olacağının altını çizdi.

HAFTANIN ADAYINI PERFORMANS BİRİNCİSİ SEÇECEK

İlk haftaya özel olarak getirilen sürgün kampı uygulamasının devam edeceğini söyleyen Ilıcalı, "Başlangıç olarak en zor şartları göğüsleyen ekip oldunuz. En hızlının ve beceriklinin değil bir çok özelliği bir arada bulunduranın kazanacağı bir yıl olacak. Sürgün kampı uygulaması belli bir süre daha devam edecek. Ancak dokunulmazlık sayısı 3 olacak. Konseylerden 3 eleme adayı çıkacak. 4. eleme adayını o haftanın performans birincisi belirleyecek. Böylece her hafta 4 yarışmacı sürgün kampına gitmiş olacak. Aday çıkartacak takımdaki son bir haftanın en iyi kadın ve erkek yarışmacısı o hafta dokunulmaz olacak" şeklinde konuştu.

Survivor All Star'da kurallar değişti! Sürgün kampı kaldırılmayacak, eleme adayını performans birincisi belirleyecek

SÜRGÜN KAMPINDA KALMA SÜRESİ DÜŞÜRÜLDÜ

Sürgün adasında kalma süresinin düşürüldüğünü anlatan ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: "Eğer 3 oyunu bir takım kazandıysa, kaybeden takımın birincisi o ismi söyleyecek. Kalma süreniz 5 gün olmayacak. Kampta 4 gün kalacaksınız. Sürgün kampının adı da sürgün adası olarak değiştirdik."

Survivor All Star'da kurallar değişti! Sürgün kampı kaldırılmayacak, eleme adayını performans birincisi belirleyecek
Survivor All Star'da kurallar değişti! Sürgün kampı kaldırılmayacak, eleme adayını performans birincisi belirleyecek
YORUMLAR
500
Masterchef yarışmasında performansıyla beğenilen Sefa Okyay Kılıç Mansur Yavaş'ın da dikkatini çekti! Artık Ankara Büyükşehir Belediyesi ile çalışacak Masterchef yarışmasında performansıyla beğenilen Sefa Okyay Kılıç Mansur Yavaş'ın da dikkatini çekti! Artık Ankara Büyükşehir Belediyesi ile çalışacak Ünlü ilahiyatçı Hayrettin Karaman'dan Survivor çıkışı: İzlemek caiz değil Ünlü ilahiyatçı Hayrettin Karaman'dan Survivor çıkışı: İzlemek caiz değil 22 Mayıs 2022 Star Yayın Akışı 22 Mayıs 2022 Star Yayın Akışı

Son Dakika Magazin Survivor All Star'da sürgün kampına devam! Artık elenecek kişiyi performans birincisi belirleyecek - Son Dakika


Advertisement