Gülsek mi, ağlasak mı? MHK, Galatasaray maçına hakem atamayı unuttu! - Son Dakika

Gülsek mi, ağlasak mı? MHK, Galatasaray maçına hakem atamayı unuttu!

09.03.2022 13:18

MHK, Galatasaray ile Kasımpaşa arasındaki U16 Elit Lig maçına hakem atamayı unutunca maç zorunlu olarak 1 saat ileri alındı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK), Galatasaray ile Kasımpaşa arasındaki U16 Elit Lig maçına hakem atamayı unuttu.

Bugün saat 12.00'de başlaması planlanan maça hakemler gelmedi. Kısa süre içerisinde karşılaşmaya hakem atanmadığı ortaya çıktı.

Bu skandalın benzeri yok! MHK hakem atamayı unuttu, Galatasaray'ın maçı ertelendi

TFF'ye bu durumla alakalı olarak haber verildi. TFF ise maçın 13.00'a alındığını kulüplere ileterek karşılaşmaya hakem atadı.

SEZONUN GERİ KALANINDA KİMLER GÖREV ALMAYACAK?

Merkez Hakem Kurulu, sezonun geri kalan bölümünde Süper Lig ve 1. Lig'de görev yapacak kadrolarını belirledi. Buna göre; Cüneyt Çakır, Ali Palabıyık, Aldulkadir Bitigen, Fırat Aydınus, Bahattin Şimşek, Burak Şeker, Suat Arslanboğa, Hüseyin Göçek, Mert Güzenge, Tugay Kaan Numanoğlu, Alper Ulusoy, Halis Özkahya listeden çıkarıldı.

YORUMLAR
500
Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu' Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu' Galatasaray-Giresunspor maçının ardından Galatasaray-Giresunspor maçının ardından Bitexen Giresunspor maçının ardından Bitexen Giresunspor maçının ardından

Son Dakika Spor Gülsek mi, ağlasak mı? MHK, Galatasaray maçına hakem atamayı unuttu! - Son Dakika


Advertisement