Yılport Samsunspor'dan Anlamlı Destek - Son Dakika
Spor

Yılport Samsunspor'dan Anlamlı Destek

Yılport Samsunspor\'dan Anlamlı Destek

Yılport Samsunspor’un Yardımcı Antrenörü Cenk İşler ve futbolculardan İlyas Kubilay Yavuz ile Bahattin Köse, Samsun’da lösemi tedavisi gören minik çocuklara bez yardımında bulundu.

02.11.2018 11:34

Yılport Samsunspor'un Yardımcı Antrenörü Cenk İşler ve futbolculardan İlyas Kubilay Yavuz ile Bahattin Köse, Samsun'da lösemi tedavisi gören minik çocuklara bez yardımında bulundu.

Yardımcı Antrenör Cenk İşler ve futbolculardan İlyas Kubilay Yavuz ile Bahattin Köse, Altınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneğine (LÖSAM) destek olarak Samsun'da lösemi tedavisi gören minik çocuklara bez yardımında bulundu.

Altınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okuyan öğrenci ve öğretmenler tarafından başlatılan projeye destek vermek amacıyla okula giden Cenk İşler ve futbolculardan İlyas Kubilay Yavuz ile Bahattin Köse, ilk olarak burada öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle kısa bir söyleşi yapan yardımcı antrenör ve futbolcular daha sonra kendilerine yöneltilen sorularını cevapladılar. Ardından LÖSAM Derneğine giden Cenk İşler ve futbolcular, lösemi tedavisi gören miniklere bezleri verdiler. Her zaman lösemili çocuklarının yanında olduklarını belirten Yılport Samsunspor Yardımcı Antrenörü Cenk İşler, "Benim eski bir arkadaşım ve Altınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmen olan Recep Sermet Boyar bana bu konuyu açınca ben de memnuniyetle destekte bulunacağımızı söyledim. Elimizden ne geliyorsa Yılport Samsunspor ve futbolcular olarak lösemili çocuklarımızın yanındayız. Bundan sonra devamlı iletişime geçelim. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız" dedi.

LÖSAM yetkilileri Yılport Samsunspor'a, yardımcı antrenör Cenk İşler ve futbolcular İlyas Kubilay Yavuz ile Bahattin Köse'ye teşekkür etti. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Yılport Samsunspor'dan Anlamlı Destek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement