Manchester United'da ya Ronaldo gidecek ya da hoca - Son Dakika

Manchester United'da ya Ronaldo gidecek ya da hoca

19.10.2021 13:26

Leicester City mağlubiyeti Manchester United'da bardağı taşıran son damla oldu. İspanyol ve İngiliz basınında düşük bir ihtimal de olsa Ronaldo'nun, Solskjaer'in devam etmesi halinde ayrılacağı ileri sürüldü. Fakat hocanın gitme ihtimali daha kuvvetli. Ronaldo'nun yönetime hoca tavsiyesi yaptığı ileri sürüldü.

Old Trafford'da değişim zamanı. Ole Gunnar Solskjaer'in çıkış kapısı kalmadı. Dev kadroya rağmen alınan yenilgiler, hocanın sonunu hazırladı. Manchester United'da uzun vadeli bir proje için takımın başına gelen Solskjaer'e hep sabredildi. Hocanın kulüpte halen gücü var. Ancak Ronaldo çatışması, her şeyin önüne geçti.

Manchester United'da zorunlu ayrılık! Ya Ronaldo gidecek ya da hoca

MEMNUN DEĞİL

Ronaldo'nun takım arkadaşlığı da yaptığı Solskjaer'le öğrenci-hoca ilişkisi iyi gitmiyor. İkili arasındaki gerilim ayyuka çıkmış durumda. İspanyol ve İngiliz basınında Ronaldo'nun, Solskjaer'in devam etmesi halinde ayrılacağı iddia edildi. Ancak hocanın gitme ihtimali daha kuvvetli.

Manchester United'da zorunlu ayrılık! Ya Ronaldo gidecek ya da hoca

ZİDANE İDDİASI

Manchester United'da hoca adayları arasında konuşulan isim Zinedine Zidane. Bu ismin Ronaldo'nun tavsiyesiyle gündeme geldiği öne belirtildi.

Manchester United'da ya Ronaldo gidecek ya da hoca

Son Dakika Spor Manchester United'da ya Ronaldo gidecek ya da hoca - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı 16:52 İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı Ek gelir için kozalak toplamaya giden genç, hırsızlar tarafından öldürüldü 16:26 Ek gelir için kozalak toplamaya giden genç, hırsızlar tarafından öldürüldü Çatalca'da saat kulesinin devrilme anı kameralara yansıdı 15:35 Çatalca'da saat kulesinin devrilme anı kameralara yansıdı Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi! 14:41 Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi! Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim 14:10 Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim Son Dakika: Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan 13:58 Son Dakika: Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan "Yemeksepeti" hakkında inceleme
Seren Serengil'in sağlık durumu siroza doğru gidiyor! 13:38 Seren Serengil'in sağlık durumu siroza doğru gidiyor! "Yavaş yavaş eriyorum" dedi! Lille'in hocasından milli futbolcumuz Burak Yılmaz'a 13:24 Lille'in hocasından milli futbolcumuz Burak Yılmaz'a "golfçü" benzetmesi!
Advertisement