Yeşilçam'ın yıldızı Selin Şekerci - Son Dakika

Yeşilçam'ın yıldızı Selin Şekerci

26.01.2021 13:22
Yeşilçam'ın yıldızı Selin Şekerci

1960'lar Türkiye'sinde, Yeşilçam'ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesini anlatan dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci paylaşacak.

1960'lar Türkiye'sinde, Yeşilçam'ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesini anlatan dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci paylaşacak. Şimdilerde şan dersi alan güzel oyuncu Selin Şekerci dizide Yeşilçam yıldızını canlandıracak. Canlandırdığı karakter hem ses hem de sinema sanatçısı olması nedeniyle Şekerci, dizide şarkı da söyleyecek. Aynı zamanda dizinin bir müziğini de Selin Şekerci seslendirecek.

YORUMLAR
500
Kore Savaşı'nın 72. yılı Ankara'da törenle anıldı Kore Savaşı'nın 72. yılı Ankara'da törenle anıldı IKBY'de yaz tatili için Türkiye tercih ediliyor IKBY'de yaz tatili için Türkiye tercih ediliyor Eskişehir'de erken çocukluk eğitimi tartışıldı Eskişehir'de erken çocukluk eğitimi tartışıldı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yeşilçam'ın yıldızı Selin Şekerci - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement