Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci doğum yaptı! - Son Dakika

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci doğum yaptı!

30.11.2021 19:46

Kadın, Aşk Yeniden ve Fİ gibi sevilen dizilerden tanıdığımız oyuncu Özge Özpirinçci, annelik sevinci yaşadı. Daha önce bebeğine "Üzüm" ismini vereceğini söyleyen Özpirinçci, hayranlarını şaşırtmıştı.

Yaklaşık 8 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile geçtiğimiz aylarda Marmaris'te evlenen Özge Özpirinçci, bugün öğlen saatlerinde bir kız bebek dünyaya getirdi.

"SAĞLIK DURUMLARI ÇOK İYİ"

Habertürk'ten Aytekin Teker'e konuşan ünlü oyuncunun menajeri Önem Günal yaptığı açıklamada, "Anne ve bebeğin sağlık durumu çok iyi. Sezaryen doğum gerçekleşti" dedi. Bebeğin sağlık durumuyla ilgili hastaneden yapılan açıklamada, "Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin kızları 50 santim, 3.149 gram olarak dünyaya geldi" denildi.

"KIZIMA 'ÜZÜM' ADINI VERECEĞİM"

Özge Özpirinçci, kızları için isim düşünüp düşünmedikleri hakkındaki sorulara "Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak" yanıtını vermişti. Daha önce de yaptığı bir açıklamada bebeğine 'Üzüm' ismini vermeyi düşündüğünü söyleyen Özpirinçci ancak konuyla ilgili yakın çevresinden olumlu geri dönüş alamadığını ifade etmişti. Çiftin kızlarına ne isim verdiği ise henüz bilinmiyor.

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci doğum yaptı!
Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci doğum yaptı!
Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci doğum yaptı!
YORUMLAR
500

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci doğum yaptı! - Son Dakika Magazin


Advertisement