AK Partili kadının Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'na sorduğu soru gergin anlara neden oldu - Son Dakika

AK Partili kadının Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'na sorduğu soru gergin anlara neden oldu

09.08.2022 22:29

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul Ümraniye ziyaretinde kendisine, "Yediğiniz çorbayı nasıl kirlettiniz?" diye tepki gösteren bir kadınla gerginlik yaşadı. Davutoğlu'nun korumalarının kendisini ittiğini öne süren kadının, "Neden itiyorsun? Beni kimse itemez" diye bağırdığı duyuldu.

AK Parti'den ayrılmasının ardından kendi partisini kuran Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'na zaman zaman AK Partili vatandaşlar tarafından tepki gösteriliyor. Benzer bir olay Ümraniye'de yaşandı.

"YEDİĞİNİZ ÇORBAYI NİYE KİRLETTİNİZ?"

Davutoğlu, bugün sabah saatlerinde Ümraniye'yi ziyaret etti. Çarşı esnafıyla görüşen Davutoğlu'na, partililer eşlik etti. Davutoğlu, ziyareti sırasında bir vatandaşla tartıştı. Davutoğlu ile karşılaşan vatandaş, "Yediğiniz çorbayı nasıl kirlettiniz?" diye seslendi.

"BEN BEYAZ GÖMLEKLE DOLAŞIYORUM"

Davutoğlu, kendisine tepki gösteren vatandaşa, "Onlar milletin çorbasını kirlettiler, bak bembeyaz gömlekle dolaşıyorum ben" sözleriyle yanıt verdi. Davutoğlu'nun korumaları ile vatandaş arasında da bir tartışma yaşandı. Vatandaşın, "Beni neden itiyorsunuz, beni kimse itemez" diye bağırdığı duyuldu. Vatandaş ardından ise kalabalığa doğru "Hainsiniz" diye seslendi.

YORUMLAR (4)
  • süleyman hakan gökşen: akp taraftarlarının çok olduğu bölgelerde yapılacak bu tür halk ziyaretlerinde, yaşanılacak bir diyalog, bir kadın, bir erkek hatta 11 yaşında bir çocuk çıkar akp yanlısı soru sorar ve ortamı gerer... Cevap Yaz 119 52 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika AK Partili kadının Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'na sorduğu soru gergin anlara neden oldu - Son Dakika


Advertisement