CHP Gümüşhane'de Üniversite İrtibat Bürosu Açtı - Son Dakika

CHP Gümüşhane'de Üniversite İrtibat Bürosu Açtı

04.03.2014 18:16
CHP Gümüşhane'de Üniversite İrtibat Bürosu Açtı

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, partisinin üniversite irtibat bürosunu açmak için Gümüşhane’ye geldi.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, partisinin üniversite irtibat bürosunu açmak için Gümüşhane'ye geldi.

Bağlarbaşı Mahallesinde bulunan Gümüşhane Üniversitesi kampüs çıkışında gerçekleştirilen açılış törenine CHP İl Başkanı Atilla Sait Özdamar, CHP Belediye Başkan Adayı Cem Köksal, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Harmancı, gençlik kolları temsilcileri, partililer ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Yıldız, CHP gençlik kollarının 50 yıllık birikime sahip olduğunu belirterek, "Öyle bir gençlik kollarıdır ki içinden başbakan, bakanlar, yazarlar ve Türkiye siyasetine damga vuran siyasetçiler yetiştirmiştir" dedi.

Yıldız, Gençlik Kolları Genel Merkezi olarak 30 Mart seçimlerine kadar 15 bin kilometre yol yapmak için, bu ülkeyi hep beraber, omuz omuza, Ankara'da değil, sokakta mücadeleyi vererek kazanabilmek için tüm Türkiye turuna ve Karadeniz turuna çıktıklarını söyledi.

CHP İl Başkanı Atilla Sait Özdamar ise geleceğin kendilerinin olacağını belirterek, "İşimizin oldukça zor olduğunu biliyoruz. Elimizde oyuncak küreklerle, küçük kovalarla, sahil kenarına kumdan kalecikler yapmak için burada değiliz. Yok edilmiş geleceğimizi yeniden inşa etmek için buradayız. Hep birlikte yok edilmiş geleceğimizi yeniden inşaa edeceğiz" ifadelerini kullandı.

CHP Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Cem Köksal da dünyada bütün devrimlerin üniversite öğrencileri tarafından yapıldığını hatırlatarak, "Gençlik geleceğimizdir. Onun için biz yatırımımızı her zaman gençliğe yaptık. Adaylığımın belirlenmesinin ardından ilk demecim Gümüşhane'de seçimin kaderini üniversiteli gençlerin belirleyeceği şeklinde olmuştu. Benim haklılığım çıktı ve bütün siyasi partiler şuanda üniversite öğrencilerine yönelmiş durumda. Gümüşhane'nin yerel seçimlerde kaderini üniversite gençliği belirleyecek. Gelecek gençliğin" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından irtibat bürosunun açılış kurdelesi kesildi. CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Yıldız, programı kapsamında Gümüşhane'den Rize'ye hareket etti. - GÜMÜŞHANE

Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Bölge Yarışması Sivas'ta başladı Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Bölge Yarışması Sivas'ta başladı Prof. Dr. Emre Erdoğan: 'Kutuplaşma Bir Arada Yaşamamıza Engel Küresel Bir Sorun' Prof. Dr. Emre Erdoğan: 'Kutuplaşma Bir Arada Yaşamamıza Engel Küresel Bir Sorun'
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika CHP Gümüşhane'de Üniversite İrtibat Bürosu Açtı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement