CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan BTP Genel Başkanı Baş'a ziyaret - Son Dakika

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan BTP Genel Başkanı Baş'a ziyaret

17.03.2023 23:11

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan BTP Genel Başkanı Baş'a ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı BTP Genel Merkezinde ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan BTP Genel Başkanı Baş'a ziyaret

ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı BTP Genel Merkezinde ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde siyasi partileri ziyaretine devam ediyor. Bu çerçevede saat 11.00 civarında gerçekleşen ve yaklaşık 1 saat süren Milli Yol Partisi ziyaretinin ardından, BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı ziyaret etti. BTP Genel Merkezinde gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunana Kılıçdaroğlu, "Devlette; liyakattan ekonomiye, üniversitelerden depremde yaşananlara kadar birçok konu hakkında karşılıklı düşüncelerimizi ifade ettik. Kendileri güzel bir ev sahipliği yaptılar sayın genel başkanı arkadaşlarına ve partisini gönülden teşekkür ederim" diye konuştu.

"Cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde kendilerine başarılar diliyorum"

Kılıçdaroğlu'na ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Baş ise, "Türkiye'nin birçok meselesini istişare ettiğimiz bir toplantı oldu. Bir masamız vardı bir 'Halil İbrahim Sofrası' olmasa da kendilerine ikramlarada bulunmaya çalıştık. Sağ olsunlar nazik çerçevede çok güzel bir görüşme gerçekleştirdik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde de kendilerine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Oktay, AK Parti KKTC Ülke Temsilciliği Teşkilatı ile buluşmasında konuştu Açıklaması Oktay, AK Parti KKTC Ülke Temsilciliği Teşkilatı ile buluşmasında konuştu Açıklaması Kılıçdaroğlu'ndan AB Göçmen Anlaşması Açıklaması: Başından Beri Bu Konu Hakkında Çok Nettim. Önce Türkiye Kılıçdaroğlu'ndan AB Göçmen Anlaşması Açıklaması: Başından Beri Bu Konu Hakkında Çok Nettim. Önce Türkiye Kılıçdaroğlu:  Türkiye'yi dünyayla rekabet edecek duruma getireceksek tabii ki kibirlenmeyeceğiz Kılıçdaroğlu:  Türkiye'yi dünyayla rekabet edecek duruma getireceksek tabii ki kibirlenmeyeceğiz

Son Dakika Politika CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan BTP Genel Başkanı Baş'a ziyaret - Son Dakika


Advertisement