Mamak Peyami Safa Anaokulu ilk mezunlarını verdi - Son Dakika
Toplum

Mamak Peyami Safa Anaokulu ilk mezunlarını verdi

Mamak Peyami Safa Anaokulu ilk mezunlarını verdi

Ankara'nın Mamak ilçesinde bulunan ve okul öncesi eğitim veren Peyami Safa Anaokulu ilk mezunlarını verdi.

19.06.2021 14:05  Güncelleme: 15:02
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ankara'nın Mamak ilçesinde bulunan ve okul öncesi eğitim veren Peyami Safa Anaokulu ilk mezunlarını verdi.

Mamak Belediyesi'nin okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla hizmete açtığı Peyami Safa Anaokulu'nda karne coşkusu yaşandı. Miniklerin karne coşkusuna Mamak Belediye Başkanı Murat Köse de ortak oldu. Minikler karnelerini Köse'nin elinden aldı.

Çocukların karne sevincine ortak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Köse, "Bir kenti geliştirmek, güzelleştirmek, üst yapısını, alt yapısı yapmak bizim görevimiz ama bunun yanı sıra o kentin insanların da kendilerini sosyal ve kültürel anlamada geliştirmeleri konusunda destek olmak ta bizlerin en önemli görevlerinden. Türkiye'mizin geleceği olan gençlerimiz, çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek bizlerin en önemli görevi. Mamak Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri anlamında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ailelerimize çocuklarınızı bizlere güvenip bizlere emanet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bugün burada ilk kez karne heyecanı yaşayan çocuklarımız tebrik ediyorum" dedi. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Toplum Mamak Peyami Safa Anaokulu ilk mezunlarını verdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Kadını taciz ettiği iddia edilen kamu görevlisiyle ilgili karar verildi
    13 Nis Kadını taciz ettiği iddia edilen kamu görevlisiyle ilgili karar verildi

    Şırnak'ta bir kamu görevlisi, yolda yürüyen bir kadına tacizde bulunduğu iddiasıyla kalabalık tarafından darbedildi. Hastaneye kaldırılan kamu görevlisi, tedavisinin ardından soruşturma kapsamında açığa alındı. Olayla ilgili 4 şüpheli de gözaltına alındı.

  • Bursa'da 1 kilometrelik bayramlaşma kuyruğu
    10 Nis Bursa'da 1 kilometrelik bayramlaşma kuyruğu

    Bursa'da Cerrah Mahallesi sakinleri, toplu bayramlaşma için bir araya gelip 1 kilometrelik kuyruk oluşturdu. Bayram namazı sonrası bir araya gelen binden fazla kişi, sıraya girerek birbiriyle bayramlaştı.


Advertisement