SON DAKİKA MUSTAFA CANLI HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Canlı Haberleri

 • 17 Şubat 2017 11:36 Doğadan Sanata Doğadan Sanata" Resim Sergisi Tskm'de Açıldı Sanatçı Mustafa Canlı’nın “Doğadan Sanata” isimli resim sergisi, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezinde (TSKM) açıldı.
 • 23 Temmuz 2016 23:36 Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumu'nda Düğün Töreni Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumu'nda Düğün Töreni Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumu'nda düğün töreniGÜMÜŞHANE'nin eski belediye başkanı ve 25'inci dönem MHP Milletvekili Mustafa Canlı'nın 34 yaşındaki oğlu Yunus Emre Canlı ile Gümüşhane Üniversitesi Siyaset Bilimi 2'inci sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Dilara Ergün, Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumu'nda binlerce kişinin katıldığı düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.
 • 23 Temmuz 2016 22:28 Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumu'nda Düğün Töreni Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumu'nda Düğün Töreni – GÜMÜŞHANE'nin eski belediye başkanı ve 25'inci dönem MHP Milletvekili Mustafa Canlı'nın 34 yaşındaki oğlu Yunus Emre Canlı ile Gümüşhane Üniversitesi Siyaset Bilimi 2'inci sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Dilara Ergün, Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumu'nda binlerce kişinin katıldığı düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.
 • 06 Nisan 2016 13:03 Halı Doktorları Halı Doktorları"Ndan Hayat Veren Dokunuşlar GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ali ve Mustafa Canlı'nın halı tamiratı yapmasından detaylar İşyerlerinden ve işyerindeki halılardan detaylar Ali Canlı'nın halı taşıması ve halı satışı yapması Ali ve Mustafa Canlı'nın konuşmaları "Halı doktorları"ndan hayat veren dokunuşlar Genellikle koleksiyoner ve müzelerden gönderilen ve ara ara da Antalya ve Konya'nın köylerinde Yörük hayatı süren insanların evlerinden toplanan eski halıların tamiratını yapan Canlı kardeşler, bazen bir halının başında günde 12 saat çalışıyor Halıyı ilmek ilmek tamir eden ve orijinal haline getiren kardeşlere koleksiyoner müşterileri, "Halı doktorları" ya da "Halı profesörleri" diye sesleniyor 7 yaşından bu yana halı tamiratı yapan Ali Canlı: "İşimi çok seviyorum.
 • 06 Nisan 2016 11:15 Halı Doktorları"Ndan Hayat Veren Dokunuşlar SÜLEYMAN ELÇİN/BEKİR BEKTAŞ - Müzelerden ya da koleksiyonerlerden gönderilen 4-5 asırlık halıları orijinaline uygun şekilde tamir eden Ali ve Mustafa Canlı kardeşler, bir halıya verdikleri emek ile sabrın en güzel örneğini sergiliyor.
 • 08 Eylül 2015 22:33 Gümüşhane?de Terör Olaylarına Tepki Eylemi Gümüşhane?de Terör Olaylarına Tepki Eylemi Gümüşhane'de terör olaylarına tepki eylemi Gümüşhane'de akşam saatlerinde düzenlenen eylemle Güneydoğu'da yaşanan terör saldırıları protesto edildi.
 • 08 Eylül 2015 20:24 Gümüşhane'de Terör Olaylarına Tepki Eylemi Gümüşhane'de Terör Olaylarına Tepki Eylemi Gümüşhane'de akşam saatlerinde düzenlenen eylemle Güneydoğu'da yaşanan terör saldırıları protesto edildi.
 • 02 Eylül 2015 16:50 MHP Milletvekili Canlı: Yapılan Bu İşe Kargalar Güler MHP Milletvekili Canlı: Yapılan Bu İşe Kargalar Güler MHP Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, denetim adı altındaki baskıların amacının, başarılarıyla kendisini ispat etmiş eğitim kurumlarını itibarsızlaştırma çabası olduğunu söyledi.
 • 28 Ağustos 2015 18:48 MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı: MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı: "Türkiye Çok Zorlu Bir Süreçten Geçiyor" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Basın toplantısı- MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı'nın açıklamaları MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı: - "Türkiye çok zorlu bir süreçten geçiyor" MHP Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, Türkiye'nin çok zorlu bir süreçten geçtiğini belirtti.
 • 12 Ağustos 2015 13:29 Memurların 'Her Şey Usulüne Uygun' Dediği Projeyi Arama Gerekçesi Yaptılar Adana ve Zonguldak’taki okul, dershane ve kreş baskınlarının bir benzeri bu kez Gümüşhane’de yaşandı.
 • 09 Temmuz 2015 18:19 MHP'li Canlı: MHP'li Canlı: "Yurt-Kur'da Ciddi Sorunlar Oluşturacak Atamalar Yapıldı" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı'nın açıklamaları MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı: - "Türkiye genelinde Yurt-Kur'da yapılan atamalar ciddi sorunlar oluşturmaya başlamıştır ve ileriki zamanda çok daha büyük sorunlar olarak karşımıza çıkacaktır.
 • 09 Temmuz 2015 16:00 MHP'li Canlı: "Bir Kuruma Yönetici Atarken Lütfen Liyakatine ve Tecrübesine Dikkat Edin" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, “Bir kuruma yönetici atarken lütfen liyakatine ve tecrübesine dikkat edin” dedi.
 • 09 Temmuz 2015 14:52 MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı Açıklaması MHP Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, Yurt-Kur'da ciddi sorunlar oluşturacak atamalar yapıldığını savunarak, "Yangından mal kaçırır gibi yapılan bu atamalar devlet ciddiyetine yakışmamaktadır" dedi.
 • 09 Temmuz 2015 14:38 MHP'li Canlı, Kredi Yurtlar Kurumu'ndaki Atamalara Tepki Gösterdi MHP'li Canlı, Kredi Yurtlar Kurumu'ndaki Atamalara Tepki Gösterdi MHP’li Mustafa Canlı, son dönemde Kredi ve Yurtlar Kurumu’ndaki atamalara 'yangından mal mı kaçırılıyor' diyerek tepki gösterdi.
 • 20 Haziran 2015 10:59 Gümüşhane MHP Milletvekili Canlı Basınla Buluştu Gümüşhane MHP Milletvekili Canlı Basınla Buluştu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, 7 Haziran seçimlerinin ardından Ankara’ya gitmeden önce basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 12 Haziran 2015 19:34 MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı, Mazbatasını Aldı MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı, Mazbatasını Aldı MHP'den Gümüşhane milletvekili seçilen Mustafa Canlı, eşi Müzeyyen Canlı, MHP İl Başkanı Ali Ateş, ilçe başkanları ve partililerle adliyeye giderek mazbatasını aldı.
 • 08 Haziran 2015 02:45 Gümüşhane'de MHP'li Canlı'nın Milletvekili Seçilmesi Gümüşhane'de MHP'li Canlı'nın Milletvekili Seçilmesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partililerin sevinç gösterisi- Canlı'nın konuşması Milletvekili genel seçimi- MHP Gümüşhane milletvekili adayı Canlı: - "Şu andan itibaren sorumluluğumuz arttı, insanlar bize umut bağladı.
 • 07 Haziran 2015 23:48 Gümüşhane'de Genel Seçim Gümüşhane'de Genel Seçim Gümüşhane’de bugün yapılan 25.dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti ve MHP birer milletvekili çıkarmaya hak kazandı.
 • 05 Mayıs 2015 13:33 MHP'li Canlı: Kamu Görevlilerinin Parti Yürüyüşünde Ne İşi Var? MHP'li Canlı: Kamu Görevlilerinin Parti Yürüyüşünde Ne İşi Var? Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane Milletvekili 1. sıra adayı Mustafa Canlı, kamu görevlilerinden muhtarlara kadar her kesime baskı olduğunu ifade ederek, kamu görevlilerinin AK Parti miting ve yürüyüşlerine katılmaya zorlandığını söyledi.
 • 10 Şubat 2015 14:42 Gümüşhane Eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı MHP'den Aday Adayı Gümüşhane Eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı MHP'den Aday Adayı Gümüşhane eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Milliyetçi Hareket Partisi'nden milletvekili aday adaylığını açıkladı.
 • 16 Aralık 2014 16:01 Trabzonlular Özgür Medya İçin Nöbette Özgür medyaya yapılan polis baskını ve gazetecilerin, senaristlerin gözaltına alınmasına tepki gösteren yaklaşık bin 500 kişi, Trabzon Adalet Sarayı önünde toplanıp demokrasi nöbeti tuttu.
 • 03 Aralık 2014 18:10 Gümüşhane'de İşsiz Kalan Maden İşçilerinden Eylemi Gümüşhane'de İşsiz Kalan Maden İşçilerinden Eylemi Gümüşhane'nin Demirkaynak köyünde faaliyet gösteren Koza Altın İşletmeleri'ne ait madende faaliyetlerin durması nedeniyle işsiz kalan işçiler eylem yapıp, ruhsatın verilmemesine tepki gösterdi.
 • 02 Nisan 2014 14:24 Gümüşhane Belediye Başkanı Çimen Mazbatasını Aldı AK Parti'den Gümüşhane Belediye Başkanı seçilen Ercan Çimen, mazbatasını alarak göreve başladı.
 • 02 Nisan 2014 13:49 Gümüşhane Belediyesinde Devir Teslim Töreni Yapıldı Gümüşhane Belediyesinde Devir Teslim Töreni Yapıldı 30 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen AK Parti’li Ercan Çimen, mazbatasını ve Belediye Başkanlığı görevini devraldı.
 • 09 Mart 2014 20:05 MHP, belediye başkan adaylarını tanıttı - MHP, 30 Marttaki yerel seçimlerde Gümüşhane'den aday gösterilen belediye başkan adaylarını tanıttı.