DYP'de Toplu İstifalar - Son Dakika
Politika

DYP'de Toplu İstifalar

DYP\'de Toplu İstifalar

İlyaslar Beldesinin DYP'li Belediyle Başkanı ve Meclis Üyeleri, Mehmet Ağar'ın Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde CHP'nin Yolundan Gittiğini Söyleyerek, Toplu Olarak İstifa Ettiklerini Açıkladı.

03.05.2007 11:43
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kırkağaç ilçesine bağlı İlyaslar beldesinin DYP'li Belediyle Başkanı ve Meclis üyeleri, Genel Başkanları Mehmet Ağar'ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin yolundan gittiği söyleyerek, toplu olarak istifa ettiklerini açıkladı.

İlyaslar Belde Başkanı Osman Çelikel ile birlikte DYP'li meclis üyeleri Sait Öncütürk, Tayfun Güven ve Mustafa Erkan, genel başkanlarının Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin yolundan gittiğini söyleyerek istifa etti. Başkan Çelikel, "Bu kararı verme sırasında tabandan gelen isteğe önem verdim. Biz de buna göre istifa kararı aldık" dedi.

Ayrıca Kırkağaç DYP İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyesi Raci Martin ve Abdullah Ağır, MHP Belediye Meclis Üyesi Nizamettin Özer, partilerinden istifa ettiklerini açıkladı.

(OO-Mİ-OM-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika DYP'de Toplu İstifalar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Gürcistan parlamentosunda yumruklu kavga
    00:41 Gürcistan parlamentosunda yumruklu kavga

    Gürcistan parlamentosunda Hukuk Komitesi'nde yapılan 'Yabancı Etkinin Şeffaflığı' yasa tasarısının müzakeresi sırasında muhalefet partisi milletvekili Aleko Elisaşvili, yasayı savunan Gürcü Hayali Partisi'nin lideri Mamuka Mdinaradze'ye yumrukla saldırdı. Olayın ardından iktidar ve muhalefet milletvekilleri arasında kavga çıktı. Yasa tasarısına karşı çıkan sivil toplum kuruluşları da parlamento önünde miting düzenleyeceklerini açıkladı.

  • Osmaniye'de jandarmanın operasyonunda 10 düzensiz göçmen yakalandı
    00:30 Osmaniye'de jandarmanın operasyonunda 10 düzensiz göçmen yakalandı

    Osmaniye'de jandarmanın durdurduğu minibüste yapılan aramada, Suriye uyruklu 10 düzensiz göçmen ve 1 organizatör yakalandı. Organizatör göçmen kaçakçılığı suçundan adli makamlara teslim edilirken, göçmenler sınır dışı edildi ve araca el konuldu.


Advertisement