SON DAKİKA SANİ KONUKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Sani Konukoğlu Haberleri

 • 12 Haziran 2019 11:04 Sani Konukoğlu Vakfı'ndan şevkat eli Sani Konukoğlu Vakfı'ndan şevkat eli Sani Konukoğlu Vakfı Genel Sekreteri Naci Boran, Vakıf personeli ile birlikte şehit aileleri ve gaziler dernekleri ile huzur evinde kalan yaşlıları ve sevgi evlerinde sahiplenilen çocukları ziyaret etti.
 • 05 Haziran 2019 10:12 SANKO Üniversitesi hastanesi'nde bayramlaşma SANKO Üniversitesi hastanesi'nde bayramlaşma Ramazan Bayramı, SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde de kutlandı.
 • 28 Mayıs 2019 12:35 Sınav kaygısı ve başa çıkma yolları Sınav kaygısı ve başa çıkma yolları SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi Uzman Psikoloğu Çift ve Aile Terapisti Melis Tümer Süyür, "Türkiye'de her yıl milyonlarca genci ve ailesini etkileyen sınavlar, psikolojik etkileri açısından son derece önemlidir" dedi.
 • 24 Mayıs 2019 17:16 Yoğun bakım hemşireliği sertifika programı Yoğun bakım hemşireliği sertifika programı SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesinde, Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı düzenlendi.
 • 22 Mayıs 2019 14:50 Sanko Üniversitesi Personeli İftarta Buluştu Sanko Üniversitesi Personeli İftarta Buluştu SANKO Üniversitesi ve Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi öğretim üyeleri ve idari personeli, aileleriyle birlikte iftar yemeğinde buluştu.
 • 21 Mayıs 2019 10:55 Sanko Üniversitesi ve Sanko Park Avm Çalışanları İftarda Buluştu Sanko Üniversitesi ve Sanko Park Avm Çalışanları İftarda Buluştu SANKO Üniversitesi ve Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi öğretim üyeleri, idari personeli ile SANKO Park AVM yönetimi ve çalışanları aileleriyle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 02 Mayıs 2019 17:36 Anestezi Uzmanları Buluşuyor Anestezi Uzmanları Buluşuyor Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği (TARD) Çukurova Şube Başkanı Prof. Dr. Şebnem Rumeli Atıcı, 3 Mayıs 2019 Cuma günü SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde anestezi uzmanlarıyla bir araya gelecek.
 • 26 Nisan 2019 18:28 Mesantep Hayata Geçiyor Mesantep Hayata Geçiyor Dağlı, SANKO Üniversitesi, Gaziantep Sanayi Odası ve İpekyolu Kalkınma Ajansı arasında imzalanan Gaziantep Medikal Sanayi Ürünleri ve Teknolojileri Programı (MESANTEP) protokolünün, SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda 29 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek toplantıyla hayata geçeceğini söyledi
 • 26 Nisan 2019 14:08 Gaziantep'te "Hayvan Sevgisi ve Bakımı Semineri" Gaziantep Büyükşehir Belediyesine Hayvanat Bahçesi ve Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığınca, Hacı Sani Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde "Hayvan Sevgisi ve Bakımı" konulu seminer düzenlendi.
 • 26 Nisan 2019 12:21 Büyükşehir'den Hayvan Sevgisi ve Bakımı Semineri Büyükşehir'den Hayvan Sevgisi ve Bakımı Semineri Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı Hayvanat Bahçesi ve Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığınca Hacı Sani Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine "Hayvan Sevgisi ve Bakımı" konulu seminer verildi.
 • 23 Nisan 2019 16:44 Sani Konukoğlu Futbol Turnuvası Sani Konukoğlu Futbol Turnuvası Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından düzenlenen 11'inci "Sani Konukoğlu Futbol Turnuvası" sona erdi.
 • 22 Nisan 2019 14:03 Ohsad Kurultayı 2019 Ohsad Kurultayı 2019 SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, Antalya'da düzenlenen Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği(OHSAD) kurultayı 2019'a katıldı.
 • 10 Nisan 2019 13:40 Sanko Üniversitesi Hastanesinde Terapötik Aferez Merkezi Sanko Üniversitesi Hastanesinde Terapötik Aferez Merkezi SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi, açtığı yeni tıbbi birimlerle sağlık hizmeti sunumunda standardı yükseltmeye devam ediyor.
 • 04 Nisan 2019 13:49 Başarılı Anne Sütü Uygulamaları Başarılı Anne Sütü Uygulamaları Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, "Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Sağlık Kuruluşları Programı" kapsamında yaptığı uygulamalar nedeniyle, SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne teşekkür belgesi verildi.
 • 28 Mart 2019 16:50 Çocuk Cerrahisi Uzm. Dr. Öğr. Üyesi Çolak, Sanko'da Çocuk Cerrahisi Uzm. Dr. Öğr. Üyesi Çolak, Sanko'da SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Selcan Türker Çolak, Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.
 • 28 Mart 2019 09:42 İslahiye Abdulkadir Konukoğlu Camisi'nin Temeli Atıldı İslahiye Abdulkadir Konukoğlu Camisi'nin Temeli Atıldı SANKO Holding tarafından Değirmencik Mahallesi'nde 2015 yılında inşaatı tamamlanarak eğitim öğretime başlayan 24 derslikli Hacı Sani Konukoğlu İmam Hatip Lisesi bahçesinde Abdulkadir Konukoğlu Camisi'nin temeli törenle atıldı
 • 27 Mart 2019 19:54 Gaziantep Konukoğlu Ailesinden İslahiye'ye Cami Gaziantep Konukoğlu Ailesinden İslahiye'ye Cami İlçe merkezine 4 kilometre uzaklıktaki Hacı Sani Konukoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesine yaptırılacak caminin temel atma törenine Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu, Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Müslüm Yüksel, Derya Bakbak, MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hali Uysal, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adnan Ünverdi, Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu, İslahiye Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İl Müftüsü Ahmet Çelik, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı
 • 13 Mart 2019 18:11 Sanko Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden Tkinlik Sanko Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden Tkinlik Stil Sahibi Sofraların ve Aver Gıda'nın Kurucusu, BESTYLE Magazine de Food and Design Editörü İrem Ekin Avcı, SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi Toplantı Salonu'nda "Endüstriyel Yemek Üretimi Yapan Tesislerin Kurulumu ve Üretim Süreçleri" konulu bir söyleşi gerçekleştirdi
 • 13 Mart 2019 10:51 İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yıl Dönümü İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yıl Dönümü SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda düzenlenen törende konuşan Tıp Fakültesi Dekanı Prof
 • 12 Mart 2019 12:12 Sanko Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Etkinlik Stil Sahibi Sofraların ve Aver Gıda'nın Kurucusu, BESTYLE Magazine de Food and Design Editörü İrem Ekin Avcı, 13 Mart 2019 tarihinde SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi Toplantı Salonu'nda "Endüstriyel Yemek Üretimi Yapan Tesislerin Kurulumu ve Üretim Süreçleri" konulu söyleşide öğrencilerle bir araya gelecek
 • 06 Mart 2019 10:42 Gapfood ve Gaptarım Fuarı Gapfood ve Gaptarım Fuarı SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi, GAPFOOD (Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı) veGAPTARIM'da(Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı) stant açtı.
 • 23 Şubat 2019 19:05 Sanko Üniversitesi'nden Sertifika Programı Sanko Üniversitesi'nden Sertifika Programı SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde, 11 Mart-19 Nisan tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Programı düzenlenecek.
 • 24 Ocak 2019 10:01 Sanko Üniversitesi Hastanesi, Pentex 2019'da Stant Açtı Sanko Üniversitesi Hastanesi, Pentex 2019'da Stant Açtı SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi, 8. PENTEX Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı'nda stant açtı.
 • 17 Ocak 2019 16:25 Merhum Sani Konukoğlu'nun 25. Ölüm Yılı Sanko Holding ve Gaziantep Sanayi Odasının (GSO) kurucusu Sani Konukoğlu, vefatının 25'inci yılında kabri başında anıldı.
 • 17 Ocak 2019 15:29 Sanko Holding ve Gso'nun Kurucusu Sani Konukoğlu, Mezarı Başında Anıldı Sanko Holding ve Gso'nun Kurucusu Sani Konukoğlu, Mezarı Başında Anıldı SANKO Holding ve Gaziantep Sanayi Odası'nın (GSO) kurucusu Sani Konukoğlu, vefatının 25'inci yılında Gaziantep asri mezarlıktaki kabri başında anıldı.
 • 16 Ocak 2019 14:34 Gso'nun Kurucu Başkanı Merhum Sani Konukoğlu'nun 25. Ölüm Yılı Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adnan Ünverdi, odanın kurucu başkanı Sani Konukoğlu'nun vefatının 25'inci yılı münasebetiyle anma mesajı yayımladı.
 • 16 Ocak 2019 12:34 Gso Kurucu Başkanı Merhum Sani Konukoğlu'nun 25'inci Ölüm Yıldönümü Gso Kurucu Başkanı Merhum Sani Konukoğlu'nun 25'inci Ölüm Yıldönümü Gaziantep Sanayi Odası (GSO)Kurucu Başkanı Sani Konukoğlu'nun vefatının 25'inci yıldönümü münasebetiyle anma mesajı yayımlayan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, merhum Sani Konukoğlu'nun sanayi başta olmak üzere, birçok alanda Gaziantep ve Türkiye için yaptıklarının...
 • 19 Aralık 2018 13:53 Vali Davut Gül, Gso Meclis Toplantısında Sanayicilerle Bir Araya Geldi Vali Davut Gül, Gso Meclis Toplantısında Sanayicilerle Bir Araya Geldi Gaziantep Sanayi Odası'nın (GSO) 2018 yılı son meclis toplantısı, Gaziantep Valisi Davut Gül'ün katılımlarıyla Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında yapıldı.
 • 13 Kasım 2018 19:00 Sanayicilere İthalat Korunma Tedbirleri Anlatıldı Odadan yapılan açıklamaya göre, Sani Konukoğlu Meclis Salonunda düzenlenen toplantıda, ithalata karşı korunma önlemleri hakkında bilgi verildi
 • 12 Kasım 2018 16:40 Gaziantep'te "Ms Hasta Okulu" Düzenlenecek SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde "Multipl Skleroz (MS) Hasta Okulu" düzenlenecek.
 • 12 Kasım 2018 15:37 Multipl Skleroz (Ms) Hasta Okulu Multipl Skleroz (Ms) Hasta Okulu SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde “Multipl Skleroz (MS) Hasta Okulu” düzenlenecek.
 • 27 Ekim 2018 11:27 20'nci Ulusal ve 3'üncü Uluslararası Biyoistatistik Kongresi Vildan Sümbüloğlu, Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda düzenlenen kongrenin açılışında yaptığı konuşmada, böyle önemli bir kongreye ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi
 • 11 Ekim 2018 15:30 Sanko Üniversitesi Tıpta İnovasyon Buluşmaları Güner Dağlı, Sani Konukoğlu Araştırma ve Uygulama Hastanesi Konferans Salonu'ndaki toplantının açılışında, bilim insanlarının, bilgiye sahip oldukça, bilgiyi kullandıkça, onun büyüklüğü karşısında ne kadar az bildiğini ve denizin içinde küçük bir damla olduğunu fark ettikçe gurur ve kibirden vazgeçtiğini söyledi
 • 05 Ekim 2018 16:19 Sanko Üniversitesi Hastanesi, Buıldeast'te Stant Açtı Sanko Üniversitesi Hastanesi, Buıldeast'te Stant Açtı SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi, BUILDEAST (Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda) ve eş zamanlı olarak düzenlenen GAYRİMENKUL Gaziantep Emlak, Konut Projeleri ve Finansman Fuarı’nda stant açtı.
 • 01 Ekim 2018 14:12 Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Sani Konukoğlu Hastanesinde Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Sani Konukoğlu Hastanesinde SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesinde hasta kabulüne başladı.
 • 30 Eylül 2018 10:02 Sanko'da Halka Açık Konferans Sanko'da Halka Açık Konferans SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde halka açık konferanslar kapsamında, “Tüp Bebek Tedavisinde Güncel Gelişmeler” konusu anlatılacak.
 • 17 Ağustos 2018 17:32 Sanko Üniversitesi'nde Bayramlaşma Sanko Üniversitesi'nde Bayramlaşma SANKO Üniversitesi ve SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma düzenlendi.
 • 26 Haziran 2018 12:16 Sınav Kaygısıyla Başa Çıkma Sınav Kaygısıyla Başa Çıkma SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi Psikoloğu Didem Cengiz, kaygının bulaşıcı bir duygu olduğunu belirterek, “Kaygılı olan annenin çocuğunun da aynı durumda olma ihtimali yüksektir” dedi.
 • 16 Haziran 2018 10:53 Ramazan Bayramı Kutlaması Ramazan Bayramı Kutlaması SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Ramazan bayramı kutlandı.
 • 12 Haziran 2018 17:44 Sani Konukoğlu Vakfı'ndan Bayram Ziyaretleri Sani Konukoğlu Vakfı'ndan Bayram Ziyaretleri Sani Konukoğlu Vakfı Genel Sekreteri Naci Boran, vakıf personeli ile birlikte Ramazan Bayramı öncesinde Gaziantep Huzurevi, Sevgi Evi, Şehit ve Gazi Derneklerine ziyarette bulundu.
 • 20 Mayıs 2018 18:32 İnegölspor'da Başkanlığa Eşref Güç Seçildi İnegölspor'da Başkanlığa Eşref Güç Seçildi İnegölspor olağan genel kurulu Sani Konukoğlu Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi
 • 20 Mayıs 2018 18:21 İnegölspor'da Yeni Dönem İnegöl Spor Kulübü Olağan Kongresi, Sani Konukoğlu Kongre Salonu'nda yapıldı
 • 20 Mayıs 2018 17:36 İnegölspor'da Yeniden 'Güç' Dönemi İnegölspor'da Yeniden 'Güç' Dönemi İnegölspor olağan genel kurulu Sani Konukoğlu Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi
 • 16 Mayıs 2018 18:03 Sanko'da Hemşirelik Haftası Kutlaması Sanko'da Hemşirelik Haftası Kutlaması SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesinde Hemşirelik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
 • 24 Nisan 2018 18:00 Konukoğlu'ndan Öğrencilere Önemli Tüyolar Konukoğlu'ndan Öğrencilere Önemli Tüyolar Öğrencilerden, SANKO'nun kurucusu, babası Sani Konukoğlu'nun "İşin hilesi dürüstlüktür" ilkesini hayat boyu düstur edinmelerini isteyen Konukoğlu, herkesin gücü oranında hayır işlerinde bulunmasını önerdi
 • 04 Nisan 2018 20:01 Sanko Üniversitesinde Halka Açık Konferans Sanko Üniversitesinde Halka Açık Konferans SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Selman Ünverdi ile Genel Cerrahi Uzmanı ve Organ Nakil Merkezi Sorumlu Hekimi Opr. Dr. Ahmet Orhan Gürer “Organ Nakli: Yeni Bir Başlangıç” konulu halka açık konferans verecek.
 • 26 Mart 2018 17:47 Ticaret Erbabına Naylon Staj Uyarısı Ticaret Erbabına Naylon Staj Uyarısı Suriyelilerin en yoğun olarak yaşadığı bölgelerden olan Gaziantep'te, Triko Sektörüne Nitelikli Eleman Yetiştirmeye Yönelik Mesleki Eğitim Projesi kapsamında Hacı Sani Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde triko atölyesi açıldı
 • 26 Mart 2018 16:51 Gto Nitelikli Eleman Yetiştirecek UNHCR Kıdemli Saha Koordinatörü Hanna Zabalawi, Haci Sani Konukoğlu Meslek Lisesinde düzenlenen açılışta yaptığı konuşmada, proje kapsamında hem lisenin kapasitesinin artırılacağını hem de nitelikli elemanların yetişeceğini söyledi
 • 15 Mart 2018 12:22 Uzman Klinik Psikolog Gözde Kıratlı, Sanko'da Uzman Klinik Psikolog Gözde Kıratlı, Sanko'da Uzman Klinik Psikolog Gözde Kıratlı SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başladı.
 • 14 Mart 2018 18:29 14 Mart Tıp Bayramı 14 Mart Tıp Bayramı SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı farklı etkinliklerle kutlanıyor.