Cristiano Ronaldo'dan Solskjaer'e uyarı: Burada patron benim - Son Dakika

Cristiano Ronaldo'dan Solskjaer'e uyarı: Burada patron benim

16.10.2021 15:05
Cristiano Ronaldo'dan Solskjaer'e uyarı: Burada patron benim

Sezon başında Mnachester United'a geri dönen Portekizli efsane futbolcu Cristiano Ronaldo, yedek kalmaktan ve oyundan erken alınmaktan dolayı rahatsızlık duyduğunu dile getirdi. Ronaldo, Solskjaer'e bu konuda uyarıda bulundu. Tecrübeli futbolcunun, "Maçları kaldırabilecek durumdayım. Oynayamayacak durumda olduğumda sana zaten söylerim. Ben buraya kazanmak için geldim. Saha içinde patron benim" dediği belirtildi.

Manchester United'da huzursuzluk var. Cristiano Ronaldo, kendisini ekonomik kullanmaya çalışan Teknik Direktör Solskjaer'e sert çıktı. Portekizli star, kenarda beklemeyi ve oyundan erken alınmayı kabullenmedi.

Cristiano Ronaldo'dan hocasına olay uyarı: Burada patron benim

"KAZANMAK İÇİN GELDİM"

İngiliz basınında çıkan haberlerde Ronaldo'nun Solskjaer'i uyardığı yazıldı. The Sun'da Ronaldo'nun, "Maçları kaldırabilecek durumdayım. Oynayamayacak durumda olduğumda sana zaten söylerim. Ben buraya kazanmak için geldim. Saha içinde patron benim" dediği belirtildi.

ŞEHİR ARKASINDA

Manchester United taraftarları ve kulübün efsaneleri, Ronaldo'nun sürekli sahada olması gerektiğini savunuyor. United'ın en büyük efsanesi Sir Alex Ferguson, "Ronaldo burada oldukça sürekli oynamalı. O kenarda tutulmayacak kadar tehlikeli bir silah" demişti.

Cristiano Ronaldo'dan Solskjaer'e uyarı: Burada patron benim

Son Dakika Spor Cristiano Ronaldo'dan Solskjaer'e uyarı: Burada patron benim - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Beşiktaş'ın milli kalecisi Mert Günok sezonu kapattı 23:28 Beşiktaş'ın milli kalecisi Mert Günok sezonu kapattı Mehmet Ceyhan'dan TURKOVAC yorumu: Bilim dünyasında güvenirliğimizi kaybederiz 23:12 Mehmet Ceyhan'dan TURKOVAC yorumu: Bilim dünyasında güvenirliğimizi kaybederiz Kazada vefat eden SİHA takım lideri Tarık Kesekçi'nin yıllar önce yaptığı Erbakan paylaşımı duygulandırdı 20:39 Kazada vefat eden SİHA takım lideri Tarık Kesekçi'nin yıllar önce yaptığı Erbakan paylaşımı duygulandırdı
HAK-İŞ: 'Yüksek maaş başka krizleri getirir mi?' sorusunu herkesin sorması gerekiyor 17:24 HAK-İŞ: 'Yüksek maaş başka krizleri getirir mi?' sorusunu herkesin sorması gerekiyor Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek 16:35 Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! 15:30 İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı!
İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu'ndan hastanelerdeki randevu sıkıntısına dair açıklama! 13:19 İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu'ndan hastanelerdeki randevu sıkıntısına dair açıklama! Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış! 11:51 Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış!
Advertisement