Milli boksör Busenaz Sürmeneli, şampiyonluğun ardından ringde kolbastı oynadı! - Son Dakika

Milli boksör Busenaz Sürmeneli, şampiyonluğun ardından ringde kolbastı oynadı!

20.05.2022 20:30

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda 66 kiloda yarışan milli boksör Busenaz Sürmeneli, altın madalya kazandı. Trabzonspor'un sporcusu olan Milli boksör zaferini ringde kolbastı oynayarak kutladı.

Geçen yıl düzenlenen 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 69 kiloda altın madalya kazanarak Türk spor tarihine geçen son dünya şampiyonu milli boksör Busenaz, bu şampiyonada rakiplerini bir bir ringden silerek altın madalyayı kazanmasını bildi.

Trabzonlu zaferi böyle kutlar! Tarih yazan milli boksör Busenaz Sürmeneli'den ringde kolbastı

BUSENAZ TARİH YAZDI, KOLBASTI OYNADI

Finalde Kanadalı Charlie Cavanagh ile karşılaşan Busenaz, rakibini bitime 45 saniye kala hakem kararıyla yenerek şampiyonluğa ulaştı. Trabzonlu ve Trabzonspor'un sporcusu olan milli boksör, zaferi ringde kolbastı oynayarak kutladı. Busenaz Sürmeneli'nin kolbastı oynadığı anlara sosyal medyada beğeni yağdı.

YORUMLAR
500
19. Akdeniz Oyunları 19. Akdeniz Oyunları Son dakika: Cezayir'de düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları'nda milli badmintoncular Nazlıcan İnci ile Bengisu Erçetin, çift kadınlarda altın madalya kazandı. Son dakika: Cezayir'de düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları'nda milli badmintoncular Nazlıcan İnci ile Bengisu Erçetin, çift kadınlarda altın madalya kazandı. Makaralı Yay Kadın Milli Takımı, Okçuluk Dünya Kupası'nda altın madalya kazandı Makaralı Yay Kadın Milli Takımı, Okçuluk Dünya Kupası'nda altın madalya kazandı

Son Dakika Spor Milli boksör Busenaz Sürmeneli, şampiyonluğun ardından ringde kolbastı oynadı! - Son Dakika


Advertisement