Tarsus kulüp başkanından futbolculara ağza alınmayacak hakaretler: Eşek alsaydım kargo kurardım - Son Dakika

Tarsus kulüp başkanından futbolculara ağza alınmayacak hakaretler: Eşek alsaydım kargo kurardım

11.10.2021 17:30

Tarsus İdman Yurdu Başkanı Şahin Kırbıyık, Uşakspor'la 1-1 berabere kaldıkları maç sonrası futbolculara ağır hakarette bulunması gündem oldu. Sosyal medyadan paylaşım yapan Kırbıyık, "Eşek alsaydım, kargo kurardım, yedikleri içtikleri haram olsun. Eşek değil, inek değil bilin bakalım bu ne?" ifadelerini kullandı. Kulüp başkanı sözlerinin gündem olmasının ardından bir açıklama daha yaparken, "Kimseye verilecek hesabım yok. Her kişi yaptığı işin aldığı paranın hakkını versin" dedi.

TFF 2. Lig'de oynanan maçta Tarsus İdman Yurdu, sahasında Uşakspor'la 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından ev sahibi takımın başkanı Şahin Kırbıyık futbolcularına ağza alınmayacak sözler söyledi.

"EŞEK DEĞİL, İNEK DEĞİL BİLİN BAKALIM BU NE?"

Şahin Kırbıyık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda futbolcuların saha içindeki fotoğrafını koyarak, "Verdiğim onca paraya inek alsaydım, memleketime sütünü bedava dağıtsaydım memleket ihya olurdu. Eşek alsaydım, kargo kurardım, yedikleri içtikleri haram olsun. Eşek değil, inek değil bilin bakalım bu ne?" dedi.

Kulüp başkanından futbolculara ağza alınmayacak sözler: Eşek alsaydım kargo kurardım

"KİMSEYE VERİLECEK HESABIM YOK"

Sözlerinin tepki çekmesi üzerine Kırbıyık bir açıklama daha yaparken, söylediklerinin arkasında olduğunu belirtirken, "Kimseye verilecek hesabım yok. Her kişi yaptığı işin aldığı paranın hakkını versin" ifadelerini kullandı.

Kulüp başkanından futbolculara ağza alınmayacak sözler: Eşek alsaydım kargo kurardım
Tarsus kulüp başkanından futbolculara ağza alınmayacak hakaretler: Eşek alsaydım kargo kurardım

Son Dakika Spor Tarsus kulüp başkanından futbolculara ağza alınmayacak hakaretler: Eşek alsaydım kargo kurardım - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark 21:06 Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı 17:14 Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! 16:05 Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! Metro İstanbul açıkladı! Metro'daki bıçaklı saldırgan X-Ray'den nasıl geçti? 11:33 Metro İstanbul açıkladı! Metro'daki bıçaklı saldırgan X-Ray'den nasıl geçti?
20 yaşındaki genç üst geçitten atlayarak intihar etti! Tırlar, gencin cansız bedenine çarpmamak için kaza yaptı! 10:58 20 yaşındaki genç üst geçitten atlayarak intihar etti! Tırlar, gencin cansız bedenine çarpmamak için kaza yaptı! Son Dakika! Müslüme'nin dört kardeşi ve annesi, devlet korumasına alındı 10:26 Son Dakika! Müslüme'nin dört kardeşi ve annesi, devlet korumasına alındı
Advertisement