Son dakika Seyit Torun haberleri, Seyit Torun son dakika, son dakika Seyit Torun

Son Dakika Seyit Torun Haberleri

Son dakika Seyit Torun haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son seyit torun haberleri anında burada.


 • 12:36 CHP'de Kent Konseyleri Masası oluşturuldu CHP'de Kent Konseyleri Masası oluşturuldu

  CHP'de, parti ile kent konseyleri arasında iletişimi sağlamak, katılımcı demokrasiyi güçlendirmek ve yeni projeler üretmek için "CHP Kent Konseyleri Masası" oluşturuldu.

 • Dün Dün 15:02 Seyit Torun: İlbank, Geçen Yıl Bin 156 Belediye Projesine 2 Milyar 721 Milyon TL Kaynak Sağlamış. Seyit Torun: İlbank, Geçen Yıl Bin 156 Belediye Projesine 2 Milyar 721 Milyon TL Kaynak Sağlamış.

  CHP’nin yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “İLBANK, geçen yıl bin 156 belediye projesine 2 milyar 721 milyon lira kaynak sağlamış. Bu projelerin yüzde 94,2’si Cumhur İttifakı ve kayyum belediyelerine ait. 191 belediye projesine ise yüzde 100 hibe verilmiş. Bu projelerin yüzde 98,4’ü de iktidar belediyelerine ait. CHP’li belediyelerin oranı ise sadece yüzde 1” dedi. Torun, konunun araştırılması için Meclis’e önerge verdiklerini belirtti.

 • 24.06.2022 24 Haz 21:29 Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmeni Fitzmorris, Kılıçdaroğlu'na 'Kurtarın Bizi Lütfen' Dedi Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmeni Fitzmorris, Kılıçdaroğlu'na "Kurtarın Bizi Lütfen" Dedi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun; İstanbul Eyüpsultan, Arnavutköy, Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde yürütülen projelerle ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve bürokratlardan bilgi aldı. Kılıçdaroğlu'nun, Kemerburgaz Kent Ormanı ziyareti sırasında karşılaştığı İngilizce öğretmeni ABD vatandaşı Ian Fitzmorris’in, yanında bulunan öğrencisi Abdullah Demir’i göstererek, “Boğaziçi Üniversitesi’nde çalışıyorum. Bu da öğrencim. Kurtarın bizi, lütfen” dedi. İmamoğlu ise “Genel Başkanım, Amerika’yı demek istemedi galiba” esprisini yaptı.

 • 24.06.2022 24 Haz 19:29 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İBB'nin yapımı süren projelerini inceledi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İBB'nin yapımı süren projelerini inceledi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB) yapımı süren Arnavutköy Kültür Spor, Eğitim ve Yaşam Merkezi ile Büyükçekmece sahil çalışması şantiye alanında incelemelerde bulundu.

 • 24.06.2022 24 Haz 17:43 Başkan Atabay'dan açılışa katılan Kılıçdaroğlu ve vatandaşlara teşekkür Başkan Atabay'dan açılışa katılan Kılıçdaroğlu ve vatandaşlara teşekkür

  Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Didim Amfi Tiyatro açılışına katılarak kendilerini yalnız bırakmayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na, Millet İttifakı üyesi siyasetçilere ve vatandaşlara teşekkür etti.

 • 23.06.2022 23 Haz 18:18 Didim Amfitiyatro'da Binlerce Kişinin Katılımıyla Toplu Açılış Didim Amfitiyatro'da Binlerce Kişinin Katılımıyla Toplu Açılış

  Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi'nin hayata geçirdiği projelerin toplu açılış töreni CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve binlerce yurttaşın katılımıyla Didim Amfitiyatro'da yapıldı.

 • 23.06.2022 23 Haz 17:46 Aydın Büyükşehir ve Kuşadası Belediyesi Yeni Hizmet Kompleksi Açıldı Aydın Büyükşehir ve Kuşadası Belediyesi Yeni Hizmet Kompleksi Açıldı

  Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi'nin yaptığı yeni hizmet kompleksi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı törenle açıldı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 26 milyon TL'ye kamulaştırdıkları alanın beton yığını olmasına izin vermediklerini belirterek, "Sizin isteğinizle alanın altına otopark yaptık. Bir zümrenin değil sizin olsun istedik" dedi. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de "Mahalle mahalle Kuşadası'nı yeniden inşa ediyoruz" diye konuştu.

 • 23.06.2022 23 Haz 17:17 Kılıçdaroğlu: 'Çözülemeyecek sorunumuz yok' Kılıçdaroğlu: "Çözülemeyecek sorunumuz yok"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kuvayımilliye geleneğinden gelen bir parti olduklarını, baskılara diz çökmeyeceklerini belirterek, "Bay Kemal iktidara gelirse çiftçinin, emeklinin, işçinin, memurun, sanayicinin, herkesin hakkını ve hukukunu savunacak.

 • 23.06.2022 23 Haz 16:42 CHP'li Seyit Torun'dan İçişleri Bakanı Soylu'ya: 'İşini Yapmıyorsun, Şov Yapıyorsun' CHP'li Seyit Torun'dan İçişleri Bakanı Soylu'ya: "İşini Yapmıyorsun, Şov Yapıyorsun"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Marmaris'te süren yangın nedeniyle CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'li belediyeleri hedef alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verdi. Torun, "Soylu'ya buradan seslenmek istiyorum; evet yangına, sele her yere gidiyorsun da yaptığın sadece şov. İşini yap. Sen işini yapmıyorsun şov yapıyorsun. Ve orada, Marmaris'te günlerdir orman yanıyor" dedi.

 • 23.06.2022 23 Haz 13:24 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Aydın'da üye katılım töreninde konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Aydın'da üye katılım töreninde konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti olarak geçmişte yaptıkları hatalardan ders çıkarmaya çalıştıklarını belirterek "Biz bazen oturduk Ankara'da güzel nutuklar attık. Efendim niye bize oy çıkmıyor?

 • 23.06.2022 23 Haz 13:22 Aydın'da 1211 Kişi CHP Rozeti Taktı. İl Başkanı Ali Çankır: 'Vakit Milletin Lokmasına Göz Dikenlere Karşı Milletin Sesi Vaktidir' Aydın'da 1211 Kişi CHP Rozeti Taktı. İl Başkanı Ali Çankır: "Vakit Milletin Lokmasına Göz Dikenlere Karşı Milletin Sesi Vaktidir"

  CHP Aydın İl Başkanlığı'nın ocak ayından bu yana partiye üye olan 1.211 kişi için düzenlediği toplu üye töreni, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı ile yapıldı. CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, "Vakit yoksulluğa, yolsuzluğa, adaletsizliğe, bir yüzükle gelip milletin lokmasına göz dikenlere karşı milletin sesinin vaktidir" dedi. Söz alan yeni üyeler ise "Onlar zenginleşiyor, biz fakirleşiyoruz. Köylü milletin efendisiydi, şimdi can çekişiyor" diye konuştu.

 • 23.06.2022 23 Haz 13:13 Kılıçdaroğlu'ndan Marmaris'e destek ziyareti Kılıçdaroğlu'ndan Marmaris'e destek ziyareti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz Salı günü başlayan ve hala bazı noktalarda devam eden orman yangınları ile ilgili destek olmak için Marmaris'e geldi.

 • 23.06.2022 23 Haz 10:31 Didim Belediye Başkanı Atabay, Tekstil Park Açılış Törenine Katıldı Didim Belediye Başkanı Atabay, Tekstil Park Açılış Törenine Katıldı

  Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Tekstil Park alanının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapılan açılış törenine katıldı.

 • 22.06.2022 22 Haz 22:24 Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı

  Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Didim Amfi Tiyatro’nun açışını yapmak ve Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi ortaklığı ile yapılacak yeni yatırımların temelini atmak üzere Aydın'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu karşıladı.

 • 22.06.2022 22 Haz 21:12 Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris'teki Yangın Bölgesinde: 'Yeter Artık, Yeter. Bıçak Kemiğe Dayandı. Yazık Günahtır' Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris'teki Yangın Bölgesinde: "Yeter Artık, Yeter. Bıçak Kemiğe Dayandı. Yazık Günahtır"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, orman yangınlarının sürdüğü Marmaris’in Armutalan bölgesinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, “Beceriksiz bir yönetim var. Ne yaptığını bilmeyen bir yönetim var. Milletin başına bela oldular, bir an önce gitsinler… ‘Biz yönetemiyoruz’ desinler. ‘Beceremiyoruz’ desinler. ‘Biz ranta çalışıyoruz, biz beşli çeteye çalışıyoruz; biz çetelere, biz oligarklara, biz uyuşturucu baronlarına çalışıyoruz’ desinler, sandığı getirsinler. Bu ülke insan gibi yönetilsin. Bu ülkenin çıkarları korunsun, ormanları korunsun, ağaçları korunsun, insanları korunsun artık. Yeter artık, yeter. Bıçak kemiğe dayandı. Yazık günahtır” dedi.

 • 22.06.2022 22 Haz 20:32 Kılıçdaroğlu, Marmaris'te yangın bölgesinde incelemelerde bulundu (3) Kılıçdaroğlu, Marmaris'te yangın bölgesinde incelemelerde bulundu (3)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla'nın Marmaris ilçesinde orman yangını bölgesinde incelemelerde bulundu.

 • 22.06.2022 22 Haz 18:42 Aydın'a 177 Dönümlük Yaşam Alanı. Özlem Çerçioğlu: 'Kamulaştırmasaydık Beton Yığını Olacaktı' Aydın'a 177 Dönümlük Yaşam Alanı. Özlem Çerçioğlu: "Kamulaştırmasaydık Beton Yığını Olacaktı"

  Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin 2016 yılında 100 milyon TL bedelle kamulaştırdığı Efeler ilçesindeki 177 dönümlük Aydın Tekstil Park alanı doğal hali korunarak yurttaşların hizmetine açıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve binlerce yurttaşın katılımıyla yapılan törende konuşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Eğer biz bu alanı kamulaştırmasaydık bugün beton yığını olacaktı. İstedik ki Aydınlılar'ın olsun" diye konuştu.

 • 22.06.2022 22 Haz 16:27 Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı

  Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Didim Amfi Tiyatro’nun açışını yapmak ve Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi ortaklığı ile yapılacak yeni yatırımların temelini atmak üzere Aydın'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu karşıladı.

 • 21.06.2022 21 Haz 00:01 Ümit Özdağ'dan bomba iddia: Sıra Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'taymış Ümit Özdağ'dan bomba iddia: Sıra Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'taymış

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın partisinden kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilmesi sonrası çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Özdağ, "Kim 'Suriyeli' derse gidiyor" diyerek Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın da CHP'den ihraç edileceğini ileri sürdü.

 • 18.06.2022 18 Haz 18:51 Kılıçdaroğlu, İzmir'de Milli Kütüphane Vakfı'nı Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu, İzmir'de Milli Kütüphane Vakfı'nı Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de Milli Kütüphane Vakfı’nı ziyaret etti.

 • 18.06.2022 18 Haz 14:45 Kılıçdaroğlu: Gazeteciler hapiste, uyuşturucu baronları dışarıda! O baronlarının burnundan getirmezsem siyaseti bırakacağım Kılıçdaroğlu: Gazeteciler hapiste, uyuşturucu baronları dışarıda! O baronlarının burnundan getirmezsem siyaseti bırakacağım

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, İzmir'de düzenlenen Üye Katılım Töreni'nde gazeteciler ve yazarların hapiste, uyuşturucu baronları ise dışarıda olduğunu belirterek, "O uyuşturucu baronlarının burnundan getirmezsem siyaseti bırakacağım. Bu mücadele hak mücadelesidir." dedi.

 • 18.06.2022 18 Haz 13:14 Kılıçdaroğlu, İzmir'de CHP'nin üye katılım töreninde konuştu Açıklaması Kılıçdaroğlu, İzmir'de CHP'nin üye katılım töreninde konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adalet yürüyüşü"nün bitmediğini, henüz yolun başında olduklarını ve Türkiye'ye demokrasi gelinceye değin yürüyüşü sürdüreceklerini söyledi.

 • 18.06.2022 18 Haz 12:32 İzmir Büyükşehir'den 5250 İşçiye Yüzde 35-40 Zam. Tunç Soyer: 'Biz Size Asla Patron Olmadık, Yan Yana Yol Yürüdük' İzmir Büyükşehir'den 5250 İşçiye Yüzde 35-40 Zam. Tunç Soyer: "Biz Size Asla Patron Olmadık, Yan Yana Yol Yürüdük"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında 5 bin 250 işçiye yüzde 35-40 zam sağlayacak toplu iş sözleşmesi CHP Genel Başkanı Kemal Kıçıdaroğlu'nun da katıldığı törenle imzalandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Mevzuat bizi işçi işveren olarak ayırsa da biz asla size patron olmadık. Karşı cephelerde değil aksine yan yana yol yürüdük, yürümeye de devam edeceğiz" diye konuştu.

 • 18.06.2022 18 Haz 12:21 Kılıçdaroğlu, İzmir'de: 'Kararlıyım. Ne Yaparlarsa Yapsınlar. Asla Yolumuzdan Dönmeyeceğiz' Kılıçdaroğlu, İzmir'de: "Kararlıyım. Ne Yaparlarsa Yapsınlar. Asla Yolumuzdan Dönmeyeceğiz"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi işçilerine; “Kararlıyım. Ne yaparlarsa yapsınlar. Hangi baskıyı uygularlarsa uygulasınlar. Hangi tazminat davalarını açarlarsa açsınlar. Hangi şiddete başvurursa başvursunlar, asla hak aramak için yolumuzdan dönmeyeceğiz, asla. Sadece isteğim; sandığa giderken elinizi vicdanınıza koyup oy kullanacaksınız. Sizin gibi milyonlar var. Yüz binler var. Ve düşündüğünüzden daha büyük bir işsizler ordusu var. Evde baba ile oğul yüz yüze bakamıyorlar. Baba işsiz, oğul işsiz. Böyle bir tabloyu asla kabul etmiyoruz, hak etmiyoruz. Yeni bir değişime ve yeni bir dönüşüme ihtiyacımız var” sözleri ile seslendi.

 • 17.06.2022 17 Haz 22:08 Kılıçdaroğlu İzmir'de Ali Kaya'nın Cenazesine Katıldı Kılıçdaroğlu İzmir'de Ali Kaya'nın Cenazesine Katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 77 yaşında hayatını kaybeden Narlıdere Belediyesi Meclis Üyesi Nurhayat Kaya'nın eşi Ali Kaya için İzmir Narlıdere Cemevi’nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

 • 17.06.2022 17 Haz 17:05 Kılıçdaroğlu: Taban fiyat uygulamasıyla çiftçiye zarar ettirmeyeceğiz (2) Kılıçdaroğlu: Taban fiyat uygulamasıyla çiftçiye zarar ettirmeyeceğiz (2)

  CENAZE TÖRENİNE KATILDICHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ödemiş ilçesindeki çiftçilerle buluşma programının ardından Yeniköy Mahallesi'nde bulunan kahvehanede oturanlarla sohbet etti.

 • 17.06.2022 17 Haz 16:10 Kılıçdaroğlu: 'Ben halkın politikacısıyım, sizin sesinizim' Kılıçdaroğlu: "Ben halkın politikacısıyım, sizin sesinizim"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, aynı masada buluştukları muhalefet partisi liderleriyle Türkiye'de demokrasi ve alın terini birlikte savunduklarını belirtti.

 • 17.06.2022 17 Haz 00:59 CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: 'Her türlü bedeli ödemiş bir genel başkanımız var, aday aramaya gerek yok' CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: "Her türlü bedeli ödemiş bir genel başkanımız var, aday aramaya gerek yok"

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde partililerle bir araya gelen CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, cumhurbaşkanı adayı konusunda, "6'lı masayı oluşturan, adalet yürüyüşü yapan, bütün farklı siyasi partileri bir araya getiren, demokrasi için her...

 • 17.06.2022 17 Haz 00:59 Başkan Oktay, Seyit Torun'u ağırladı Başkan Oktay, Seyit Torun'u ağırladı

  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Muğla ve ilçelerine yaptığı ziyaretler çerçevesinde Marmaris'e geldi.

 • 16.06.2022 16 Haz 15:37 Marmaris Belediye Başkanı Oktay, Seyit Torun'u Ağırladı Marmaris Belediye Başkanı Oktay, Seyit Torun'u Ağırladı

  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Muğla ve ilçelerine yaptığı ziyaretler kapsamında Marmaris’e geldi. Marmaris Belediyesi’ni de ziyaret eden Torun’a, Belediye Başkanı Mehmet Oktay çalışmalarla ilgili brifing verdi.

 • 16.06.2022 16 Haz 14:22 CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bodrum'da konuştu CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bodrum'da konuştu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Bu ülkeyi güçlendirilmiş demokratik parlamenter sisteme geçirecek tek bir isim var, o da Kemal Kılıçdaroğlu. Elbette altılı masa bunun kararını verecek ve oluşturacak.

 • 15.06.2022 15 Haz 18:17 CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Marmaris'te basın toplantısı düzenledi CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Marmaris'te basın toplantısı düzenledi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Mesele Ankara, İstanbul, Adana ve Mersin'i almak değildi aslında.

 • 15.06.2022 15 Haz 16:52 CHP'li Torun: Muğla'da maden sahaları talan ile karşı karşıya (2) CHP'li Torun: Muğla'da maden sahaları talan ile karşı karşıya (2)

  AÇILIŞA KATILDIMuğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yıllık 5 milyon 109 bin lira akaryakıt tasarrufu sağlayacak olan Ula'daki akaryakıt istasyonunun açılışı, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un katıldığı törenle yapıldı.

 • 15.06.2022 15 Haz 15:08 Büyükşehirden akaryakıt tasarrufu sağlayacak yatırım Büyükşehirden akaryakıt tasarrufu sağlayacak yatırım

  Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yıllık en az 5 Milyon 109 Bin TL akaryakıt tasarrufu sağlayacak olan istasyonun açılışı yapıldı.

 • 15.06.2022 15 Haz 14:34 CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Muğla'da konuştu CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Muğla'da konuştu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Muğla ve ilçelerinde geçtiğimiz yaz üzüntü verici yangınların yaşandığını hatırlatarak, "Orman Genel Müdürlüğü biliyoruz belli hazırlıklar yaptı.

 • 15.06.2022 15 Haz 12:30 Seyit Torun: 25 Yıldır Neredeydiniz? Ankapark'a 801 Milyon Dolar Para Harcayacağınıza Ankara'nın Altyapısına Harcasaydınız Seyit Torun: 25 Yıldır Neredeydiniz? Ankapark'a 801 Milyon Dolar Para Harcayacağınıza Ankara'nın Altyapısına Harcasaydınız

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Ankara’nın haline bakın; 25 yıldır iktidardalar, 25 yıldır altyapı yapmamışlar, 3 yıllık iktidarımızı eleştiriyorlar. 25 yıldır neredeydiniz? Ankapark’a 801 milyon dolar para harcayacağınıza Ankara’nın altyapısına harcasaydınız. Yapılması gerekenleri yapsaydınız… Şimdi olağanüstü bir durumla karşılaşınca hemen ‘bunlar yapamadı, bunlar edemedi’. Bu, doğru değil. Bu, tamamen popülist bir anlayış. Bu zihniyet, maalesef kötülükçü bir zihniyet” dedi.

 • 15.06.2022 15 Haz 09:01 GÜNDEM / 15 Haziran 2022 GÜNDEM / 15 Haziran 2022

  AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'na katılacak.

 • 14.06.2022 14 Haz 23:59 GÜNDEM ÖZETİ / 15 Haziran 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 15 Haziran 2022

  AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'na katılacak.

 • 14.06.2022 14 Haz 21:16 Çimento fabrikası kurulmasını istemeyen köylüler eylem yaptı Çimento fabrikası kurulmasını istemeyen köylüler eylem yaptı

  Muğla'da, kurulması planlanan çimento fabrikasına Menteşe Belediyesi tarafından verilen yapı ruhsatının iptal edilmesini isteyen köylüler ile belediye çalışanları arasında arbede yaşandı.

 • 14.06.2022 14 Haz 17:57 Çan Belediye Başkanı Bülent Öz görevden uzaklaştırıldı Çan Belediye Başkanı Bülent Öz görevden uzaklaştırıldı

  Çanakkale'nin Çan ilçesi Belediye Başkanı CHP'li Bülent Öz, hakkında rüşvet ve irtikap iddiasıyla yürütülen soruşturmanın selameti açısından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun onayıyla geçici olarak görevinden uzaklaştırıldı.

 • 14.06.2022 14 Haz 17:56 Seyit Torun'dan Fethiye Belediye Başkanı Karaca'ya Ziyaret Seyit Torun'dan Fethiye Belediye Başkanı Karaca'ya Ziyaret

  Muğla Büyükşehir Belediyesi Akaryakıt İstasyonu'nun açılışı için Muğla'ya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı da ziyaret etti.

 • 14.06.2022 14 Haz 16:29 CHP'den Çan Belediye Başkanı'nın Görevden Uzaklaştırılmasına Tepki: 'Hukuksuz Siyasi Girişimlerin Yeni Bir Halkasıdır' CHP'den Çan Belediye Başkanı'nın Görevden Uzaklaştırılmasına Tepki: "Hukuksuz Siyasi Girişimlerin Yeni Bir Halkasıdır"

  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Çanakkale Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ün görevden uzaklaştırılmasına ilişkin “Hukuksuz siyasi girişimlerin yeni bir halkasıdır. Artık Saray iktidarı, seçimle kazanamadığı belediyeleri, masa başında yaptığı oyunlarla kazanmaya çalışmaktadır. Belediyelerimizi algı operasyonlarıyla itibarsızlaştırmak için her türlü hukuksuzluktan medet umar hale gelmiştir” açıklaması yaptı.

 • 14.06.2022 14 Haz 14:28 CHP'den kesin ihracı istenen Tanju Özcan: Ben siyaseti hiç kıvırmadan yaptım, Cumhuriyet Halk Partisi'nin üvey değil, öz evladıyım CHP'den kesin ihracı istenen Tanju Özcan: Ben siyaseti hiç kıvırmadan yaptım, Cumhuriyet Halk Partisi'nin üvey değil, öz evladıyım

  Sivri diliyle partisi tarafından da tepki gören Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, CHP Merkez Yönetim Kurulu kararı ile kesin ihracı istendi. Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edilen Özcan yaptığı açıklamada, "Ben siyaseti hiç kıvırmadan yaptım. Çizgim hiç değişmedi bundan sonra da değişmez. Cumhuriyet Halk Partisi'nin üvey değil, öz evladıyım" ifadelerine yer verdi.

 • 14.06.2022 14 Haz 11:47 Partisinden ihraç olan CHP'li Belediye Başkanı Şahin'den ilk açıklama Partisinden ihraç olan CHP'li Belediye Başkanı Şahin'den ilk açıklama

  Bilecik'te bir soruşturma sebebi ile geçici olarak görevden alınan ve bugün de partisinden ihraç edilen Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, ilk açıklamasında "Ben tüm Bilecik halkının belediye başkanıyım" dedi.

 • 14.06.2022 14 Haz 10:51 Bolu Belediye Başkanı Özcan, 'Kesin İhraç' İstemiyle CHP Yüksek Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi; Bilecik Belediye Başkanı Şahin CHP'den İhraç Edildi Bolu Belediye Başkanı Özcan, "Kesin İhraç" İstemiyle CHP Yüksek Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi; Bilecik Belediye Başkanı Şahin CHP'den İhraç Edildi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın “kesin ihraç” istemiyle “tedbirli” olarak Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini açıkladı. Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ise Yüksek Disiplin Kurulu kararı ile partiden ihraç edildi.

 • 13.06.2022 13 Haz 16:18 Seyit Torun: Boşa Heves Etme Erdoğan. Milletin Emaneti İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Ankara'da Mansur Yavaş'la Emin Ellerde Seyit Torun: Boşa Heves Etme Erdoğan. Milletin Emaneti İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Ankara'da Mansur Yavaş'la Emin Ellerde

  CHP’nin yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere bu emanetleri geri alacağız” sözlerine, “Boşa heves etme Erdoğan. Emanet sizin değil, milletindir. Ve milletin emaneti artık, İstanbul’da Ekrem İmamoğlu, Ankara’da Mansur Yavaş’la emin ellerdedir. Şehirlerimiz 25 yıl çektiği çileyi de ettiğiniz ihanetleri de unutmaz” yanıtını verdi.

 • 12.06.2022 12 Haz 15:32 Şehit Uzman Çavuş Gökhan Demir, son yolculuğuna uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Gökhan Demir, son yolculuğuna uğurlandı

  Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerce yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Gökhan Demir'in cenazesi, memleketi Ordu'da toprağa verildi.

 • 12.06.2022 12 Haz 14:59 Kuzey Irak şehidi Gökhan Demir, Ordu'da son yolculuğuna uğurlandı Kuzey Irak şehidi Gökhan Demir, Ordu'da son yolculuğuna uğurlandı

  Kuzey Irak şehidi Gökhan Demir, Ordu'da son yolculuğuna uğurlandı Pençe-Kilit Harekatı'nda Kuzey Irak'ta hain terör örgütlerince yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Gökhan Demir, Ordu'nun Ünye ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

 • 11.06.2022 11 Haz 22:33 Ankara'daki selde hayatını kaybeden CHP'li genç için AK Parti'den başsağlığı mesajı Ankara'daki selde hayatını kaybeden CHP'li genç için AK Parti'den başsağlığı mesajı

  Ankara'da kent genelinde etkili olan sağanak yağışlar sele neden oldu. CHP Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürüten İlkay Yiğit selde yaşamını yitirdi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu dahil birçok partili başsağlığı mesajı yayınlarken AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de "İlkay Yiğit'e Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve CHP camiasına başsağlığı diliyoruz" açıklamasında bulundu.

 • 11.06.2022 11 Haz 21:43 Ankara'daki sel felaketinde hayatını kaybeden İlkay Yiğit, CHP'li genç siyasetçi çıktı Ankara'daki sel felaketinde hayatını kaybeden İlkay Yiğit, CHP'li genç siyasetçi çıktı

  Başkent'te yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden 27 yaşındaki İlkay Yiğit'in CHP Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.

 • 11.06.2022 11 Haz 14:53 Tarhan Erdem, İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı Tarhan Erdem, İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Eski CHP Genel Sekreteri, eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı, KONDA Araştırma ve Danışmanlık Şirketi’nin kurucusu Tarhan Erdem, bugün İstanbul’da düzenlenen cenaze töreninin ardından Aşiyan Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazeye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ile çok sayıda kişi katıldı.

 • 09.06.2022 09 Haz 15:03 Kılıçdaroğlu, Fındık Üreticisinin Sorunlarını Dinledi. Kılıçdaroğlu, Fındık Üreticisinin Sorunlarını Dinledi.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ordu'da bir fındık bahçesine giderek üreticinin sorunlarını dinledi. Fındık üreticisi, Kılıçdaroğlu'na "Biz dünya piyasasında yüzde 80 aralığında bir hakimiyetimiz varken, matematiksel olarak dünya piyasasında 120 milyar doların üzerinde oluşan değeri ürettiğimiz halde maalesef bizim yıllık ihracatımız ülke olarak 2 milyar doları geçmiyor... Biz buradan açıkça bir vurgun ve soygunun yaşandığını iddia ediyoruz. Sadece iddia etmiyoruz, bunu rakamlarla da bunun yıl ve yıl notunu tutuyoruz" diye dert yandı. Kılıçdaroğlu da üreticiye, "120 milyar dolarlık bir sektörden eğer siz ancak ve ancak 2 milyar dolar alıyorsanız çok ciddi bir kayıp var demektir. Bunun mutlaka çözülmesi lazım. Fındık aynı zamanda bu bölgenin stratejik ürünüdür. Bunun kabul edilmesi lazım... Çözeceğiz İnşallah" dedi.

 • 09.06.2022 09 Haz 13:32 Kılıçdaroğlu, Ordu'da... Kılıçdaroğlu, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe'yi Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu, Ordu'da... Kılıçdaroğlu, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe'yi Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ordu'da, Gülyalı Belediye Başkanı CHP'li Ulaş Tepe'yi belediye binasında ziyaret etti.

 • 08.06.2022 08 Haz 22:36 Utku Çakırözer: 11 Büyükşehir Belediyesinin Kur Farkı Nedeniyle 2022 Bütçelerine Binen Ek Maliyet 30 Milyar Lira Utku Çakırözer: 11 Büyükşehir Belediyesinin Kur Farkı Nedeniyle 2022 Bütçelerine Binen Ek Maliyet 30 Milyar Lira

  CHP’nin, belediyelerin kur farkı nedeniyle ortaya çıkan kaybının Hazine’den karşılanması için verdiği kanun teklifinin doğrudan gündeme alınması önerisi TBMM Genel Kurulu’nda reddedildi. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, “11 büyükşehir belediyesinin kur farkı nedeniyle 2022 yılı bütçelerine binen ek maliyet 30 milyar lira. Bunun sorumlusu kim? Elbette belediye başkanlarımız değil, ülkeyi beceriksiz, liyakatsiz ellerde krizden krize sürükleyen saray iktidarıdır” dedi.

 • 06.06.2022 06 Haz 17:05 Seyit Torun: 'Erdoğan Siz Devlet Değilsiniz, Devlet 84 Milyonundur' Seyit Torun: "Erdoğan Siz Devlet Değilsiniz, Devlet 84 Milyonundur"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kim AK Parti’ye saldırıyorsa Türkiye’ye saldırıyordur” açıklamasını eleştirdi. Torun, “Erdoğan, siz devlet değilsiniz, devlet 84 milyonundur. Kendinizi devlet yerine koymayın yarın zaten o koltuktan kalkmak zorunda kalacaksınız” dedi.

 • 06.06.2022 06 Haz 13:55 CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun Ordu'da konuştu Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun Ordu'da konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayını elbette çıkaracağını belirterek "Türk milletinin iradesini alarak, güvenini kazanarak mutlaka göreve gelecektir.

 • 05.06.2022 05 Haz 15:42 Usta Karikatürist Latif Demirci Vefat Etti Usta Karikatürist Latif Demirci Vefat Etti

  ‘Press Bey ve Media Hanım', 'Muhlis Bey', 'Mithat ve Mirsat' ile 'Arap Kadri' gibi unutulmaz tiplemelere hayat veren usta karikatürist Latif Demirci (61) yaşamını yitirdi.

 • 02.06.2022 02 Haz 13:44 Kaftancıoğlu 'Sabıka Holding Broşürü' Davasından Tek Celsede Beraat Etti Kaftancıoğlu "Sabıka Holding Broşürü" Davasından Tek Celsede Beraat Etti

  CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Genel Merkezi tarafından hazırlanan ve dağıtılması için il ve ilçe başkanlıklarına gönderilen "SaBıKa Holding" başlıklı broşürle ilgili sosyal medya paylaşımı gerekçe gösterilerek, ‘Cumhurbaşkanı ve devlet görevlisine hakaret’ suçlamalarıyla 6 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada tek celsede beraat etti.

 • 01.06.2022 01 Haz 18:21 CHP'lilerden İmamoğlu'nun davasına ilişkin açıklama (2) CHP'lilerden İmamoğlu'nun davasına ilişkin açıklama (2)

  CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Peşinen şunu söyleyelim; feda edilecek bir tek Ekrem İmamoğlu'muz, bir tek Canan Kaftancıoğlu'muz, bir tek sıradan, yalın CHP'limiz yoktur.

 • 01.06.2022 01 Haz 18:10 İMAMOĞLU: BU TALİHSİZLİK BİZİ ÜZMÜŞTÜR İMAMOĞLU: BU TALİHSİZLİK BİZİ ÜZMÜŞTÜR

  İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bu süreçte hukukun bu şekilde bir mahkemeyi açıyor olması bile bir talihsizlik. Bu talihsizlik bizi üzmüştür" dedi.

 • 01.06.2022 01 Haz 17:20 Ekrem İmamoğlu: Önümüzdeki İlk Seçimde de Bu Kez İnşallah Onları Hıçkıra Hıçkıra Ağlatacağız Ekrem İmamoğlu: Önümüzdeki İlk Seçimde de Bu Kez İnşallah Onları Hıçkıra Hıçkıra Ağlatacağız

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 4 yıla kadar hapis ve siyasi yasak istemiyle yargılandığı davanın bugün yapılan duruşmasının ardından, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “İstanbul’daki seçimi kaybedince neredeyse hüngür hüngür ağladım” sözlerini anımsatarak, “Tek ağlamalarının sebebi; buranın kendi malı, mülkü olduğu duygusuna kapıldılar. Şu anda benzer duyguları ne yazık ki bu ülkenin her sathında düşünüyorlar. Kendi malı, kendi mülkü olduğunu düşünüyorlar. Böyle bir hülyadalar. Tabii bu rüyadan uyanacaklar. Neyse alıştılar ağlamaya. Önümüzdeki ilk seçimde de bu kez inşallah onları hıçkıra hıçkıra ağlatacağız” dedi.

 • 01.06.2022 01 Haz 14:30 İBB Başkanı İmamoğlu'nun YSK üyelerine hakaret davasına devam edildi İBB Başkanı İmamoğlu'nun YSK üyelerine hakaret davasına devam edildi

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2019'da yaptığı basın açıklamasında Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerine hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada, avukatların sunduğu uzman raporunun incelenmesi için dosyanın savcılığa gönderilmesine karar verildi.

 • 01.06.2022 01 Haz 14:14 CHP Yöneticileri, Ekrem İmamoğlu'nun Yargılandığı Davanın Ardından Adliye Önünde Açıklama Yaptı: 'Sonlarının Geldiği Korkularından Belli' CHP Yöneticileri, Ekrem İmamoğlu'nun Yargılandığı Davanın Ardından Adliye Önünde Açıklama Yaptı: "Sonlarının Geldiği Korkularından Belli"

  CHP yöneticileri, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkındaki ‘Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkan ve üyelerine hakaret’ davasının ertelenmesinin ardından adliyesi önünde açıklama yaptı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Bizi cezalara boğarak çalıştırmamaya çalışıyorlar. Kendi gündemlerini oluşturup vatandaşın derdini gündeme getirmemeye çalışıyorlar” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, “Hiç kimsenin endişesi olmasın. İstanbul’u kazandık, ilk seçimde Türkiye’yi de kazanacağız. Saray iktidarı kaybedecek, 85 milyon kazanacak” diye konuştu. CHP Genel Başkanvekili Engin Altay da “Bu baskılar bizi daha çok bileyecek ve zafere daha çabuk taşıyacak” derken CHP Genel Başkanı Seyit Torun da “Sonlarının geldiği, korkularından belli. Artık adliyelerden medet umuyorlar. Biz, biliyoruz ki onlar korkuyorlar ve kaybedecekler” dedi.

 • 30.05.2022 30 May 14:29 Seyit Torun: 'Siz Doğa Katilisiniz. İktidara Geldiğimizde İhaleleri İptal Edeceğiz' Seyit Torun: "Siz Doğa Katilisiniz. İktidara Geldiğimizde İhaleleri İptal Edeceğiz"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Ordu’nun doğal güzelliklerini bir avuç altın için yağmalıyorsunuz. Açıkça söylüyorum: Siz doğa katilisiniz. Az kaldı. İnşallah iktidara geldiğimizde, bu talanı hep birlikte durduracak, doğamızı tehdit eden tüm bu ihaleleri iptal edeceğiz” dedi.

 • 30.05.2022 30 May 11:00 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Van'daki Belediye Başkanları Çalıştayı'na Katıldı Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Van'daki Belediye Başkanları Çalıştayı'na Katıldı

  CHP Genel Merkezinin düzenlediği ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’, Van’da yapıldı. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte 248 belediye başkanın katıldığı çalıştay, 3 gün sürdü.

 • 29.05.2022 29 May 21:05 Seyit Torun: CHP'li Belediyeler, Toplumun En Önemli Sorunlarını Çözmek İçin Çalışmaya Devam Edecek Seyit Torun: CHP'li Belediyeler, Toplumun En Önemli Sorunlarını Çözmek İçin Çalışmaya Devam Edecek

  CHP’nin yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Van’da düzenledikleri Belediye Başkanları Toplantısı’nın ardından, “Cumhuriyet Halk Partili belediyeler, önümüzdeki 2 yılda da vatandaşı kandıran uçuk kaçık projeler için değil, toplumun en önemli sorunlarını çözmek için çalışmaya devam edecektir” dedi.

 • 29.05.2022 29 May 12:44 CHP'nin Van'da düzenlediği 'Belediye Başkanları Çalıştayı' sona erdi CHP'nin Van'da düzenlediği "Belediye Başkanları Çalıştayı" sona erdi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "İktidara geldiğimizde uygulayacağımız yerel yönetim politikaları için şimdiden yasal düzenleme çalışmalarına başladığımızı ve bu çalışmamızın en geniş katılımla hazırlanacağını ifade ediyoruz.

 • 29.05.2022 29 May 12:37 CHP'nin potansiyel cumhurbaşkanı adayları İmamoğlu ve Yavaş'tan ortak açıklama: Görevimiz desteği genel seçimlere taşımak CHP'nin potansiyel cumhurbaşkanı adayları İmamoğlu ve Yavaş'tan ortak açıklama: Görevimiz desteği genel seçimlere taşımak

  CHP, Van'da belediye başkanlarını bir araya getirerek çalıştay düzenledi. İsimleri yüksek sesle cumhurbaşkanı adaylığı için geçen Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş çalıştayda söz alarak, "Görevimiz, bize verilen desteği genel seçimlere taşımak" vurgusunu yapması dikkat çekti.

 • 29.05.2022 29 May 12:11 Burhaniye Belediye Başkanı Deveciler Van Çalıştayında Burhaniye Belediye Başkanı Deveciler Van Çalıştayında

  CHP Genel Merkezinin düzenlediği ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’ Van’da yapıldı. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’le birlikte 248 belediye başkanın katıldığı çalıştay 3 gün sürdü.

 • 29.05.2022 29 May 12:08 Didim Belediye Başkanı Atabay: 'Refah, Adil ve Gelişen Bir Türkiye İçin Geliyor Gelmekte Olan' Didim Belediye Başkanı Atabay: "Refah, Adil ve Gelişen Bir Türkiye İçin Geliyor Gelmekte Olan"

  CHP'li Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere Van'a giden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Erciş ilçesinde esnafla bir araya geldi. Daha sonra çalıştaya katılan Başkan Atabay, “Refah, adil ve gelişen bir Türkiye için geliyor gelmekte olan!” dedi.

 • 29.05.2022 29 May 11:41 CHP'li Torun: 'Demokratik Yerel Yönetimler Üzerindeki Siyasi Baskıların Sona Ermesi Ancak Genel Seçimlerin Kazanılmasına Bağlı' CHP'li Torun: "Demokratik Yerel Yönetimler Üzerindeki Siyasi Baskıların Sona Ermesi Ancak Genel Seçimlerin Kazanılmasına Bağlı"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Van'da üç gün süren "CHP'li Belediye Başkanları Çalıştayı" sonrasında, "İktidar artık sadece kendi çevresinin çıkarlarını düşünen kararlar alırken, kaderine terk edilen milyonlar açlık mücadelesi vermektedir. Ancak Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan AKP Genel Başkanı, ‘Türkiye’de aç kalan yok’ diyerek, milletin gerçeklerinden ne kadar koptuğunu bir kez daha göstermiştir" açıklamasını yaptı. Ayrıca Torun, genel seçimlere işaret ederek, "Toplantılarımızda, demokratik yerel yönetimler üzerindeki siyasi baskıların sona ermesinin de ancak genel seçimlerin kazanılmasına bağlı olduğu ifade edilmiştir" dedi.

 • 29.05.2022 29 May 11:38 CHP'li Torun: Belediyelerimizin hakkı olan kaynaklar engelleniyor CHP'li Torun: Belediyelerimizin hakkı olan kaynaklar engelleniyor

  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Belediyelerimizin ve belediyelerimizde yaşayan vatandaşların hakkı olan kaynaklar, siyasi kararlarla engellenmekte, bu kaynakların tamamına yakını sadece Cumhur İttifakı belediyelerine aktarılmaktadır.

 • 29.05.2022 29 May 05:01 GÜNDEM / 29 Mayıs 2022 GÜNDEM / 29 Mayıs 2022

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek İstanbul'un Fethinin 569. Yılı Kutlamalarına ve Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi İlk Fidan Dikim Töreni'ne katılacak.

 • 28.05.2022 28 May 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 29 Mayıs 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 29 Mayıs 2022

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ndeki fidan dikim törenine katılacak.

 • 28.05.2022 28 May 22:31 Başkan Atabay, Erciş'te esnafla buluştu Başkan Atabay, Erciş'te esnafla buluştu

  CHP'li Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere Van'a giden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Erciş ilçesinde açıklamalarda bulundu.

 • 28.05.2022 28 May 18:42 Başkan Günel, 'Geleceğe ümitle bakıyoruz' Başkan Günel, "Geleceğe ümitle bakıyoruz"

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından Van'da düzenlenen "Belediye Başkanları Çalıştayı" ikinci gününde devam ederken, çalıştaya katılan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "CHP'li belediye başkanları olarak geleceğe umutla bakıyoruz" dedi.

 • 28.05.2022 28 May 16:08 CHP'li Torun, Van'da konuşma yaptı! Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi: Çankaya sizi bekliyor CHP'li Torun, Van'da konuşma yaptı! Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi: Çankaya sizi bekliyor

  Van'da konuşan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, ana gündem maddesi olarak yaklaşan seçimlerin belirlendiğini açıkladı. Çalıştaya katılan Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na da seslenen Torun, "Karanlığın aydınlığa varacağı günler yakın. Vakit, adalete susamış milyonların vaktidir. Çankaya bizi bekliyor, Çankaya sizi bekliyor Sayın Genel Başkanım" ifadelerini kullandı.

 • 28.05.2022 28 May 10:54 CHP'nin 'Belediye Başkanları Çalıştayı' başladı (2) CHP'nin "Belediye Başkanları Çalıştayı" başladı (2)

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Ülkemiz için yola çıktınız Sayın Genel Başkan'ım. Beldesinden büyükşehrine kadar tüm belediye başkanlarımızla birlikte yanınızdayız. Yolunuz yolumuzdur ve bu yol umudun yoludur ve umudun yolu olacaktır.

 • 28.05.2022 28 May 00:16 Kemal Kılıçdaroğlu Van'da Kemal Kılıçdaroğlu Van'da

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 'Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere Van'a geldi.

 • 27.05.2022 27 May 18:17 Kemal Kılıçdaroğlu Van'da Kemal Kılıçdaroğlu Van'da

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li Belediye Başkanları Çalıştay'ına katılmak üzere Van’a geldi. Kılıçdaroğlu'nu, havalimanında Vanlı yurttaşlar karşıladı.

 • 27.05.2022 27 May 13:15 CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun basın toplantısı düzenledi CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun basın toplantısı düzenledi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Bu ülkede hep birlikte yaşıyoruz.

 • 27.05.2022 27 May 12:32 CHP'Lİ TORUN: MİLLİ İRADENİN, ATANMIŞ KAYYUMLARA TESLİM EDİLDİĞİ DÜZENİ KABUL ETMİYORUZ CHP'Lİ TORUN: MİLLİ İRADENİN, ATANMIŞ KAYYUMLARA TESLİM EDİLDİĞİ DÜZENİ KABUL ETMİYORUZ

  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, belediyeye atanan kayyum yönetimi düzenini kabul etmediklerini belirterek, "Milli iradenin, atanmış kayyumlara teslim edildiği bir düzeni kabul etmiyoruz.

 • 27.05.2022 27 May 12:09 Seyit Torun: İlk Seçimlerin Ardından, Yönetimdeki Bu Anlayışın Tüm Hukuksuz Politikalarına Son Vereceğiz Seyit Torun: İlk Seçimlerin Ardından, Yönetimdeki Bu Anlayışın Tüm Hukuksuz Politikalarına Son Vereceğiz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Bizim iktidarımızda, seçimle gelenin seçimle gitmesi güvence altına alınacak, seçme ve seçilme hakkını yok sayan kayyum uygulamalarına son verilecektir. Seçilmiş yöneticiler, yargı kararı olmadıkça görevden uzaklaştırılamayacaktır. İnşallah ilk seçimlerin ardından, yönetimdeki bu anlayışın tüm hukuksuz politikalarına son vereceğiz. Memleketin her bir köşesine adaleti, huzuru, barışı ve bereketi hep birlikte getireceğiz” dedi.

 • 27.05.2022 27 May 10:59 Vanlı Esnaftan Seyit Torun'a: 'İnşallah Bizi Bu Kötü Durumdan Kurtarırsınız' Vanlı Esnaftan Seyit Torun'a: "İnşallah Bizi Bu Kötü Durumdan Kurtarırsınız"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Van'da esnafın ve yurttaşların sorunlarını dinledi. Cep telefonu satan bir esnaf, Torun'a, "Şu anda müthiş bir potansiyele sahipsiniz. Bu bir fırsat. İnşallah o fırsatı iyi değerlendirirsiniz, bizi bu kötü durumdan kurtarırsınız" dedi. Bir yurttaş ise "Bu ülkeye, Türkiye'ye yazık. Eskiden biri devlet dairesinde yolsuzluk yaptığı zaman yedi memleketten kovuyorlardı. Ama bugün Türkiye'nin hepsi gitti, kimsenin kılı kıpırdamıyor" diye konuştu.

 • 26.05.2022 26 May 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 27 Mayıs 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 27 Mayıs 2022

  6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 7. Beytülmakdis Kadın Öncüleri Forumu'na katılacak.

 • 24.05.2022 24 May 09:07 Kılıçdaroğlu, 248 belediye başkanı ile Van'a gidiyor Kılıçdaroğlu, 248 belediye başkanı ile Van'a gidiyor

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 11'i büyükşehir olmak üzere toplam 248 belediye başkanı ile 27-28 ve 29 Mayıs tarihlerinde Van'da bir araya gelecek.

 • 20.05.2022 20 May 21:31 Kılıçdaroğlu, Gökhan Böcek ve Zeynep Kerimoğlu'nun Nikah Şahitliğini Yaptı Kılıçdaroğlu, Gökhan Böcek ve Zeynep Kerimoğlu'nun Nikah Şahitliğini Yaptı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Antalya Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Muhittin Böcek’in oğlu Gökhan Böcek ve Zeynep Kerimoğlu’nun nikah şahitliğini yaptı.

 • 19.05.2022 19 May 09:53 Konak'ta Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı Hizmete Açıldı Konak'ta Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı Hizmete Açıldı

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, seçim öncesinde Konaklılardan gelen istek üzerine, Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı’nın yeniden şehre kazandırılması için verdiği sözü tuttu. Yeşil doğasıyla kentin akciğeri olan, Körfez’i kuşbakışı gören bir seyir terası niteliğindeki alanın açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti. Alanı yeniden kente kazandıran Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı, doğasıyla da kente nefes aldıracak bir alan oldu. İzmir, artık Aydın Erten’le nefes alacak” dedi.

 • 18.05.2022 18 May 12:51 Seyit Torun: 'Seçilmiş Ceyhan Belediye Başkanı Aydar Hakkında Fetö Taktiğiyle Sahte Delil Üretildi' Seyit Torun: "Seçilmiş Ceyhan Belediye Başkanı Aydar Hakkında Fetö Taktiğiyle Sahte Delil Üretildi"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, eski Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın yargılandığı davada delil olarak sunulan ses kayıtlarının yazıya dökülürken tahrif edilerek sahte delil üretildiğinin ortaya çıktığını açıkladı. Torun, “Belediye başkanımıza karşı bu yapılan açık bir FETÖ taktiğidir” dedi.

 • 17.05.2022 17 May 15:30 CHP'li Seyit Torun'dan Kadıköy Belediyesi hakkında açıklama: Algı operasyonunun yeni halkası CHP'li Seyit Torun'dan Kadıköy Belediyesi hakkında açıklama: Algı operasyonunun yeni halkası

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Kadıköy Belediyesi çalışanlarını da kapsayan soruşturmaya dair, "Algı operasyonunun yeni halkası" değerlendirmesinde bulundu.

 • 17.05.2022 17 May 13:29 CHP'li Torun'dan Bakan Soylu'ya: 'Bizde Sizin Korkutma Çabalarınıza Boyun Eğecek Tek Bir Belediye Başkanı Yok' CHP'li Torun'dan Bakan Soylu'ya: "Bizde Sizin Korkutma Çabalarınıza Boyun Eğecek Tek Bir Belediye Başkanı Yok"

  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul merkezli 5 ilde başlatılan ve Kadıköy Belediyesi’nden bazı çalışanların da dahil edildiği soruşturma sürecine ilişkin, “Sadece bazı çalışanlar hakkındaki kişisel şikâyetlerden ibaret olan bir süreci, belediyede yolsuzluk operasyonu yapılıyormuş gibi gündeme getirmek, belediyemize yönelik itibarsızlaştırma çabasından başka bir şey değildir” dedi. Torun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “Bizde sizin korkutma çabalarınıza boyun eğecek tek bir belediye başkanı yoktur” diye seslendi.

 • 14.05.2022 14 May 17:13 CHP'li büyükşehir belediye başkanları Mersin'de CHP'li büyükşehir belediye başkanları Mersin'de

  CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması'nın 9'uncusu, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in ev sahipliğinde Mersin'de gerçekleştiriliyor.

 • 14.05.2022 14 May 16:55 CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları Mersin'de Toplandı., Kaftancıoğlu da Gündemdeydi CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları Mersin'de Toplandı., Kaftancıoğlu da Gündemdeydi

  CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları Mersin’de buluştu. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “Bugünkü toplantımız İstanbul İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu’nun yargı kararları sonucu yaşadığı mağduriyetlerin gündemi ile denk geldi. Buradan şunu ifade etmek isterim ki hukukun üstünlüğüne inanan, demokrasiyi sindirmiş hiçbir kişinin kabul edemeyeceği yargı kararlarını şiddetle reddediyorum” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Evet, Canan Kaftancıoğlu ile ilgili siyaset yasağı belirli bir ceza hükmüne vardı ama biz asla bunu kabul etmiyoruz. Canan Kaftancıoğlu İstanbul İl Başkanımız olarak görevine devam edecektir” diye konuştu.

Advertisement