Volkan Demirel'in eşi Zeynep, kıyafetine gelen eleştirilere verdiği cevapla gündem oldu - Son Dakika

Volkan Demirel'in eşi Zeynep, kıyafetine gelen eleştirilere verdiği cevapla gündem oldu

31.10.2021 13:28

Spor dünyası, Cadılar Bayramı'nı kostümleriyle doyasıya kutladı. Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel de bu akıma katılanlar arasında. Zeynep Demirel kıyafetine gelen eleştirilere, "Dininizin yozlaşmasını dert edeceğinize ekonomimizi dert edin" diye yanıt verdi, ortalık birbirine girdi.

Dünyayı kasıp kavuran Cadılar Bayramı (Hallowen) akımına Türk ünlüler de dahil oldu. Birbirinden ilginç kıyafetlerle partiye katılan ünlü isimler sosyal medyaya damga vurdu. Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel de akıma katıldı. Ancak attığı fotoğraflardan daha çok konuşulacak 'tepki' açıklaması yaptı.

Volkan Demirel'in eşi Zeynep, kıyafetine gelen eleştirilere verdiği cevapla gündem oldu

"EKONOMİYİ DERT EDİN"

Zeynep Demirel kostümlerini eleştirenlere sert sözlerle yüklendi. Demirel, "Aslında Cadılar Bayramı kökeni hristiyanlık öncesine, paganizme dayanıyor diye uzun uzun başlayacağım ama vallahi üşendim. Popüler kültür şeyi işte. Eğlenceli, seviyoruz. Fazla anlam yüklemeyin. Dininizin yozlaşmasını bu kadar dert edeceğinize ekonomimizi dert edin. Sevgiler" ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın altına çok sert yorumlar bırakıldı.

Volkan Demirel'in eşi Zeynep, kıyafetini eleştirenlere verdiği cevapla gündemi salladı
YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Elazığlı pehlivanlar, 661. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne katılıyor Elazığlı pehlivanlar, 661. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne katılıyor 'Gençlerin ışığı bütün Türkiye'yi aydınlattığı gibi inanıyoruz ki tüm dünyayı da aydınlatacak' 'Gençlerin ışığı bütün Türkiye'yi aydınlattığı gibi inanıyoruz ki tüm dünyayı da aydınlatacak' Cüneyt Arkın'ın Adı Beşiktaş'ta Yaşayacak Cüneyt Arkın'ın Adı Beşiktaş'ta Yaşayacak

Son Dakika Spor Volkan Demirel'in eşi Zeynep, kıyafetine gelen eleştirilere verdiği cevapla gündem oldu - Son Dakika


Advertisement