Son dakika Sultanahmet haberleri, Sultanahmet son dakika, son dakika Sultanahmet

Son Dakika Sultanahmet Haberleri

Son dakika Sultanahmet haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sultanahmet haberleri anında burada.


 • 03.06.2023 03 Haz 15:58 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da yapılacak 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da yapılacak

  2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali 10 Haziran'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda gerçekleşecek. İstanbul'da yoğun bir turist hareketliliği bekleniyor. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, İstanbul'un bu tür etkinlikler sayesinde marka değerinin artacağını ve 120 milyon doların üzerinde bir gelir beklediklerini söyledi. Etkinliğin turizme etkisini ve turizm sektörünün beklentilerini değerlendiren Bağlıkaya, İstanbul'un turist ağırlamaya her zaman hazır olduğunu belirtti.

 • 03.06.2023 03 Haz 15:39 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da yapılacak 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da yapılacak

  TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nin İstanbul'da yapılacak olmasının turizm sektörüne büyük katkı sağlayacağını ve İstanbul'da yoğun bir turist hareketliliği beklediklerini söyledi. Final öncesinde stada ulaşım kapsamında ve stad çevresinde hazırlıklar devam ediyor.

 • 03.06.2023 03 Haz 15:35 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da yapılacak 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da yapılacak

  2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali 10 Haziran'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda gerçekleşecek. İstanbul'da yoğun bir turist hareketliliği bekleniyor. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, İstanbul'un 120 milyon doların üzerinde bir gelir beklediğini söyledi. Final öncesinde stada ulaşım kapsamında ve stad çevresinde de hazırlıklar devam ediyor.

 • 01.06.2023 01 Haz 15:26 İstanbul'da Hayat Boyu Öğrenme Haftası başladı İstanbul'da Hayat Boyu Öğrenme Haftası başladı

  İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Haftası, Hayata Dokunan Eller Festivali ile başladı. Açılışta konuşan İstanbul Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Milli Eğitim Bakanlığı'nın hayat boyu öğrenme anlayışını toplumun her kesimine tanıtmak istediğini belirtti. Etkinlikler kapsamında 3 bin 700 modül sunulacak ve okuma yazma gibi temel ihtiyaçlarla ilgili çalışmalar da yapılacak.

 • 29.05.2023 29 May 11:27 İstanbul'un Tarihi, Kültürel ve Turistik Özellikleri İstanbul'un Tarihi, Kültürel ve Turistik Özellikleri

  İstanbul, stratejik konumu, tarihi, kültürel birikimi, turistik mekanları ve mimari eserleriyle dünyada öne çıkan bir şehirdir. Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren eşsiz konumu, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve modern yapılarıyla ziyaretçilerini büyülemektedir. AA ekibi tarafından dronla çekilen görüntüler, şehrin hareketliliğini gözler önüne sermektedir.

 • 23.05.2023 23 May 23:58 İmamoğlu, Rumeli Hisarüstü'nde 9. Kent Lokantası ve 6. Gençlik Ofisi'ni açtı İmamoğlu, Rumeli Hisarüstü'nde 9. Kent Lokantası ve 6. Gençlik Ofisi'ni açtı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Rumeli Hisarüstü'nde 9. Kent Lokantası ve 6. Gençlik Ofisi'nin açılışını gerçekleştirdi. İmamoğlu, öğrenciler ve Boğaziçili akademisyenlerle birlikte öğle yemeği yedi ve gençlere değişime katkı sunmaları çağrısında bulundu.

 • 21.05.2023 21 May 09:39 27 Mayıs Darbesi 27 Mayıs Darbesi

  Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratikleşme hedefi, 27 Mayıs 1960'ta Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ülke yönetimine el koymasıyla sekteye uğradı. Milli Birlik Komitesi tarafından gerçekleştirilen darbe sonrasında, bütün antidemokratik yöntemler devreye sokuldu.

 • 20.05.2023 20 May 05:59 Gülhane'de tramvay raydan çıktı Gülhane'de tramvay raydan çıktı

  Gülhane'de tramvay raydan çıktı İSTANBUL - İstanbul'da Kabataş istikametine seyir halindeyken Sultanahmet ile Gülhane durakları arasında virajda raydan çıkan tramvay, Metro İstanbul ekiplerinin çalışmaları ardından tekrardan raylara alındı.

 • 20.05.2023 20 May 05:44 Gülhane'de tramvay raydan çıktı Gülhane'de tramvay raydan çıktı

  İstanbul'da Kabataş istikametine seyir halindeyken Sultanahmet ile Gülhane durakları arasında virajda raydan çıkan tramvay, Metro İstanbul ekiplerinin çalışmaları ardından tekrardan raylara alındı.

 • 20.05.2023 20 May 00:24 GÜLHANE'DE TRAMVAY RAYDAN ÇIKTI GÜLHANE'DE TRAMVAY RAYDAN ÇIKTI

  Sultanahmet seferi yapan tramvay raydan çıktı.

 • 20.05.2023 20 May 00:15 Gülhane'de Tramvay Raydan Çıktı Gülhane'de Tramvay Raydan Çıktı

  Sultanahmet seferi yapan tramvay Gülhane durağında raydan çıktı. Kaza nedeniyle tramvay ve raylarda hasar oluştu. Seferler tek yönden kontrollü olarak sağlandı.

 • 20.05.2023 20 May 00:14 Gülhane'de Tramvay Raydan Çıktı Gülhane'de Tramvay Raydan Çıktı

  Sultanahmet seferi yapan tramvay Gülhane durağında raydan çıktı. Kaza nedeniyle Sultanahmet ve Karaköy istasyonları arasında tramvay seferleri tek yönden kontrollü olarak sağlandı.

 • 14.05.2023 14 May 15:57 İstanbullular Seçim Sonrası Güzel Havayı Değerlendirdi İstanbullular Seçim Sonrası Güzel Havayı Değerlendirdi

  Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde oy kullanan İstanbullular sahillere ve parklara akın etti. Sahillerde piknik yapılırken, tarihi mekanlar turistlere kaldı. Kent genelinde trafik yoğunluğu düşük seviyede seyretti.

 • 13.05.2023 13 May 13:48 Erdoğan: Bugüne kadar girdiğimiz 15 seçimi millete yaptığımız hizmetler sayesinde kazandık Erdoğan: Bugüne kadar girdiğimiz 15 seçimi millete yaptığımız hizmetler sayesinde kazandık

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniye Belediye Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin yükselişine vurgu yaparak, millete yaptıkları hizmetler sayesinde 15 seçimi kazandıklarını belirtti. Erdoğan, ayrıca, muhalefet partilerine ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na eleştirilerde bulundu ve AK Parti'nin başarılarını anlattı.

 • 13.05.2023 13 May 13:13 Mansur Yavaş, torununun Ekrem İmamoğlu'na sorduğu Ayasofya sorusunu paylaştı: Ekrem Başkan'ı biraz terletti Mansur Yavaş, torununun Ekrem İmamoğlu'na sorduğu Ayasofya sorusunu paylaştı: Ekrem Başkan'ı biraz terletti

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, torununun İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na soru sorduğu anları paylaştı. Yavaş, "Torunum, Ekrem İmamoğlu Başkanımızı biraz terletse de başkanımız kendisine yöneltilen sorulardan her zaman olduğu gibi başarı ile çıkmış" ifadelerini kullandı.

 • 12.05.2023 12 May 14:25 Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun Batılı medya organlarına yüklendi Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun Batılı medya organlarına yüklendi

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Batılı medya organlarının Türkiye karşıtı olduğunu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı manşetler attığını söyledi. Altun, Türkiye'nin önünde bağımsızlık ya da bağımlılık seçenekleri olduğunu belirtti ve gençlerin Türkiye'nin geleceği için doğruyu anlatarak mücadele etmeleri gerektiğini vurguladı.

 • 12.05.2023 12 May 13:50 Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Batılı medya organlarına yüklendi Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Batılı medya organlarına yüklendi

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Batılı medya organlarına yüklenerek, "Cumhurbaşkanımız aleyhine manşetler atan sözde prestijli yayın organları, esas itibarıyla taraftır.

 • 06.05.2023 06 May 20:42 Millet İttifakı İstanbul Mitingi.. İmamoğlu: 'İstanbul'da Millet Onlara Öyle Bir Demokrasi Tokadı Attı Ki Saymayı Öğrendiler. Millet İttifakı İstanbul Mitingi.. İmamoğlu: "İstanbul'da Millet Onlara Öyle Bir Demokrasi Tokadı Attı Ki Saymayı Öğrendiler.

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Millet İttifakı’nın İstanbul mitinginde, "İstanbulluların iradesini beğenmeyenler seçimi iptal ettirmişlerdi. O gün utanmadan 'Sandıktan biz çıkmazsak, o seçim geçerli sayılmaz' dediler. Sonra millet onlara öyle bir demokrasi tokadı attı ki saymayı öğrendiler. Hem milletin kararına saygı duymayı hem de oyları saymayı öğrendiler. 23 Haziran’da, 806 bin oy farkını tek tek saydırdı bu millet onlara. 14 Mayıs’ta da milyonlarca oy farkını tek tek sayacaklar. Milletin iradesine saygı duyacak, iktidarı millete teslim edecekler" dedi.

 • 30.04.2023 30 Nis 20:57 Millet İttifakı İzmir Mitingi... Ahmet Davutoğlu: 'Yiğidi Bir Kuru Soğana Muhtaç Ettiler. Şimdi O Yiğitler, Soğan Bile Bulamıyorlar' Millet İttifakı İzmir Mitingi... Ahmet Davutoğlu: "Yiğidi Bir Kuru Soğana Muhtaç Ettiler. Şimdi O Yiğitler, Soğan Bile Bulamıyorlar"

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Millet İttifakı’nın İzmir mitinginde, “Bugün bu ucube cumhurbaşkanlığı sistemi, tek akıl ve devlet kaynaklarını yakınlarına peşkeş çeken sistem, fakiri daha fakir; zengini daha zengin yaptı. Çiftçimiz üretti, faizciler yedi. Esnafımız çaba sarfetti, faiz altında kredi borçlarıyla ezildi. İşçimiz, emeğinin karşılığı olan ücreti aldığında, 1-2 ayda enflasyon altında ezildi. İşte biz, bu çürümüş düzene son vereceğiz. Kur Korumalı Mevduat adı altında faizcilere peşkeş çekilen 250 milyar Türk lirasını, Merkez Bankası’nın arka kapı operasyonlarıyla satılan 218 milyar doları, tek tek hesabını sorarak millete dağıtacağız. Aşık Mahsuni’nin dediği gibi; yiğidi bir kuru soğana muhtaç ettiler. Şimdi o yiğitler, soğan bile bulamıyorlar. Hakça bir paylaşım için, adil bir ekonomik düzen için, gerçek anlamda orta direği ayağa kaldıracak bir düzen için biz size söz veriyoruz” dedi.

 • 27.04.2023 27 Nis 11:56 AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Haberler.com'a özel açıklamalar yaptı AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Haberler.com'a özel açıklamalar yaptı

  AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, konuk olduğu Haberler.com YouTube kanalında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi. Kabaktepe, "Kendisi de ifade etti, üşütmeden dolayı bir rahatsızlık yaşadı. Dinlendikten sonra programlarına devam edecek" dedi.

 • 25.04.2023 25 Nis 21:10 İstanbul Valiliği TEKNOFEST 2023 için raylı sistem kullanımı tavsiyesi verdi İstanbul Valiliği TEKNOFEST 2023 için raylı sistem kullanımı tavsiyesi verdi

  İstanbul Valiliği, TEKNOFEST 2023 ziyaretçilerine sıkışıklık ve gecikmeleri önlemek için özel araç yerine raylı sistemi kullanmalarını tavsiye etti. Festival alanına ulaşmak için Marmaray ve metro hatları kullanılabilir. Özel araçlar için park yerleri de belirlendi.

 • 25.04.2023 25 Nis 21:04 İstanbul Valiliği, Teknofest2023'e Gidecekler İçin Havalimanı Güzergahlarını Açıkladı İstanbul Valiliği, Teknofest2023'e Gidecekler İçin Havalimanı Güzergahlarını Açıkladı

  27 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı Etkinlik Alanı'nda düzenlenecek olan Teknofest2023 etkinliğine katılmak isteyenler için İstanbul Valiliği, özel araç yerine raylı sistem ulaşım imkanlarını önerdi ve park alanlarını açıkladı.

 • 25.04.2023 25 Nis 21:03 İstanbul Valiliği, Teknofest2023 Etkinliği için Ulaşım Güzergahlarını Açıkladı İstanbul Valiliği, Teknofest2023 Etkinliği için Ulaşım Güzergahlarını Açıkladı

  27 Nisan ile 1 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek olan Teknofest2023 etkinliği için İstanbul Valiliği, ziyaretçilerin ulaşımını kolaylaştırmak için raylı sistemleri öneriyor ve özel araçlar için park alanlarını belirtiyor.

 • 25.04.2023 25 Nis 20:51 TEKNOFEST 2023 İçin Atatürk Havalimanı Gidiş Güzergahları Açıklandı TEKNOFEST 2023 İçin Atatürk Havalimanı Gidiş Güzergahları Açıklandı

  İstanbul Valiliği, TEKNOFEST 2023 etkinliği için Atatürk Havalimanı'na gidiş güzergahlarını açıkladı. Ziyaretçilerin özel araç yerine raylı sistemleri kullanmaları tavsiye edilirken, Marmaray ve metro hatlarından yararlanabilecekleri belirtildi. Ayrıca, özel araç park yerleri ve İETT ring seferleri hakkında bilgi verildi.

 • 22.04.2023 22 Nis 21:58 Eminönü-Sultanahmet tramvay seferleri yeniden başladı Eminönü-Sultanahmet tramvay seferleri yeniden başladı

  Ramazan Bayramı yoğunluğu ve yaya güvenliği nedeniyle iptal edilen Eminönü-Sultanahmet istasyonları arasındaki tramvay seferleri yeniden başladı. İstanbul'da güzel havayı fırsat bilen İstanbullular, bayramın ikinci gününde Eminönü, Sirkeci ve Sultanahmet'te yoğunluğa neden oldu.

 • 22.04.2023 22 Nis 19:12 EMİNÖNÜ'NDE İNSAN SELİ, TRAMVAY SEFERLERİ DURDU-3 EMİNÖNÜ'NDE İNSAN SELİ, TRAMVAY SEFERLERİ DURDU-3

  İSTANBUL'da Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde sıcak havayı fırsat bilerek dışarı çıkanlar yoğunluk oluşturdu.

 • 22.04.2023 22 Nis 15:50 İstanbullar Bayramda Dışarıya Çıkınca Kentte Yoğunluk Oluştu İstanbullar Bayramda Dışarıya Çıkınca Kentte Yoğunluk Oluştu

  Ramazan Bayramının ikinci günü güneşli havanın da etkisiyle İstanbullular kentin tarihi ve turistik mekanları, sahil kesimleri ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk yaşadı. Mezarlık çevrelerinde araç trafiği artarken, şehitlik ve kabirleri ziyarete gelenler de Edirnekapı'da metrobüs ve tramvay istasyonlarında yoğunluk oluşturdu. Trafik yoğunluğu ise ana arterler, D-100 kara yolu, TEM Otoyolu ve sahil yolunda da yaşandı.

 • 21.04.2023 21 Nis 21:53 Sultanahmet Mosque reopens after 5 years of restoration Sultanahmet Mosque reopens after 5 years of restoration

  President Erdogan reopened the Sultanahmet Mosque after 5 years of restoration. He also spoke about the upcoming elections, stating that they will work tirelessly until May 14th to defeat their opponents.

 • 21.04.2023 21 Nis 21:49 Sultanahmet Camii Restorasyonu Tamamlandı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Katılımıyla Açıldı Sultanahmet Camii Restorasyonu Tamamlandı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Katılımıyla Açıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultanahmet Camii'nin restorasyonunun tamamlanmasını kutladı ve caminin korunması ve ihya edilmesinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın kaldırılacağına dair muhalefet söylemlerine tepki gösterdi. Caminin açılışı, TBMM Başkanı, Kültür ve Turizm Bakanı, BBP ve HÜDA-PAR Genel Başkanları ile birlikte gerçekleştirildi.

 • 21.04.2023 21 Nis 21:48 Sultanahmet Camii, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla yeniden ibadete açıldı Sultanahmet Camii, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla yeniden ibadete açıldı

  Restorasyonu tamamlanan Sultanahmet Camii, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yeniden açıldı. Cuma namazını burada kılan Erdoğan, Ata yadigarı eserleri korumak ve yaşatmak görevimizdir dedi. Ayrıca, restorasyon çalışmalarında emeği geçenleri tebrik etti.

 • 21.04.2023 21 Nis 21:45 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultanahmet Camii'nin açılışını gerçekleştirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultanahmet Camii'nin açılışını gerçekleştirdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs'a kadar terör örgütleriyle mücadele etmek için gece gündüz çalışacaklarını ve Sultanahmet Camii'nin restorasyonu tamamlandıktan sonra açılışını gerçekleştirdi.

 • 21.04.2023 21 Nis 19:28 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon ve faiz kontrol altına alınacak Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon ve faiz kontrol altına alınacak

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, enflasyonun kontrol altına alınacağını ve faizlerin düşeceğini belirtti. Ayrıca, döviz rezervinin arttığını ve kentsel dönüşüm projelerinde ilerleme kaydedildiğini vurguladı. Konuşmasında, Türkiye'nin teknolojik gelişimine de değindi.

 • 21.04.2023 21 Nis 18:42 Erdoğan: Enflasyon faizle birlikte düşecek Erdoğan: Enflasyon faizle birlikte düşecek

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, enflasyonun faizle birlikte düşeceğini söyledi. Ayrıca, kentsel dönüşüm çalışmaları ve teknolojideki ilerlemeler hakkında da konuştu.

 • 21.04.2023 21 Nis 18:42 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyonu Bu Yıl Sonuna Kadar Kontrol Altına Alacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyonu Bu Yıl Sonuna Kadar Kontrol Altına Alacağız

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projeleri anahtar teslim ve temel atma töreninde yaptığı konuşmada, enflasyon konusuna değinerek bu yıl sonuna kadar kontrol altına alacaklarını ve faizlerin düşeceğini söyledi. Ayrıca, kentsel dönüşüm çalışmaları ile ilgili bilgi veren Erdoğan, ülkemizi büyütmek, üretimi ve istihdamı artırmak gerektiğini vurguladı.

 • 21.04.2023 21 Nis 18:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz gazı ve kentsel dönüşüm projeleri hakkında konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz gazı ve kentsel dönüşüm projeleri hakkında konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziosmanpaşa Meydanı'nda düzenlenen Kentsel Dönüşüm Projeleri Anahtar Teslim ve Temel Atma Töreni'nde yaptığı konuşmada, Karadeniz gazı ve doğal gaz boruları hakkında açıklamalar yaptı. Ayrıca, Ramazan Bayramı'nı kutlayan Erdoğan, kentsel dönüşüm projeleri ve köy konutları hakkında da konuştu.

 • 21.04.2023 21 Nis 16:51 Erdoğan: Diyanet İşleri Başkanlığı'nı Kaldıracaklarmış Erdoğan: Diyanet İşleri Başkanlığı'nı Kaldıracaklarmış

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultanahmet Cami'nin restorasyon sonrası açılış töreninde yaptığı konuşmada, muhalefetin iddiasına göre gelince Diyanet İşleri Başkanlığı'nı kaldıracaklarını ve yerine inanç bilmem ne başkanlığı diye bir şey kuracaklarını söyledi. Erdoğan, 14 Mayıs'a kadar gece gündüz çalışacaklarını ve onları siyasi mevta haline getireceklerini belirtti.

 • 21.04.2023 21 Nis 15:56 Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyonu tamamlanan Sultanahmet Camii'nin açılışında konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyonu tamamlanan Sultanahmet Camii'nin açılışında konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultanahmet Camii'nde daha asırlar boyunca yaşayacak, yeni nesillere bırakacak bir restorasyon gerçekleştirdiklerini belirtti.

 • 21.04.2023 21 Nis 14:49 Restorasyonu tamamlandı! Sultanahmet Camii, kılınan cuma namazıyla birlikte ibadete açıldı Restorasyonu tamamlandı! Sultanahmet Camii, kılınan cuma namazıyla birlikte ibadete açıldı

  5 yıldır süren restorasyon çalışmalarında sona gelinen Sultanahmet Camii, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın katılımıyla yeniden ibadete açıldı. Cemaatiyle yeniden buluşan caminin avlusu tıklım tıklım oldu.

 • 21.04.2023 21 Nis 12:35 Restorasyon çalışmalarında sona gelindi! İbadete açılacak Sultanahmet Camii'nin son hali havadan görüntülendi Restorasyon çalışmalarında sona gelindi! İbadete açılacak Sultanahmet Camii'nin son hali havadan görüntülendi

  Restorasyonu 2017'den beri devam eden Sultanahmet Camii, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla cuma namazında cemaat ile buluşacak. Havadan görüntülenen camiinin ihtişamını görenler hayran kalıyor.

 • 21.04.2023 21 Nis 00:07 GÜNDEM ÖZETİ / 21 Nisan 2023 GÜNDEM ÖZETİ / 21 Nisan 2023

  Ramazan Bayramı kutlanıyorİslam dünyasında idrak edilen Ramazan Bayramı'na ilişkin kutlamalar ve gelişmeler izleniyor.

 • 19.04.2023 19 Nis 19:03 Sultanahmet Camiinde restorasyon tamamlandı Sultanahmet Camiinde restorasyon tamamlandı

  Sultanahmet Camiinde restorasyon tamamlandı Sultanahmet Camii Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla yeniden açılıyor Sultanahmet Camii'nin restorasyonu 5 yıllık çalışmanın ardından tamamlandı.

 • 19.04.2023 19 Nis 18:29 İBB, Ramazan Bayramı tatili süresince ücretsiz toplu ulaşım sağlayacak İBB, Ramazan Bayramı tatili süresince ücretsiz toplu ulaşım sağlayacak

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı da kapsayan Ramazan Bayramı tatili süresince toplu ulaşımın ücretsiz olacağını açıkladı. Bu sürede metrolar da 24 saat çalışacak. İBB, 25 bin personelin görev yapacağı bayram tatili boyunca arıza halleri dışında altyapı çalışması yapılmayacak, su ve doğal gaz arzı kesintisiz güvenli şekilde sağlanacak. Ayrıca, İstanbullulara özel birçok hizmet de sunulacak.

 • 19.04.2023 19 Nis 18:14 SULTANAHMET CAMİİ'NDE 5 YIL SÜREN RESTORASYONDA SONA GELİNDİ SULTANAHMET CAMİİ'NDE 5 YIL SÜREN RESTORASYONDA SONA GELİNDİ

  İSTANBUL'un simge yapılarından Sultanahmet Camii'nin 5 yıldır devam eden restorasyon çalışmalarında sona gelindi.

 • 19.04.2023 19 Nis 17:59 Sultanahmet Camii 5 senelik aranın ardından yeniden ibadete açılıyor Sultanahmet Camii 5 senelik aranın ardından yeniden ibadete açılıyor

  İstanbul'un simge yapılarından Sultanahmet Camii'nin 5 yıldır devam eden restorasyon çalışmaları tamamlandı. Ramazan Bayramı'nın ilk günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı Cuma namazıyla yeniden ibadete açılacak. Cami, çinilerinden halılarına kadar yenilendi ve tüm aydınlatma sistemi de yenilendi. Minarelerin statik sorunu çözüldü ve dayanımı yükseltildi. Cami, 5 senelik aranın ardından yeniden ziyarete açılıyor.

 • 19.04.2023 19 Nis 17:47 Bakan Kurum: 'Mayıs ayında 319 bin deprem konutunun inşaatı başlamış olacak' Bakan Kurum: "Mayıs ayında 319 bin deprem konutunun inşaatı başlamış olacak"

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İstanbul Finans Merkezi'nde medya yöneticileriyle iftarda buluştu.

 • 19.04.2023 19 Nis 16:56 Sultanahmet Camii, Ramazan Bayramı'nın ilk günü ibadete açılacak Sultanahmet Camii, Ramazan Bayramı'nın ilk günü ibadete açılacak

  Restorasyonu 2018'den beri devam eden Sultanahmet Camii, Ramazan Bayramı'nın ilk günü Cuma namazı ile yeniden ibadete açılacak.

 • 19.04.2023 19 Nis 13:25 Bakan Kurum: 'Mayıs ayında 319 bin deprem konutunun inşaatı başlamış olacak' Bakan Kurum: "Mayıs ayında 319 bin deprem konutunun inşaatı başlamış olacak"

  Bakan Kurum: "Mayıs ayında 319 bin deprem konutunun inşaatı başlamış olacak" "1.5 milyon dönüşümü de başlatmak istiyoruz.

 • 19.04.2023 19 Nis 13:16 İBB'nin zemine yerleştirdiği cami figürlü levhalar tepki çekti İBB'nin zemine yerleştirdiği cami figürlü levhalar tepki çekti

  İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) Sarayburnu'nda tarihi eserlerin resmedildiği metal levhaların zemine yerleştirilmesine ve Aya İrini Müzesi'nin haç figürlü kubbesine vatandaşlar tepki gösterdi.

 • 19.04.2023 19 Nis 09:26 Liderlerin bayram programı açıklandı! Deprem bölgesine gidecekler Liderlerin bayram programı açıklandı! Deprem bölgesine gidecekler

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerine az bir zaman kala, liderlerin Ramazan Bayramı programları da belli oldu. Bayramı İstanbul'da karşılayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hemen ardından Gaziantep'e gidecek. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Adıyaman'a, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Malatya ve Hatay'a, Saadet lideri Karamollaoğlu Adana'ya, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Diyarbakır'a, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Nurdağı'na ziyarette bulunacak.

 • 19.04.2023 19 Nis 08:28 Liderlerin bayram programı belli oldu! Hepsi deprem bölgesini ziyaret edecek Liderlerin bayram programı belli oldu! Hepsi deprem bölgesini ziyaret edecek

  Türkiye'nin kilitlendiği seçimlere sayılı gün kala liderlerin Ramazan Bayramı programları da belli oldu. Bayramı İstanbul'da karşılayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan hemen ardından Gaziantep'e geçecek. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Adıyaman'a, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Malatya ve Hatay'a, Saadet lideri Karamollaoğlu Adana'ya, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Diyarbakır'a, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Nurdağı'na gidecek.

Advertisement