Dakikada 5 litre kan pompalıyor! Vücudumuzun temeli kalbe iyi bakmanın 4 yolu - Son Dakika

Dakikada 5 litre kan pompalıyor! Vücudumuzun temeli kalbe iyi bakmanın 4 yolu

01.05.2021 15:40

Haberler.com Youtube kanalına konuk olan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nevrez Koylan, kalp sağlığıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Prof. Dr. Nevrez Koylan, "Bu organ dakikada yaklaşık 5 litre kan pompalıyor ve bu kan bütün vücudun hem beslenmesini hem oksijen almasını sağlıyor. Bir şekilde hayatiyetin devam etmesini sağlıyor. Dolaysıyla bu organın iyi bakılması lazım. Bu aslında çok zor bir şey değil, genel sağlıklı yaşam kurallarının içinde gerçekleştirilebilir" diyerek kalp sağlığı için dikkat edilmesi gereken 4 maddeyi sıraladı.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Erkan Petekkaya Kalp Krizi Geçirdi! İşte Son Durumu... Erkan Petekkaya Kalp Krizi Geçirdi! İşte Son Durumu... Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ablasyon ve elektrofizyolojik işlemi gerçekleştirildi Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ablasyon ve elektrofizyolojik işlemi gerçekleştirildi Gazeteci Korcan Karar, rahatsızlığı sebebiyle ayak parmağını kaybettiği anlar hakkında konuştu! Gazeteci Korcan Karar, rahatsızlığı sebebiyle ayak parmağını kaybettiği anlar hakkında konuştu!

Son Dakika Sağlık Dakikada 5 litre kan pompalıyor! Vücudumuzun temeli kalbe iyi bakmanın 4 yolu - Son Dakika


Advertisement