Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Eda Taşpınar, Simge Tertemiz'i Yanlış Ürün Kullanmakla Suçladı - Son Dakika

Eda Taşpınar, Simge Tertemiz'i Yanlış Ürün Kullanmakla Suçladı

Simge Tertemiz'in Eda Taşpınar'ın güneş yağlarını kullandıktan sonra vücudunda isilikler çıktığını söylemesi üzerine Taşpınar vücut tipi ve rengine uygun ürün kullanmadığını söyledi.

08.07.2016 - 10:36,  Güncelleme: 17:32

Simge Tertemiz, Eda Taşpınar imzalı güneş yağı yüzünden kavruldu. İkoncan da 'Cilt tipine uygun ürünlerden birini seçseydin' diye yanıt verdi.

Güzel manken Simge Tertemiz, Eda Taşpınar'ın 'bomba' isimli güneş yağını kullandıktan sonra vücudunda isilikler olduğunu söyledi. Tertemiz'e ürünü kullanan birçok takipçisinden de "Bende de aynı sorunlar oldu" yanıtı geldi.

Eda Taşpınar, Simge Tertemiz'i Yanlış Ürün Kullanmakla Suçladı

"TEK ŞİKAYETÇİ BEN DEĞİLİM"

"İnsan sağlığı, parayla pulla satın alınamaz. Tek ben olsam dile getirmezdim ama birçok kişi şikayet etmiş" diyerek Eda Taşpınar'a sitem eden ünlü modele, ikoncandan yanıt gecikmedi. Şimdilerde Mikonos'ta tatilde olan Eda Taşpınar ise Simge Tertemiz'in vücut tipi ve rengine uygun ürün kullanmadığını söyledi. Sosyetik ikoncan, güneş yağlarının fotoğrafını paylaşıp "Ürünlerin üzerindeki yazıları mutlaka okuyun, hangisi cildinize uygunsa onu alın" diyerek yanlış ürün seçimi yapan Simge Tertemiz'i suçladı.

Son Dakika Magazin Eda Taşpınar, Simge Tertemiz'i Yanlış Ürün Kullanmakla Suçladı - Son Dakika


Advertisement