Ali Koç'un uyarıları sonrası Mesut Özil'den manidar Cuma mesajı - Son Dakika

Ali Koç'un uyarıları sonrası Mesut Özil'den manidar Cuma mesajı

12.11.2021 12:07

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, "Mesut'un ticari ilişkilerini bırakıp Fenerbahçe'ye odaklanması" lazım sözleri sonrası uzun süredir 'Cuma' paylaşımı yapmayan Mesut'tan paylaşımı geldi. Yıldız futbolcu, "Birbirinizden nefret etmeyin, birbirinize sırt çevirmeyin" sözlerine yer verdi.

Fenerbahçeli taraftarlar, Başkan Ali Koç'un Mesut'u medyanın önüne attığı düşüncesinde. Başkan Koç, kameralar önünde Mesut'un Fenerbahçe'den daha çok ticari ilişkilerine yoğunlaştığını söylemişti. Bu açıklamalardan sonra tartışma konusu olan Mesut'tan Cuma paylaşımı geldi.

Ali Koç'un 'Fenerbahçe'ye odaklan' dediği Mesut'tan manidar Cuma paylaşımı

UZUN SÜREDİR SUSKUNDU

En son Cuma paylaşımı 17 Eylül'de yapan Mesut, 2 ay sonra bu adetini sürdürdü. Mesut'un paylaştığı mesaj dikkat çekti. Yıldız futbolcu, "Birbirinizden nefret etmeyin, birbirinize haset etmeyin, birbirinize sırt çevirmeyin. Ey Allah'ın kulları, kardeş olun. Hayırlı Cumalar" ifadelerini kullandı.

Ali Koç'un 'Fenerbahçe'ye odaklan' dediği Mesut'tan manidar Cuma paylaşımı

İRFAN'IN EŞİ BEĞENDİ

Mesut'un bu paylaşımını yakın arkadaşı İrfan Can Kahveci'nin eşi Gözde Kahveci de beğendi.

YORUMLAR (3)
  • Hamza Ceylan: Ali çok ne anlar cuma mesajından, futbol dan anlamayan biriyim, takip ettiğim kadarıyla yıllardır süper lig de yabancı teknik direktörün şampiyon yaptığı takım görülmemişken sen sıradan bir yabancıyı getiriyorsun ve bu hocaya zaman tanımak lazım diyorsun taraftar sabırsızlıkla 7 yıldır şampiyonluk bekliyor. Bu kafa ile daha nice yıllara Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Huseyin altuntaş: Herseyiyle insan,adam gibi adam sevgili Mesut'a Rabbım in rahmeti dileği ile cumanız mübarek olsun,allahim başarılarını daim kılsın kardesim Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Ali Koç'un uyarıları sonrası Mesut Özil'den manidar Cuma mesajı - Son Dakika Spor


Advertisement