LGBT bayrağı açan Gülşen, kendisine tepki gösteren seyircilere çıkıştı - Son Dakika

LGBT bayrağı açan Gülşen, kendisine tepki gösteren seyircilere çıkıştı

13.08.2022 08:20

Yenikapı meydanında gerçekleştirilen festivalde konser veren Gülşen, sahnede LGBT bayrağı açtı. Vatandaşların tepki göstermesi sonrası şarkıcı Gülşen, "LGBT bayrağından rahatsız olan arkaya gitsin" sözlerini sarf etti.

Yoğun bir konser maratonu olan ünlü şarkıcı Gülşen, İstanbul Yenikapı'da düzenlenen İstanbul Festivali kapsamında konser verdi. Peş peşe sevilen şarkılarını seslendiren şarkıcı, bir ara sahnede LGBT bayrağı açtı.

"LBGT BAYRAĞINDAN RAHATSIZ OLANLAR ARKAYA GİTSİN"

Seyirciler arasından verilen bayrağı açan Gülşen, "Bunu en güzel köşemizde saklayacağız. Kalbimizin en güzel yerinde olarak" dedi. Gülşen'in ardından seyircilerden de LGBT bayrağı açanlar oldu. Arkadaki seyirciler ise havada sallanan bayraklar nedeniyle konseri izleyemediklerini söyleyince gerginlik çıktı. Kavgayı gören Gülşen araya girerek, "LGBT bayrağından rahatsız olan arkaya gitsin" dediği ileri sürüldü.

Konserinde LGBT bayrağı açan Gülşen, tepki gösteren seyircilere kızdı
Konserinde LGBT bayrağı açan Gülşen, tepki gösteren seyircilere kızdı
YORUMLAR (7)
  • Mustafa Nalçın: Konuşulması bile çok ayıp olan bir durumu normallestirmeye çalışmak dahada büyük ayıp keşke işinizi yapıp gitseydiniz çocuklara kötü örnek oldunuz Cevap Yaz 12 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Muğla'da Yayla Kavunu Yarışması düzenlendi Muğla'da Yayla Kavunu Yarışması düzenlendi Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu, LGBT'ye ilişkin TBMM'de yasal düzenleme istiyor Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu, LGBT'ye ilişkin TBMM'de yasal düzenleme istiyor

Son Dakika Magazin LGBT bayrağı açan Gülşen, kendisine tepki gösteren seyircilere çıkıştı - Son Dakika


Advertisement