Spor Toto 2. Lig - Son Dakika

Spor Toto 2. Lig

05.07.2015 14:45
Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Orduspor’da dün gerçekleştirilen kongrenin ardından Orduspor Genel Menajeri Selim Şener, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Orduspor'da dün gerçekleştirilen kongrenin ardından Orduspor Genel Menajeri Selim Şener, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

2014-2015 sezonunda PTT 1. Lig'de mücadele eden ve ligi son sırada tamamlayarak Spor Toto 2. Lig'e düşen Orduspor'da olağan kongre dün gerçekleştirildi. Yapılan kongre'de mevcut başkan Nedim Türkmen'in adaylıktan çekilmesinin ardından yeni başkan Orduspor kulübünün eski başkanlarında Yaşar Pamuk oldu. Yönetimin değişmesi ile idari yapıda da değişiklikler yaşandı. Orduspor'da geçtiğimiz sezon göreve başlayan Orduspor Genel Menajeri Selim Şener istifa ettiğini duyurdu.

Orduspor'un büyük bir değer olduğunu ifade eden Şener, "Orduspor'da yapılan kongre sonrası başkan seçilen Yaşar Pamuk'u tebrik ediyorum. Ben de yeni yönetimin önüne açmak ve en önemlisi Orduspor'un başarılı olması için istifamı verdim. Burada görev yaptığım sürece bana destek olan olmayan herkese teşekkür ediyorum" dedi. - ORDU

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Spor Toto 2. Lig - Son Dakika


Advertisement