LGBT bayrağı açan Gülşen, kendisine tepki gösteren seyircilere çıkıştı - Son Dakika

LGBT bayrağı açan Gülşen, kendisine tepki gösteren seyircilere çıkıştı

13.08.2022 08:20

Yenikapı meydanında gerçekleştirilen festivalde konser veren Gülşen, sahnede LGBT bayrağı açtı. Vatandaşların tepki göstermesi sonrası şarkıcı Gülşen, "LGBT bayrağından rahatsız olan arkaya gitsin" sözlerini sarf etti.

Yoğun bir konser maratonu olan ünlü şarkıcı Gülşen, İstanbul Yenikapı'da düzenlenen İstanbul Festivali kapsamında konser verdi. Peş peşe sevilen şarkılarını seslendiren şarkıcı, bir ara sahnede LGBT bayrağı açtı.

"LBGT BAYRAĞINDAN RAHATSIZ OLANLAR ARKAYA GİTSİN"

Seyirciler arasından verilen bayrağı açan Gülşen, "Bunu en güzel köşemizde saklayacağız. Kalbimizin en güzel yerinde olarak" dedi. Gülşen'in ardından seyircilerden de LGBT bayrağı açanlar oldu. Arkadaki seyirciler ise havada sallanan bayraklar nedeniyle konseri izleyemediklerini söyleyince gerginlik çıktı. Kavgayı gören Gülşen araya girerek, "LGBT bayrağından rahatsız olan arkaya gitsin" dediği ileri sürüldü.

Konserinde LGBT bayrağı açan Gülşen, tepki gösteren seyircilere kızdı
Konserinde LGBT bayrağı açan Gülşen, tepki gösteren seyircilere kızdı
YORUMLAR (7)
  • Mustafa Nalçın: Konuşulması bile çok ayıp olan bir durumu normallestirmeye çalışmak dahada büyük ayıp keşke işinizi yapıp gitseydiniz çocuklara kötü örnek oldunuz Cevap Yaz 12 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a sert sözler: Sen kim 'Özgürlükçü Anayasa' yapmak kim? Sen yasakçısın, sen gaddarsın Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a sert sözler: Sen kim 'Özgürlükçü Anayasa' yapmak kim? Sen yasakçısın, sen gaddarsın Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Son zamanlarda topluma LGBT'yi soktular, aile yapımızı dejenere etmenin gayreti içine girdiler. Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Son zamanlarda topluma LGBT'yi soktular, aile yapımızı dejenere etmenin gayreti içine girdiler. İmam hatiplilerle ilgili sözleri sonrası imza şartıyla serbest kalan şarkıcı Gülşen, karakola gidip parmak izini okutarak imza attı İmam hatiplilerle ilgili sözleri sonrası imza şartıyla serbest kalan şarkıcı Gülşen, karakola gidip parmak izini okutarak imza attı

Son Dakika Magazin LGBT bayrağı açan Gülşen, kendisine tepki gösteren seyircilere çıkıştı - Son Dakika


Advertisement