Son dakika Hüseyin Baş haberleri, Hüseyin Baş son dakika, son dakika Hüseyin Baş

Son Dakika Hüseyin Baş Haberleri

Son dakika Hüseyin Baş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hüseyin baş haberleri anında burada.


 • 14.01.2023 14 Oca 22:21 Babacan'ın Anayasa'daki 'Türk' ifadesiyle ilgili çıkışına en sert tepki BTP Başkanı Hüseyin Baş'tan geldi: Sen kimsin? Babacan'ın Anayasa'daki "Türk" ifadesiyle ilgili çıkışına en sert tepki BTP Başkanı Hüseyin Baş'tan geldi: Sen kimsin?

  DEVA Partisi lideri Babacan'ın anayasanın 66. maddesindeki "Türklük" ifadesinin yeniden ele alınması teklifine en sert tepki Bağımsız Türkiye Partisi lideri Hüseyin Baş'tan geldi. Halkın ne istediğinin belli olduğunu söyleyen Baş, "Dalgamı geçiyorsun? Nerede yaşıyorsun? Sen kimsin Türklüğü anayasadan çıkarıyorsun. O Türkler seni siyaset sahnesinin dışına atar. Böyle bir şey olmaz. Bu kavramın anlamını bilmeyenler ya tarihini bilmiyordur ya da başına neler gelebileceğini kestiremiyordur." dedi.

 • 31.12.2022 31 Ara 15:20 Hüseyin Baş: 'Şartlar Ne Kadar Ağır Olursa Olsun Türkiye Çözümsüz Değildir' Hüseyin Baş: "Şartlar Ne Kadar Ağır Olursa Olsun Türkiye Çözümsüz Değildir"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, yeni yıl mesajında; “Ülke olarak geldiğimiz nokta, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nde tarif ettiği noktadır. Bu umut kırıcı noktadan bizleri çıkaracak olan da yine Atatürk’ün ifadesiyle Türk gençliğidir. Şartlar ne kadar ağır olursa olsun Türkiye çözümsüz değildir” dedi.

 • 03.12.2022 03 Ara 12:52 Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş: 'Bir Nesli Kaybettik, Ezile Büzüle Yaşadı Bir Yaşa Geldi. Şimdi Yeni Bir Nesli Kaybedeceğiz' Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş: "Bir Nesli Kaybettik, Ezile Büzüle Yaşadı Bir Yaşa Geldi. Şimdi Yeni Bir Nesli Kaybedeceğiz"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Sen bu gençliğin elinden her şeyi alıyorsun ve bütün bu yanlışları düzeltebilecek bir nesli heba ediyorsun. Doğuyor borçlu, yaşıyor borçlu, ölüyor borçlu... Bu ülkede psikoloji bozuluyor çünkü hayal kuramıyorsun, çünkü nefes almıyorsun genç bunu buram buram yaşıyor, kılcal damarına kadar yaşıyor. Bir nesli kaybettik, ezile büzüle yaşadı bir yaşa geldi. Şimdi yeni bir nesli kaybedeceğiz en büyük problem bu” dedi.

 • 30.11.2022 30 Kas 21:02 Hüseyin Baş: Türkiye'de Vatandaşa Nefes Aldırılmadı Hüseyin Baş: Türkiye'de Vatandaşa Nefes Aldırılmadı

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, "Güçlü bir iktidar istendi neden, altyapısı hazırlanmış projelerin hayata geçirilmesi için güçlü bir iktidara ihtiyaç vardı. Altyapısı hazır olan projeler kimlerin projesi hiç milli ve yerli projeler değil. Ne bunlar? Türkiye’de tarımın bitirilmesi, genç kuşağın beyin göçü adı altında yurtdışına gitmesi, medyanın baskılanması, demokrasinin baskılanması, askeriyenin güçsüzleştirilmesi, toprak paylaşımına açık bir ortam oluşturulması” dedi.

 • 29.11.2022 29 Kas 15:17 BTP lideri Hüseyin Baş'ın asgari ücret önerisini duyan sunucu bile şaşırıp kaldı: Nasıl yani? BTP lideri Hüseyin Baş'ın asgari ücret önerisini duyan sunucu bile şaşırıp kaldı: Nasıl yani?

  Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, Haberler.com Youtube kanalında Haber Müdürü Olgun Kızıltepe'nin konuğu oldu. "Asgari ücret ne kadar olmalı?" sorusunu yanıtlayan Baş, "Bana asgari ücreti sorduklarında 1000 TL olacak diyorum" dedi, bu cevabı duyan Kızıltepe'nin şaşkınlık içerisinde "Nasıl yani?" diye sorduğu görüldü.

 • 15.11.2022 15 Kas 12:51 BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ PATLAMA NOKTASINA KARANFİL BIRAKTI BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ PATLAMA NOKTASINA KARANFİL BIRAKTI

  BAĞIMSIZ Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş İstiklal Caddesi'nde terör saldırısının gerçekleştiği noktayı ziyaret ederek karanfil bıraktı.

 • 10.11.2022 10 Kas 14:34 Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan '10 Kasım' Mesajı: 'O Olmasaydı, Hiçbir Zaferimizi Kutlayamayacaktık' Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan "10 Kasım" Mesajı: "O Olmasaydı, Hiçbir Zaferimizi Kutlayamayacaktık"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için yayınladığı mesajda, “O olmasaydı ondan önceki hiçbir zaferimizi kutlayamayacaktık. Bu bakımdan Atatürk’e sahip çıkmak demek, tarihimize sahip çıkmak demektir” dedi.

 • 09.11.2022 09 Kas 16:55 Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan Ronaldolu '7' Paylaşımı Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan Ronaldolu "7" Paylaşımı

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Manchester United takımında forma giyen efsane futbolcu Cristiano Ronaldo’nun 7 numaralı formasıyla göründüğü bir fotoğrafını “7” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

 • 09.11.2022 09 Kas 16:16 6'lı masaya katılacağı konuşulan BTP'nin lideri Hüseyin Baş'tan manidar Cristiano Ronaldo paylaşımı 6'lı masaya katılacağı konuşulan BTP'nin lideri Hüseyin Baş'tan manidar Cristiano Ronaldo paylaşımı

  Bağımsız Türkiye Partisi'nin 6'lı masaya katılacağı iddiaları bir süredir gündemdeki yerini korurken BTP lideri Hüseyin Baş, Twitter hesabından "7" yazdı ve 7 numaralı formayı giyen dünya ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun fotoğrafına yer verdi. Bu manidar paylaşım, BTP'nin 6'lı masaya 7. parti olarak dahil olduğu şeklinde yorumlandı.

 • 07.11.2022 07 Kas 16:57 Hüseyin Baş: 70 Senedir Dünyanın Takipçisiyiz. Şimdi Ben İstiyorum Ki Dünyayı Geliştiren, Dünyayı Yenileyen İnsanlar Olalım Hüseyin Baş: 70 Senedir Dünyanın Takipçisiyiz. Şimdi Ben İstiyorum Ki Dünyayı Geliştiren, Dünyayı Yenileyen İnsanlar Olalım

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Almanya’nın başkenti Berlin’de Türklerle ile bir araya geldi. Hüseyin Baş, “Biz, Türkiye’de, Türk insanı, 70 senedir dünyanın takipçisiyiz. Şimdi ben istiyorum ki gelin hep birlikte Türkiye'yi alalım, bu dünyadaki gelişmelerin takipçisi olmadan, dünyayı geliştiren, dünyayı yenileyen insanlar olalım. Bunun için yollara düştük, bunun için anlatıyoruz” dedi.

 • 06.11.2022 06 Kas 22:18 Millet İttifakı'na katılmak isteyen BTP'ye DEVA'dan veto: İttifakın şu aşamadan sonra genişleme ihtimalini zayıf görüyoruz Millet İttifakı'na katılmak isteyen BTP'ye DEVA'dan veto: İttifakın şu aşamadan sonra genişleme ihtimalini zayıf görüyoruz

  Geçtiğimiz günlerde Millet İttifakı ve altılı masaya katılmak istedikleri açıklayan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş'a DEVA partisinden veto geldi. DEVA'nın sözcüsü İdris Şahin yaptığı açıklamada, "Ancak şu aşamadan sonra genişleme ihtimalini son derece zayıf görüyoruz" ifadelerine yer verdi.

 • 04.11.2022 04 Kas 23:15 Kastamonu'da kayıp kişinin nehirde cesedi bulundu Kastamonu'da kayıp kişinin nehirde cesedi bulundu

  Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde haber alınamayan kişinin cesedi nehirde bulundu.

 • 30.10.2022 30 Eki 22:07 Hüseyin Baş: Sayın Akşener Bizi Gördü, Bu Topluluğu Gördü. Artık Saygıdeğer Genel Başkanların Vereceği Karar. Sonucu Benim Siyasetimi Etkilemez Hüseyin Baş: Sayın Akşener Bizi Gördü, Bu Topluluğu Gördü. Artık Saygıdeğer Genel Başkanların Vereceği Karar. Sonucu Benim Siyasetimi Etkilemez

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, "Cumhuriyet, bize hürriyetimizi getirdi. Milletimizin egemenliğini getirdi. Kula kulluk etmekten kurtarıp, bizi Allah'a kulluk edebileceğimiz bir Türkiye'ye iletti. Cumhuriyet böyle bir şey" dedi. Baş, Altılı Masa’ya dahil edilmesi için daha önce yaptığı çağrıya ilişkin, "Çağrımıza Sayın Meral Akşener hızlıca dönüş yaptı. O, yapması gerekeni yaptı. Bizi gördü, bu topluluğu gördü. Bize dedi ki ‘Ben bu talebinizi, teklifinizi masaya taşıyacağım’. Artık saygıdeğer genel başkanların vereceği karar. Sonucu benim siyasetimi etkilemez" diye konuştu.

 • 30.10.2022 30 Eki 19:01 BTP Genel Başkanı Baş, partisinin Cumhuriyet Şöleni Programı'nda konuştu BTP Genel Başkanı Baş, partisinin Cumhuriyet Şöleni Programı'nda konuştu

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, altılı masaya katılma taleplerine ilişkin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile yaptıkları görüşmeye ilişkin, "Artık saygıdeğer genel başkanların vereceği karar. Ben orasında değilim ama. Ben milletimden gelen sesi ilettim.

 • 30.10.2022 30 Eki 15:53 BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan dikkat çeken sözler: İttifak talebimiz reddedilirse toplumda infial oluşabilir BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan dikkat çeken sözler: İttifak talebimiz reddedilirse toplumda infial oluşabilir

  BTP lideri Hüseyin Baş'ın Millet İttifakı'nda yer alma isteği 6'lı masa özelinde siyasi kulisleri hareketlendirdi. İttifaka dâhil olmaları durumunda katkı sağlayacaklarını belirten ve masadan olumsuz bir cevap çıkacağını düşünmediğini söyleyen Baş, "Olumsuz bir yanıt çıkması masada krize neden olur mu kestirmem zor; ancak toplumsal bir rahatsızlık, infial oluşabilir" ifadelerini kullandı.

 • 29.10.2022 29 Eki 15:33 Akşener'i ağırlayan BTP lideri Hüseyin Baş'tan dikkat çeken karşılama: Sayın başbakanım hoş geldiniz Akşener'i ağırlayan BTP lideri Hüseyin Baş'tan dikkat çeken karşılama: Sayın başbakanım hoş geldiniz

  Geçtiğimiz günlerde Millet İttifakı'na katılmak istediklerini açıklayan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i makamında ağırladı. Akşener'i kapıda karşılayan Baş'ın "Sayın Başbakanım, genel başkanım hoş geldiniz." ifadelerini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

 • 28.10.2022 28 Eki 20:07 -İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, BTP Genel Başkanı Baş'ı ziyaret etti -İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, BTP Genel Başkanı Baş'ı ziyaret etti

  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, BTP Genel Başkanı Baş'ı ziyaret etti Akşener: "BTP adına masaya katılma teklifini 6'lı masaya getireceğim" İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı ziyaret etti.

 • 28.10.2022 28 Eki 19:32 İYİ Parti lideri Meral Akşener'den Hüseyin Baş'a ziyaret: Teklifi 6'lı masaya götüreceğim İYİ Parti lideri Meral Akşener'den Hüseyin Baş'a ziyaret: Teklifi 6'lı masaya götüreceğim

  İYİ Parti lideri Meral Akşener, "Beni Millet İttifakı'na alsınlar" çağrısında bulunan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı ziyaret etti. Görüşme sonrası yapılan ortak açıklamada Akşener, "Baş'ın yaptığı çağrının arka planını, gerekçelerini öğrendim ve o teklifi 6'lı masaya götüreceğim. Onun için bu ziyaret gerçekleşti. Harika ağırladılar bizi. İnşallah her şey hayırlı olur" ifadelerini kullandı.

 • 28.10.2022 28 Eki 11:56 BTP lideri Hüseyin Baş'ın 'Millet İttifakı'nda bizi istemiyorlar' dediği Saadet Partisi'nden ilk açıklama geldi: Bir görmek lazım BTP lideri Hüseyin Baş'ın "Millet İttifakı'nda bizi istemiyorlar" dediği Saadet Partisi'nden ilk açıklama geldi: Bir görmek lazım

  Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, Millet İttifakı'na girmek istediklerini belirtmesinin ardından yaşanan süreçte yaptığı son açıklamada, "Millet İttifakı'nda bizi istemiyorlar" dediği Saadet Partisi'nden yanıt geldi. SP Genel Başkan Yardımcısı Kaya, "Bir bakmak lazım" diyerek konuya temkinli yaklaştı.

 • 27.10.2022 27 Eki 17:09 BTP lideri Hüseyin Baş'ın 'Beni ittifaka alın' sözlerine İYİ Parti'den sonra CHP'den de cevap verildi BTP lideri Hüseyin Baş'ın "Beni ittifaka alın" sözlerine İYİ Parti'den sonra CHP'den de cevap verildi

  Bağımsız Türkiye Partisi lideri Hüseyin Baş'ın beni Millet İttifakı'na alın çağrısına İYİ Parti olumlu cevap verirken CHP'den de bir açıklama geldi. Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ''CHP de sıcak bakar. Gayet de büyük memnuniyet duyarız. Bu kararı alacak olan sayın genel başkanlardır. Elbet otururlar, bununla ilgili birlikte bir davet verirler mi, vermezler mi tartışırlar. Ama bizim bakış açımız aynen böyledir" ifadelerini kullandı.

 • 27.10.2022 27 Eki 13:16 İyi Parti Sözcüsü Zorlu'dan Hüseyin Baş'a: 'Genel Başkanımız Meral Akşener ve İyi Partimiz Sizleri Millet İttifakı'nda Görmekten Mutluluk Duyacaktır' İyi Parti Sözcüsü Zorlu'dan Hüseyin Baş'a: "Genel Başkanımız Meral Akşener ve İyi Partimiz Sizleri Millet İttifakı'nda Görmekten Mutluluk Duyacaktır"

  İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’a; “Büyük Türkiye idealine inanmış Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve İYİ Partimiz sizleri Millet İttifakı’nda görmekten mutluluk duyacaktır” çağırısını yaptı.

 • 26.10.2022 26 Eki 12:36 Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş: Beni Millet İttifakı'na alsınlar Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş: Beni Millet İttifakı'na alsınlar

  Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, katıldığı canlı yayında Millet İttifakı'na katılmak istediklerini açıkladı. Baş, "Parti kadroları olarak Millet İttifakı'na destek veririz, içinde oluruz. Beni Millet İttifakı'na alsınlar. Daha açık bir çağrı da olamaz" diye konuştu.

 • 24.10.2022 24 Eki 14:31 Hüseyin Baş'ın Mahir Ünal'a yönelik tepkisi olay oldu: Bunları tarihin çöp sepetine atacağız Hüseyin Baş'ın Mahir Ünal'a yönelik tepkisi olay oldu: Bunları tarihin çöp sepetine atacağız

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın, "Cumhuriyet, bizim lügatimizi, alfabemizi, dilimizi hasılı bütün düşünme setlerimizi yok etmiştir" sözlerine tepki gösteren Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş'ın, "Bunları tarihin çöp sepetine atacağız" ifadesi Twitter'da TT oldu.

 • 23.10.2022 23 Eki 17:25 Antalya haberi! BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, Antalya'da partililerle buluştu Açıklaması Antalya haberi! BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, Antalya'da partililerle buluştu Açıklaması

  Gelen Antalya haberine göre Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, dünyadan çıkmayacak fikirlerin bu topraklardan çıktığını salgın döneminde gördüklerini, bu dönemin fikir üretmek için en önemli dönem olduğunu söyledi.

 • 22.10.2022 22 Eki 17:12 Hüseyin Baş: Neyi Verdilerse Geri Alacağım. Nasıl Alacağım? Babalar Gibi Alacağım Hüseyin Baş: Neyi Verdilerse Geri Alacağım. Nasıl Alacağım? Babalar Gibi Alacağım

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Osmanlı İmparatorluğu’nda yapılan hataların bugün aynı şekilde özelleştirme başta olmak üzere benzer politikalarla tekrarlandığına dikkat çekti. Baş, “Neyi verdilerse geri alacağım. Nasıl alacağım? Babalar gibi alacağım. Babalar gibi verdiler, babalar gibi geri alacağım” dedi.

 • 12.10.2022 12 Eki 14:32 Hüseyin Baş'tan 'Sansür Yasası' Yorumu: 'Şimdi Biz Milli Mücadele Yaşamıyoruz Ama Gençlik Mücadelesi Yaşıyoruz. Hüseyin Baş'tan 'Sansür Yasası' Yorumu: "Şimdi Biz Milli Mücadele Yaşamıyoruz Ama Gençlik Mücadelesi Yaşıyoruz.

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Sansür Yasası” olarak bilinen, kanun teklifi için “Sansür yasası şuna benzer; Atatürk milli mücadeleyi yaparken en çok faydalandığı şey telgraf… Atatürk de telgrafı ele geçiriyor ve haberleşmeyle birlikte bütün bir milli mücadeleyi organize ediyor. Şimdi biz milli mücadele yaşamıyoruz ama gençlik mücadelesi yaşıyoruz. Aslında bizim telgrafımız elimizden alınmaya çalışılıyor.  Sosyal medya bizim kandırılamadığımız alan” dedi.

 • 09.10.2022 09 Eki 15:01 Fatih Camii'nde 82 hafız için icazet merasimi yapıldı Fatih Camii'nde 82 hafız için icazet merasimi yapıldı

  Hafızlıklarını İsmailağa Kur'an Kursu'nda tamamlayan 82 öğrenci için Fatih Camii'nde hafızlık icazet töreni düzenlendi.

 • 09.10.2022 09 Eki 14:11 Fatih Camii'nde 82 hafız için icazet merasimi yapıldı Fatih Camii'nde 82 hafız için icazet merasimi yapıldı

  Hafızlıklarını İsmailağa Kur'an Kursu'nda tamamlayan 82 öğrenci için Fatih Camii'nde hafızlık icazet töreni düzenlendi.

 • 08.10.2022 08 Eki 14:30 Hüseyin Baş: 'Babamın Tesis Etmeye Çalıştığı Kardeşliği Fethi Başkanımız Türkiye'mize Hediye Etti' Hüseyin Baş: "Babamın Tesis Etmeye Çalıştığı Kardeşliği Fethi Başkanımız Türkiye'mize Hediye Etti"

  Yenimahalle Belediyesi’nin yaptığı ve Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kurucu Genel Başkanı Haydar Baş’ın adının verildiği parkın açılışı yapıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Bu ülkeye iz bırakan insanların Cumhuriyet’in ilkesinde yaşaması için onların ismini yaptığımız tesislere verdik” dedi. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş ise, “Burası benim için o kadar kıymetli ki. Benim babamın tesis etmeye çalıştığı kardeşliği, Fethi Başkanımız Ankara’mıza, Yenimahalle’mize, Türkiye’mize hediye etmiştir. Burada bize kardeşliğini göstermiştir” diye konuştu.

 • 07.10.2022 07 Eki 14:53 Hüseyin Baş: 'Yalan Haberin İçinde, Diplomasının Olup Olmadığı Belli Olmayan Birinin 'Ben Ekonomistim' Demesi Var Mı?' Hüseyin Baş: "Yalan Haberin İçinde, Diplomasının Olup Olmadığı Belli Olmayan Birinin 'Ben Ekonomistim' Demesi Var Mı?"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, TBMM’de görüşmeleri devam eden “sansür yasası” teklifine ilişkin, “Yalan haberin içinde mesela ‘Lozan'da gizli madde var’ diyenler de yargılanacak mı? Yalan haber diyorsunuz, 1954 doğumlu Cumhurbaşkanı'nın 1950 yılında geçilen çok partili sisteme ‘Biz tek partili sisteminden çok çektik’ demesi de var mı? Yalan haberin içinde, diploması bile olup olmadığı belli olmayan birinin ‘Ben ekonomistim’ demesi de var mı?” dedi.

 • 06.10.2022 06 Eki 16:42 Hüseyin Baş: Biz Yarının Teminatıyız Hüseyin Baş: Biz Yarının Teminatıyız

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, İstanbul Genişletilmiş İl Divan toplantısında “Bağımsız Türkiye Partisi, er ya da geç iktidar olacaktır. Bugün yürüdüğümüz yol iktidarın yoludur. … Biz yarının teminatıyız, biz bu ülkenin en sıkıntılı günlerinin en önde koşacak askerleriyiz. Biz bu millete, bu vatana inanıyoruz. Biz bu toprakların maneviyatına inanıyoruz, bırakın inanmayı biz bunu yaşıyoruz” diye konuştu.

 • 03.10.2022 03 Eki 18:47 Hüseyin Baş: İçinizde Kalan Ukde Anayasa'nın Değiştirilmesi Teklif Dahi Edilemeyen İlk 3 Maddesi Olabilir mi Acaba? Hüseyin Baş: İçinizde Kalan Ukde Anayasa'nın Değiştirilmesi Teklif Dahi Edilemeyen İlk 3 Maddesi Olabilir mi Acaba?

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Siz anayasa tanımıyorsunuz ama ‘anayasayı değiştireceğiz, içimizde ukde kaldı' diyorsunuz. Yahu siz bu anayasayı delik deşik edenler değil misiniz? İçinizde kalan ukde anayasanın değişemeyen, değiştirilmesi teklif dahi edilemeyen ilk 3 maddesi olabilir mi acaba? Nedir sizin içinizde ukde kalan? Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yönetim yapısının cumhuriyet olması mı” dedi.

 • 03.10.2022 03 Eki 16:41 Hüseyin Baş: 'Anayasamıza Göre Cumhurbaşkanı 3. Kez Aday Olamaz' Hüseyin Baş: "Anayasamıza Göre Cumhurbaşkanı 3. Kez Aday Olamaz"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Anayasamıza göre Cumhurbaşkanı 3. kez aday olamaz. Onunla yarışmak başka bir şey bu durumu anayasaya rağmen meşru kabul etmek başka bir şey” açıklamasını yaptı.

 • 01.10.2022 01 Eki 16:18 Hüseyin Baş'tan 'Sosyal Konut Projesi' Yorumu: 'Hikaye, Yapamazlar Yapmayacaklar. Yapsalar Bile 3-5 Kişiyi Zengin Edecekler' Hüseyin Baş'tan 'Sosyal Konut Projesi' Yorumu: "Hikaye, Yapamazlar Yapmayacaklar. Yapsalar Bile 3-5 Kişiyi Zengin Edecekler"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, iktidarın sosyal konut projesiyle ilgili “‘Tokiyye’ yapıyorlar. Hikaye, yapamazlar, yapmayacaklar. Yapsalar bile 3-5 kişiyi zengin edecekler. Ne ilk TOKİ kampanyası ne son TOKİ kampanyası. Tamamen bir seçim yatırımı. Vatandaşımızın bu oyunlara gelmemesi lazım. Bir evim olsun diye sizi kandıracaklar, o evi de vermeyecekler buna emin olun. Çocuğunu, torununu, neslini, vatanını, milletini düşünen insanlar artık lütfen bu hükümetin bu oyunlarına kanmaktan vazgeçsin” dedi.

 • 29.09.2022 29 Eyl 16:54 Hüseyin Baş'tan Bütün Siyasi Partilere Çağrı: 'Eğitime Hep Birlikte Odaklanalım, Eğitimi Birlikte Şekillendirelim' Hüseyin Baş'tan Bütün Siyasi Partilere Çağrı: "Eğitime Hep Birlikte Odaklanalım, Eğitimi Birlikte Şekillendirelim"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Türkiye'de hiçbir sorunu salt olarak çözdüğünüzde hiçbir sorun çözülmeyecektir. Buna ekonomi dahil, buna sağlık sistemi dahil, buna konut sistemi dahil, barınma problemleri dahil. Ama eğitimi çözersek Türkiye'de bütün sorunlar kendiliğinden çözülecektir. O yüzden benim bütün siyasi partilere çağrım; eğitime hep birlikte odaklanalım, eğitimi birlikte şekillendirelim. Particiliğe de gerek yok, çünkü bu çocuklar bizim çocuklarımız, başkalarının çocukları değil. O yüzden eğitim noktasında ayrışmak değil birleşmek, bence en doğrusu olacaktır” dedi.

 • 27.09.2022 27 Eyl 18:34 Baş: Millet Olarak Bizim Kurduğumuz Devleti İstediğimiz Gibi Yönettirebiliriz Baş: Millet Olarak Bizim Kurduğumuz Devleti İstediğimiz Gibi Yönettirebiliriz

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Bize bu baskıyı, bu umutsuzluğu biraz daha kabullendirebilirlerse biz geçmişte yapıldığı gibi bu ülkenin tapusunu anahtarını başkalarına vermeye kalkabiliriz. Şu anda biz aynı şeyi yaşıyoruz. Millet olarak bizim kurduğumuz devleti istediğimiz gibi yönettirebiliriz. Bizim gücümüz” dedi.

 • 26.09.2022 26 Eyl 18:13 Hüseyin Baş: Laiklik Bizim İçin Vazgeçilmez Bir Kırmızı Çizgidir. Atatürk Partimizin Kırmızı Çizgisidir Hüseyin Baş: Laiklik Bizim İçin Vazgeçilmez Bir Kırmızı Çizgidir. Atatürk Partimizin Kırmızı Çizgisidir

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Laiklik bizim için vazgeçilmez bir kırmızı çizgidir. Atatürk partimizin kırmızı çizgisidir. Laiklik zannedildiğinin aksine dini yok eden değil, dini koruyan bir kurumdur” dedi.

 • 24.09.2022 24 Eyl 16:10 Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş: 'Evet İtibardan Tasarruf Olmaz Ama İtibar Saraylarla Olmaz' Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş: "Evet İtibardan Tasarruf Olmaz Ama İtibar Saraylarla Olmaz"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Bunlar cimri veremez. Vermez. Öyle bir dünyaları yok. Çünkü diyorlar ki ‘itibardan tasarruf olmaz.’ Neydi itibar? İtibar, vatandaşın alım gücüydü. Neydi itibar? Vatandaşın yurt dışına gittiğinde diğer ülke milletlerine kendi alım güçlerini, kendi alım kabiliyetlerini gösterebilme gücüydü. Evet, itibardan tasarruf olmaz ama itibar saraylarla olmaz. İtibar buradaki vatandaşla olur. İşte bunu kavrayamıyorlar” dedi.

 • 22.09.2022 22 Eyl 20:21 Hüseyin Baş: Senin Otellerini Dolduranlar, Trafiği Felç Edenler Bu Ülkenin Yüzde 10'u veya Turistler. Hüseyin Baş: Senin Otellerini Dolduranlar, Trafiği Felç Edenler Bu Ülkenin Yüzde 10'u veya Turistler.

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Senin Bodrum'da, Antalya'da, Ege'de otellerini dolduranlar bu ülkenin yüzde 10'u veya turistler. Trafiği felç edenler bu ülkenin yüzde 10'u veya turistler. Bunun dışında bu ülkenin yüzde 90'ı bugün evden çıkıp bir kafeye gidip çay içmek için hesap ediyor. Bu sistem zulüm sistemi” dedi.

 • 21.09.2022 21 Eyl 18:54 Hüseyin Baş: Bizim İlim, İrfan, Kültür, Medeniyet Sahibi Olabilmemizin Tek Teminatı Atatürk Hüseyin Baş: Bizim İlim, İrfan, Kültür, Medeniyet Sahibi Olabilmemizin Tek Teminatı Atatürk

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Her yer karışırken biz nasıl sapasağlam kalabiliyoruz” mesajıyla paylaştığı videoda, “Şu coğrafyada gül gibi açmış bir ülke var. Neresi? Türkiye Cumhuriyeti. Ne farkı var diğer bütün ülkelerden? Mesela sizin ve benim, bugün sokakta görmek istemediğiniz Suriyeliden ne farkımız var? Tek bir farkımız var. Bu coğrafyadaki farkımız, Atatürk farkı. Bizim ilim sahibi, irfan sahibi, kültür sahibi, medeniyet sahibi olabilmemizin tek teminatı Atatürk” dedi.

 • 17.09.2022 17 Eyl 13:52 Hüseyin Baş: 'Fotoğraflar Bazen Yanıltabilir' Hüseyin Baş: "Fotoğraflar Bazen Yanıltabilir"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanghay İşbirliği Teşkilatı için gittiği Semerkant’ta çekilen fotoğrafıyla eski Başbakan Bülent Ecevit’in ABD Başkanı Bill Clinton ile görüşmesindeki fotoğrafını yan yana paylaşarak “Soldaki, adalar işgal edilirken somut hiçbir adım atmadı. Sağdaki Kıbrıs’ı işgalden kurtardı. Fotoğraflar bazen yanıltabilir” dedi.

 • 16.09.2022 16 Eyl 17:03 Türkiye Liqui Moly Motorkros Şampiyonası'nın Startını Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş Verecek Türkiye Liqui Moly Motorkros Şampiyonası'nın Startını Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş Verecek

  Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası'nın 4.ayak yarışları Balıkesir Gönen’de 17-18 Eylül’de yapılacak. 2020 yılında vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) kurucusu Haydar Baş’ın anısına düzenlenecek yarışmanın startını BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş verecek.

 • 14.09.2022 14 Eyl 14:33 Hüseyin Baş'tan Gençlere: 'Atamızın Bize Emanet Ettiği Cumhuriyeti En Yükseklere Hep Beraber Biz Taşıyacağız' Hüseyin Baş'tan Gençlere: "Atamızın Bize Emanet Ettiği Cumhuriyeti En Yükseklere Hep Beraber Biz Taşıyacağız"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, gençlere “Atatürk’ün bize emanet ettiği bu toprakları, Atamızın bize emanet ettiği Cumhuriyet’i en yükseklere hep beraber biz taşıyacağız. Gün gelecek bütün dünya sana imrenerek bakacak” diye seslendi.

 • 13.09.2022 13 Eyl 22:04 Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den sürpriz buluşma! İttifak söylentileri vardı Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den sürpriz buluşma! İttifak söylentileri vardı

  Zafer Partisi ve Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) gibi partilerle ittifak yapabileceği iddia edilen Memleket Partisi'nin lideri Muharrem İnce, BTP lideri Hüseyin Baş'la görüştü. İnce'nin katıldığı bir programda, "Hüseyin Baş'la hiç tanışmadım" sözlerinin ardından görüşmenin organize edildiği belirtildi.

 • 13.09.2022 13 Eyl 20:01 Btp Genel Başkanı Baş, Tdp Genel Başkanı Sarıgül'ü Ziyaret Etti. Hüseyin Baş: Türkiye'de Bir Seçimler Süreci Olacak Btp Genel Başkanı Baş, Tdp Genel Başkanı Sarıgül'ü Ziyaret Etti. Hüseyin Baş: Türkiye'de Bir Seçimler Süreci Olacak

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etti. Hüseyin Baş, “Türkiye'nin bu darboğazdan kurtulması, coğrafyasında ve Avrupa'da parmakla gösterilen kıskanılan bir ülke haline gelmesi için çalışmalar yapıyoruz ve yapacağız. Güzel projelerimiz var, inşallah güzel bir seçim süreci yürüteceğiz. Bu noktada önümüzde muhtemeldir ki Türkiye'de bir seçimler süreci olacak” dedi.

 • 13.09.2022 13 Eyl 16:11 Hüseyin Baş: 'Karın Tokluğuna Sömürülüyoruz, Din İman Diyorlar' Hüseyin Baş: "Karın Tokluğuna Sömürülüyoruz, Din İman Diyorlar"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Neymiş, bunlar Müslüman, ‘Bunlar bizim dinimizi koruyor, kolluyor. O yüzden bunlara oy vermemiz lazım. Ne olursa olsun açlık geçicidir' diyorlar. Açlığın sonu ölüm, ne geçicisi? Karın tokluğuna sömürülüyoruz, din iman diyorlar” dedi.

 • 12.09.2022 12 Eyl 19:31 Hüseyin Baş: Lazım Olan, Cumhurbaşkanı'nın Görevden Affı Hüseyin Baş: Lazım Olan, Cumhurbaşkanı'nın Görevden Affı

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Cumhurbaşkanı, haberlerde af istiyor. Diyor ki ‘Bedelli affı, öğrenci affı, vergi affı’... Bu ara af gündemde. Halbuki lazım olan, Cumhurbaşkanı’nın görevden affı. Bir afla bütün meseleleri çözüyoruz” dedi.

 • 10.09.2022 10 Eyl 19:32 Hayat pahalılığına BTP lideri Hüseyin Baş'tan dikkat çeken bir yorum geldi: Bu ülke bir tek bize pahalı Hayat pahalılığına BTP lideri Hüseyin Baş'tan dikkat çeken bir yorum geldi: Bu ülke bir tek bize pahalı

  Hayat pahalılığıyla ilgili dikkat çeken bir yorumda bulunan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, "Bu ülke Bulgar'a ucuz. Bu ülke gurbetçiye ucuz. Bu ülke turiste ucuz. Bu ülke Suriye'den, savaştan gelen mülteciye bile ucuz. Bu ülke bir tek bize pahalı. Niye? Çünkü bizim paramız yok" ifadelerini kullandı.

 • 07.09.2022 07 Eyl 17:13 Hüseyin Baş: Ekonomi Bilmek Basit Bir Şey mi Çıkın Sokağa Biraz Ekonomi Konuşun. Sizin Değme Profesörleriniz Senyoraj Nedir Bilmez Hüseyin Baş: Ekonomi Bilmek Basit Bir Şey mi Çıkın Sokağa Biraz Ekonomi Konuşun. Sizin Değme Profesörleriniz Senyoraj Nedir Bilmez

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, partisinin gençlik kollarınca Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen çalıştayın kapanış konuşmasında, “Ekonomi bilmek basit bir şey mi? Çıkın sokağa biraz ekonomi konuşun. Sizin değme profesörleriniz senyoraj (paranın üretim maliyeti ile üzerinde yazılı değer arasındaki fark) nedir bilmez, kavramı bilmez” dedi.

 • 06.09.2022 06 Eyl 14:12 Hüseyin Baş: 'Yıllardan Beri Bu Ülkenin Gençliği Her Zaman İtilmiştir. Bu Yapıyı Yıkan Atatürk'tü' Hüseyin Baş: "Yıllardan Beri Bu Ülkenin Gençliği Her Zaman İtilmiştir. Bu Yapıyı Yıkan Atatürk'tü"

  Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Yıllardan beri bu ülkenin gençliği her zaman itilmiştir, her zaman ikinci planda bırakılmıştır ve her zaman korkulmuştur, bu toplumsal olarak böyledir. Bunu yıkan adam Atatürk'tü. Gençlerin üzerine bir Cumhuriyet inşa etti. Gençlerle birlikte yaptı bunu ve Cumhuriyeti gençlere emanet etti, ‘koruyucusu da kollayıcı da siz olacaksınız’ dedi. Haydar hoca da aynısını yaptı. Bu yapılar gençlerle yürür. Bu demek değildir ki, bizim abilerimiz ablalarımız bu işi yapamaz, asla bu değil. Demek istediğim şu, siz koşacaksınız, biz koşacağız. Bunu başaracak olan sizsiniz ve Türkiye'de bunun emsali bir siyasi hareket yok” dedi.

Advertisement