Türkiye Güreş Federasyonu Minik Güreşçileri Sevindirdi - Son Dakika
Spor

Türkiye Güreş Federasyonu Minik Güreşçileri Sevindirdi

Türkiye Güreş Federasyonu Minik Güreşçileri Sevindirdi

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından gönderilen güreş eşofmanları, şort ve tişörtler Bucak Belediye Güreş Takımındaki minik güreşçilere ve milli güreşçilere dağıtıldı.

20.01.2015 22:43

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından gönderilen güreş eşofmanları, şort ve tişörtler Bucak Belediye Güreş Takımındaki minik güreşçilere ve milli güreşçilere dağıtıldı.

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından gönderilen güreş eşofmanları, şort ve tişörtler Bucak Belediye Güreş Takımındaki minik güreşçilere ve milli güreşçilere kapalı spor salonunda Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu tarafından dağıtıldı. Sporun her dalını belediye olarak desteklediklerini belirten Başkan Mutlu, kadın erkek demeden herkesi spora davet etti.

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu Türkiye Güreş Federasyonu tarafından güreşçilere dağıtılmak üzere gönderilen eşofmanları minik sporcu ve milli sporculara tek tek dağıtıp sporculardan başarı beklediğini söyledi. Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, "Türkiye Güreş Federasyonu tarafından gönderilen güreş eşofmanları, şortları ve tişört takımlarını Bucak Belediye Güreş takımında güreşen minikler ve milli takımda güreşen güreşçilerimize dağıttık. Bucak Belediyesi olarak sporun her dalında destek vermek için söz verdik. Gençlerimizin spor yapmasını bütün yaşların spor yapmasını istiyoruz. Bizde belediye olarak eşofman takımlarının altına güreş ayakkabıları alıp güreşçilerimizin daha güzel güreşmeleri için elimizden geleni yapacağız" dedi.

YAZ AYINDA GÜREŞ TURNUVASI DÜZENLEYECEĞİZ

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu geçen yaz Bucak'ta Muay Thia Euro Ligi Avrupa Şampiyonası yaptıklarını dile getirerek, bu yaz aylarında da hedeflerinin Türkiye Şampiyonlarını Bucak'a getirmek olduğunu belirterek, "Bu yaz için projemiz Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşerek Türkiye Şampiyonlarını Bucak'a davet edip Cumhuriyet Meydanında minder güreşi turnuvası düzenlemeyi hedefliyoruz. Ata sporumuzu Bucak halkına daha çok sevdirmek, daha çok kenetlenmek ve spor sevgisini genç yaşlı demeden kadını kızı demeden göstermemiz gerekiyor" dedi.

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu ülke ve uluslararası müsabakalarda başarının yakalanması için miniklerden başlayarak sporun tüm dallarında belediye olarak spor kulübünün ve sporcuların arkasında olduğunu söyledi. - BURDUR

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Türkiye Güreş Federasyonu Minik Güreşçileri Sevindirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement