Blizzcon 2013 Başlıyor - Son Dakika
Teknoloji

Blizzcon 2013 Başlıyor

Blizzcon 2013 Başlıyor

Blizzard Entertainment’ın iki günlük oyun festivali BlizzCon 2013 uzun süredir beklenen dönüşünü 8 Kasım Cuma günü, Anaheim, Kaliforniya’daki Anaheim Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriyor. Biletleri tükenen gösteri ‘geek’...

08.11.2013 01:00

Blizzard Entertainment'ın iki günlük oyun festivali BlizzCon 2013 uzun süredir beklenen dönüşünü 8 Kasım Cuma günü, Anaheim, Kaliforniya'daki Anaheim Fuar Merkezi'nde gerçekleştiriyor. Biletleri tükenen gösteri 'geek' kültürünü kutlarken, Blizzard Entertainment'ta perde arkasında neler olup bittiğini de gözler önüne seriyor.

Bu yılki BlizzCon'da Blizzard geliştiricileri, cosplayer'lar ve gelecek Warcraftfilminin yönetmeni Duncan Jones ile tartışma panelleri de yer alacak. Fuarda ayrıca dünyanın dört bir yanından en iyi profesyonel oyuncuların para ödülü ve şampiyonluk için mücadele edecekleri StarCraft II World Championship Series Global Final ve World of Warcraft Arena Invitational turnuvaları da bulunacak. Jay Mohr bu yıl popüler topluluk yarışmalarını sunmak üzere geri dönecek ve Güney Kaliforniya'lı punk efsanesi Blink-182 Cumartesi günü unutulmayacak bir rock konseri ile kapanışı gerçekleştirecek.

BlizzCon biletleri bir kez daha saniyeler içinde tükenmiş olsa da, isteyen herkes Sanal Bilet sayesinde etkinliğe evinin konforundan katılabilecek. Seyirciler İnternet üzerindeki beş ayrı kanal sayesinde etkinlikten 60 saatin üzerinde canlı HD yayın (Blink'in çılgın olması garanti performansı dahil olmak üzere) izleme imkanı bulacaklar. Sanal Bilet sahipleri ayrıca BlizzCon'a özel oyun içi bonuslarının tümüne de sahip olacaklar:

World of Warcraft oyun için evcil hayvanı — cesur Murkalot

Yakında açıklanacak Hearthstone: Heroes of Warcraft kartı

BlizzCon-temalı "Mark of Death" Diablo III flaması

"Tearin' Stitches" StarCraft II portresi ve Stitches' Hook çıkartması

Ayrıca BlizzCon açılış töreni ve eSpor turnuvaları üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak. Sanal Bilet hakkında ayrıntılı bilgiyi adresinden bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllardaki BlizzCon'lar birçok heyecan verici panele, duyuruya ve eğlenceye ev sahipliği yapmıştı. Bunlar arasında en yeni World of Warcraft içeriklerinin dünyadaki ilk duyuruları, StarCraft II ve Diablo III'ün ilk oyun içi görüntüleri ve Foo Fighters ve Tenacious D'nin unutulmaz rock performansları da bulunuyordu.

BlizzCon dünyanın dört bir yanındaki Blizzard Entertainment oyuncularının tutku ve heyecanı ve demo-istasyonu donanımı, aksesuarlar ve çok daha fazlasını sağlayan etkinlik ortaklarının cömert destekleri olmadan gerçekleşemezdi. Bu yılın sponsorları Intel, NVIDIA, Sony Computer Entertainment, DIRECTV, SteelSeries, GIGABYTE, Rosewill ve EVGA oldu.

Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Blizzcon 2013 Başlıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement