Eski Vekil Tandoğdu, Fatsa'da Toprağa Verildi - Son Dakika
Politika

Eski Vekil Tandoğdu, Fatsa'da Toprağa Verildi

Eski Vekil Tandoğdu, Fatsa\'da Toprağa Verildi

Eski CHP Ordu Milletvekili Dr.

23.08.2013 14:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Eski CHP Ordu Milletvekili Dr. Sami Tandoğdu, doğduğu ilçe olan Ordu'nun Fatsa ilçesinde toprağa verildi. Fatsa'da Orta Büyük Cami'ne getirilen Tandoğdu'nun cenazesi bir süre Fatsa sokaklarında ellerde taşındı. Daha sonra cami bahçesine getirilen Tandoğdu, burada öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Fatsa Asri Mezarlık'ta toprağa verildi.

Orta Büyük Cami'ne getirilen Dr. Sami Tandoğdu'nun ailesi taziyeleri kabul ederken, cami önünde ve caddelerde ise yoğun bir izdiham yaşandı.

Fatsa'daki cenaze törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, AK Parti Ordu Milletvekilleri Fatih Han Ünal ve İhsan Şener, CHP Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, MHP Ordu İl Başkanı Cemal Enginyurt, eski AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, sendika temsilcileri, oda ve borsa başkanları ile çok sayıda vatandaş ve ailesi katıldı. - ORDU

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Eski Vekil Tandoğdu, Fatsa'da Toprağa Verildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bakan Yerlikaya: 'Sibergöz-31' operasyonlarında 18 şüpheli tutuklandı
  08:18 Bakan Yerlikaya: 'Sibergöz-31' operasyonlarında 18 şüpheli tutuklandı

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul merkezli 5 ilde gerçekleştirilen 'Sibergöz-31' operasyonlarında nitelikli dolandırıcılık suçunu işleyen 18 şüphelinin tutuklandığını açıkladı. Şüphelilerin vatandaşları aldatıcı yöntemlerle dolandırdığı ve toplamda 4 milyon 600 bin liralık haksız kazanç sağladığı belirlendi.

 • ABD ve AB, İran'a yönelik yeni yaptırımlar düşünüyor
  06:07 ABD ve AB, İran'a yönelik yeni yaptırımlar düşünüyor

  ABD ve AB, İsrail'e yönelik saldırının ardından İran'a daha fazla yaptırım uygulamayı düşündüklerini açıkladı. İsrail ise müttefiklerini Tahran'ın füze programına yaptırım uygulamaya çağırdı. Birleşmiş Milletler'in İran'ın füze programıyla ilgili yaptırımlarının süresi Ekim ayında doldu. İsrail'in Genelkurmay Başkanı, İran'ın saldırısının cevapsız kalmayacağını belirtti. Dünya liderleri ise taraflara itidal çağrısında bulundu.

 • İran'ın saldırısı, İsrail Başbakanı Netanyahu'ya 'can simidi uzattı'
  05:37 İran'ın saldırısı, İsrail Başbakanı Netanyahu'ya 'can simidi uzattı'

  İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Gazze'deki yardım krizi ve İran saldırısıyla karşı karşıya. ABD Başkanı Joe Biden, İsrail'e baskı yaparak yardım çabalarını artırmasını istiyor. Ancak Netanyahu, aşırı milliyetçi müttefiklerinin baskısı altında ve Gazze'ye saldırılarını sürdürüyor. İran ise misilleme tehdidinde bulunuyor ve Orta Doğu'da daha büyük bir savaşın işaretlerini veriyor.

 • Ürdün, İran'ın İsrail'e yönelik saldırılarına karşı ABD, İngiltere ve Fransa ile güçlerini birleştirme kararı aldı
  03:52 Ürdün, İran'ın İsrail'e yönelik saldırılarına karşı ABD, İngiltere ve Fransa ile güçlerini birleştirme kararı aldı

  Ürdün, İran'ın İsrail'e yönelik saldırılarına karşı ABD, İngiltere ve Fransa ile güçlerini birleştirme kararı alması tepkiyle karşılandı. Ürdün, İran'ın tehditkar yorumları üzerine İran Büyükelçisi'ni çağırdı. Ürdün-İsrail ilişkileri ve Ürdün'ün İsrail karşıtı protestolara verdiği destek tartışmalara neden oldu.

 • İzmir'de 86 düzensiz göçmen ve 5 şüpheli yakalandı
  03:38 İzmir'de 86 düzensiz göçmen ve 5 şüpheli yakalandı

  İzmir'in Foça ve Seferihisar ilçelerinde Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda, 86 düzensiz göçmen ile göçmen kaçakçısı olduğu değerlendirilen 5 şüpheli yakalandı. Foça açıklarında bir lastik botta yakalanan 14 düzensiz göçmenin yanı sıra, Sahil Güvenlik İnsansız Hava Aracı tarafından tespit edilen başka bir lastik botta da 43 düzensiz göçmen yakalandı. Seferihisar ilçesinde ise karada 29 düzensiz göçmen yakalandı. Göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

 • Gürcistan'da Yabancı Etkinin Şeffaflığı Yasa Tasarısına Karşı Gösteri
  01:53 Gürcistan'da Yabancı Etkinin Şeffaflığı Yasa Tasarısına Karşı Gösteri

  Gürcistan'da iktidardaki Gürcü Hayali Partisi'nin yabancı etkinin şeffaflığı konulu yasa tasarısını tekrar sunmasına karşı düzenlenen protesto gösterisinde 11 kişi gözaltına alındı. Gösteriler, yasa tasarısının parlamentoda görüşülmesine tepki olarak devam ediyor.

 • Bakan Fidan, Tanzanya Dışişleri ve Doğu Afrikayla İşbirliği Bakanı January Yusuf Makamba ile bir araya geldi
  01:20 Bakan Fidan, Tanzanya Dışişleri ve Doğu Afrikayla İşbirliği Bakanı January Yusuf Makamba ile bir araya geldi

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Tanzanya'nın Dışişleri ve Doğu Afrikayla İşbirliği Bakanı January Yusuf Makamba'yı Dışişleri Bakanlığı'nın Resmi Konutunda ağırladı.

 • İBB Başkanı İmamoğlu'nun resminin asılmasını isteyen CHP Meclis üyesine Başkan Cin'den cevap
  01:06 İBB Başkanı İmamoğlu'nun resminin asılmasını isteyen CHP Meclis üyesine Başkan Cin'den cevap

  Pendik Belediye Meclisi'nde CHP meclis üyesi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyeye resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Belediye Başkanı Cin ise, 'Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de Ekrem Bey'in resmini asacağım' dedi.

 • Aliağa Belediye Meclisi 2024-2029 dönemi için toplandı
  00:42 Aliağa Belediye Meclisi 2024-2029 dönemi için toplandı

  Aliağa Belediye Meclisi, 2024-2029 dönemi için ilk toplantısını gerçekleştirdi. Meclis başkan vekilleri, katip üyeler, encümen üyeleri ve komisyon üyelerinin seçimi yapıldı.


Advertisement