TFF, G.Saray'ın Avrupa maçını taraftarıyla oynamasına izin vermedi - Son Dakika

TFF, G.Saray'ın Avrupa maçını taraftarıyla oynamasına izin vermedi

03.11.2021 11:58

Galatasaray taraftarı yarın akşam Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv Moskova maçını tam kapasite oynama isteği reddedildi. Bir hafta önce liglerin tam kapasite oynanmasına karar veren TFF'nin Galatasaray'a gönderdiği bu yanıt dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde stadyumlara tam kapasite taraftar alınacağı ilan edilmişti. Galatasaray bunun üzerine TFF'ye talepte bulundu. Aslan, Avrupa Ligi'ndeki Lokomotiv maçını taraftarıyla oynamak istedi.

Daha yeni tam kapasite kararı alınmıştı! TFF, Galatasaray'ın Lokomotiv maçını taraftarıyla oynamasına izin vermedi

UYGUN BULUNMADI

NTV Spor'un haberine göre; TFF, Galatasaray'ın bu başvurusunu reddetti. Geçen hafta profesyone liglerin tam kapasiteyle oynanmasına karar veren TFF'nin bu talebi reddetmesi dikkat çekti.

YORUMLAR (2)
  • Alper006 : 9 kasımdan geçerli statlarda yüzde yüz kapasiteye geçilecek ok bir lig maçı için seyirci kapasite artırımı istenilse kabul etmeyin olabilir. Ama bir Avrupa maçı Galatasaray kadar ulkemizin puanı açısında da önemli bir maç ve TFF bir Avrupa maçında seyirci sınırını kaldirmayarak kime neye hizmet ediyor. Tam kapasite seyirci alınsa hangi lig takımımıza zarar verir haksızlık yapilmis olur. TFF sen kimin TFF sisin acaba ülkemiz puanı içinde obemli bir maçta seyirciyi engellemekle amacınız nedir. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor TFF, G.Saray'ın Avrupa maçını taraftarıyla oynamasına izin vermedi - Son Dakika Spor


Advertisement