Fatih Terim'in aldatıldım sözleri Burak Elmas'a açık açık soruldu! - Son Dakika

Fatih Terim'in aldatıldım sözleri Burak Elmas'a açık açık soruldu!

25.01.2022 21:35

Galatasaray Başkanı Burak Elmas Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'in sarı-kırmızılı kulüpten ayrılırken "Aldatıldım" demesine cevap veren Elmas, "Aldatılma kelimesinin içeriğini doldurmak lazım. Orada ne kastettiğini bana bir şey gelmediği için bilmiyorum. Fatih Hoca da proje başında bizimle hemfikirdi." dedi. Elmas'ın bu kaçamak cevabı sarı-kırmızılı taraftarlardan tepki çekti.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sarı-kırmızılı kulübün gündemine dair ilk kez konuştu. Fatih Terim'in görevden ayrılırken "Aldatıldım" sözlerini kullanmasına cevap veren Elmas, bu ifadelerle ilgili bir bilgisi olmadığını söyledi.

"FATİH HOCA DA PROJE BAŞINDA BİZİMLE HEMFİKİRDİ"

Burak Elmas yaptığı açıklamada, "Aldatılma kelimesinin içeriğini doldurmak lazım. Orada ne kastettiğini bana bir şey gelmediği için bilmiyorum. Fatih Hoca da proje başında bizimle hemfikirdi." dedi.

"ANLAYIŞI DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİM"

Elmas, başkan adayı olduğu dönemde Fatih Terim'i seçim vaadi olarak kullanmasıyla ilgili olarak ise, "Fatih Hoca ile çalışmayı arzu etmem ve bunu söylemem çok doğal. Göreve geldikten sonra hocamızla finansal durumu konuştum. Anlayışı değiştirmemiz gerektiğini söyledim. Genç, potansiyelli, geliştirip satabileceğimiz oyuncuları transfer edelim dedim."

YORUMLAR (1)
500
Dursun Özbek'ten başkanlık vaadi: Seçilirse Fatih Terim'i yine takımın başına geçirecek Dursun Özbek'ten başkanlık vaadi: Seçilirse Fatih Terim'i yine takımın başına geçirecek Fatih Terim'den 22 yıl önceki UEFA zaferi hatırlatması Fatih Terim'den 22 yıl önceki UEFA zaferi hatırlatması Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas'ın basın toplantısı (1) Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas'ın basın toplantısı (1)

Son Dakika Spor Fatih Terim'in aldatıldım sözleri Burak Elmas'a açık açık soruldu! - Son Dakika


Advertisement