Fenerbahçeliler Milyoner'in peşini bırakmıyor! O soru için mahkemeye gidiliyor - Son Dakika

Fenerbahçeliler Milyoner'in peşini bırakmıyor! O soru için mahkemeye gidiliyor

10.01.2022 11:41
Fenerbahçeliler Milyoner'in peşini bırakmıyor! O soru için mahkemeye gidiliyor

Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği Kim Milyoner Olmak İster'deki bir soruda Fenerbahçe kulübü ile alay edildiğini belirterek mahkemeye gidileceğini açıkladı.

"Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında Galatasaray- Fenerbahçe rekabetinin konu edildiği bir soru tartışma yarattı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu yarışmada "Galatasaray'ın Süper Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu gibi başarılarıyla övünen arkadaşına sürekli 'Biz de sizi 6-0 yendik' diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi takımı tutmaktadır?" sorusu yöneltildi.

Fenerbahçeliler Milyoner'in peşini bırakmıyor! O soru için mahkemeye gidiliyor

Doğru cevabın "Fenerbahçe" olduğu şıklar arasında ise Aydınspor, Fenerbahçe, MTK Budapeşte, Pendikspor yer aldı.

Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği, programın ardından yaptığı açıklamada konunun yargıya taşınacağını duyurdu. Açıklamada, "ATV isimli televizyon kanalında yayınlanan bir yarışma programında kulübümüzün isminin "alaycı ve aşağılayıcı" bir tavırda kullanıldığı tespit edilmiş olup; ilgili kanal ve program hakkında 6112 Sayılı Kanun'un 8.maddesi uyarınca RTÜK nezdinde ivedilikle şikayette bulunulacaktır" denildi.

YORUMLAR (3)
500
Fenerbahçeliler sinirden deliye döndü! A Milli Takım'ın kadrosu adeta hayal kırıklığına uğrattı Fenerbahçeliler sinirden deliye döndü! A Milli Takım'ın kadrosu adeta hayal kırıklığına uğrattı Süper Lig'de en çok yayın geliri elde eden takım şampiyon Trabzonspor'u sollayan Fenerbahçe oldu Süper Lig'de en çok yayın geliri elde eden takım şampiyon Trabzonspor'u sollayan Fenerbahçe oldu Ali Koç'un Beyaz TV'ye çıkması taraftarı öfkelendirdi Ali Koç'un Beyaz TV'ye çıkması taraftarı öfkelendirdi

Son Dakika Spor Fenerbahçeliler Milyoner'in peşini bırakmıyor! O soru için mahkemeye gidiliyor - Son Dakika


Advertisement