Milli Takımımız, Dünya Kupası eleme gruplarında 55 ülke arasında 47. sırada yer aldı - Son Dakika

Milli Takımımız, Dünya Kupası eleme gruplarında 55 ülke arasında 47. sırada yer aldı

09.09.2021 09:46

Ay-yıldızlı takımımız, karşılaşmalar sonrası istatistiklerde dibe vurdu. Dünya Kupası eleme gruplarında yer alan 55 takımla kıyaslandığımızda istatistiklerde 47. sıraya yerleştik. Atılan golde 47, dribblingde 38, orta açma karndesinde 36 ve topa sahip olma değerlerinde 26. olabildik. San Marino, Estonya, Faroe Adaları gibi takımları sollayabildik.

Sabah'ın istatistik haberine göre; Milli Takımımız, Dünya Kupası eleme gruplarında yer alan 55 ülke içerisinde 47. sıraya yerleşebildi.

Milli Takım, 55 ülke arasında 47. sıraya zor yerleşti! Faroe Adaları, San Marino gibi takımlarla yarışıyoruz

HOLLANDA MAĞLUBİYETİ SONRASI ACI TABLO

Milli Takım, Dünya Kupası eleme gruplarında yer alan 55 ülke içerisinde yediği gol sayısı ile 47, dribbling değerinde 38, orta karnesinde 36, topa sahip olma ve top çalma değerlerinde ise 26. olabildi.

SAN MARİNO, ESTONYA, FAROE ADALARI...

Dünya Kupası elemelerinde yer alan 55 takımla kıyaslandığında ise 47. sıraya yerleşti. Millerimiz bu alanda sadece 8 ülkeden daha iyi performans sergiledi. Bunlar Cebelitarık, San Marino, Moldova, Estonya, Liechtenstein, Faroe Adaları, Belarus ve Avusturya oldu.

YORUMLAR (2)
500
Sırp kaleci Jovana Petrovic, Gaziantep ALG Spor'da Sırp kaleci Jovana Petrovic, Gaziantep ALG Spor'da Küre Dağları Milli Parkında tahnit müzesi kuruldu Küre Dağları Milli Parkında tahnit müzesi kuruldu Bosna Hersekli öğrenciler, Sultan Sazlığı Milli Parkı'nı gezdi Bosna Hersekli öğrenciler, Sultan Sazlığı Milli Parkı'nı gezdi

Son Dakika Spor Milli Takımımız, Dünya Kupası eleme gruplarında 55 ülke arasında 47. sırada yer aldı - Son Dakika


Advertisement