Galatasaray'ın yeni transferi Tete, sahaya çıkmak için sabırsızlanıyor - Son Dakika
Spor

Galatasaray'ın yeni transferi Tete, sahaya çıkmak için sabırsızlanıyor

Galatasaray\'ın yeni transferi Tete, sahaya çıkmak için sabırsızlanıyor

Galatasaray'ın yeni transferi Brezilyalı futbolcu Mateus Cardoso Lemos Martins (Tete), imza töreninin ardından yaptığı açıklamada sahaya çıkmak için sabırsızlandığını söyledi. Tete, Galatasaray'ın tarihi hakkında bilgi sahibi olduğunu ve şampiyon takıma gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti. Ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı olmak istediğini ifade etti. İmza töreni öncesinde sağlık kontrolünden geçen Tete, törenin ardından Galatasaray Müzesi'ni gezdi.

10.08.2023 21:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Galatasaray'ın yeni transferi Brezilyalı futbolcu Mateus Cardoso Lemos Martins (Tete), sahaya çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.

Tete, imza töreninin ardından GSTV'ye yaptığı açıklamada, "Burada olduğum için çok mutluyum. Muhteşem taraftarı olan büyük bir kulüp. Umarım her şey yolunda gider. Teklif aldığımda çok mutlu oldum. Menajerimle konuştum. Türkiye'de oynamak isteyeceğim bir kulüp olduğunu söyledim." şeklinde konuştu.

Galatasaray'ın tarihi hakkında da bilgiye sahip olduğunu belirten Tete, "Şampiyon takıma gelmiş olmak harika bir duygu. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Gollerimle ve asistlerimle katkı sunmak istiyorum. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde de mücadele veriyoruz. En iyi performansımı burada da göstermek istiyorum." ifadelerini kullandı.

İmza töreni öncesinde Brezilyalı futbolcu, sağlık kontrolünden de geçti.

Tete, imza töreninin ardından RAMS Park'ta yer alan Galatasaray Müzesi'ni gezdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Galatasaray'ın yeni transferi Tete, sahaya çıkmak için sabırsızlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement