Son dakika Volkan Döne haberleri, Volkan Döne son dakika, son dakika Volkan Döne

Son Dakika Volkan Döne Haberleri

Son dakika Volkan Döne haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son volkan döne haberleri anında burada.

  • 16.09.2019 00:45 Milliler ikinci mağlubiyetini aldı Milliler ikinci mağlubiyetini aldı

    Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası - Türkiye: 0 - Slovenya: 3Salon: StoziceHakemler: Eldar Zulfugarov (Azerbaycan), Sinisa Isajlovic (Avusturya)Türkiye: Oğuzhan Karasu, Arslan Ekşi, Baturalp Burak Güngör, Doğukan Ulu, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, (Burak Mert, Volkan Döne, Selçuk Keskin, İzzet Ünver, Metin Toy, Faik Samed Güneş)Slovenya: Kozamernik, Vincic, Urnaut, Pajenk, Gasparini, Cebulj (Kovacic, Toncek Stern, Ziga Stern, Ropret, Klobucar)Setler: 28-30, 16-25, 23-25Süre: 38, 24, 35 (97 dakika)

  • 15.09.2019 23:39 Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası

    Salon: Stozice Hakemler: Eldar Zulfugarov (Azerbaycan), Sinisa Isajlovic (Avusturya)Türkiye: Oğuzhan Karasu, Arslan Ekşi, Baturalp Burak Güngör, Doğukan Ulu, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, (Burak Mert, Volkan Döne, Selçuk Keskin, İzzet Ünver, Metin Toy, Faik Samed Güneş)Slovenya:...

  • 12.09.2019 18:05 Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Erkekler Avrupa Şampiyonası

    Salon: StoziceHakemler: Aleksandar Petrovic (Sırbistan), Jan Krticka (Çekya)Türkiye: Oğuzhan Karasu, Arslan Ekşi, İzzet Ünver, Faik Samed Güneş, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu (Burak Mert, Volkan Döne, Baturalp Burak Güngör, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Vahit Emre Savaş, Metin Toy,...

  • 11.09.2019 11:50 2019 Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye sahne alıyor 2019 Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye sahne alıyor

    Türkiye'nin kadrosu ve grup aşamasındaki maç programı (TSİ) şöyle: Pasör: Selçuk Keskin, Arslan EkşiPasör çaprazı: Adis Lagumdzija, Metin ToySmaç: Burak Güngör, Batuhan Avcı, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet ÜnverOrta oyuncu: Vahit Emre Savaş, Faik Samed Güneş, Oğuzhan Karasu, Doğukan UluLibero: Burak Mert, Volkan DöneYarın: 15

  • 10.08.2019 11:24 Voleybolda transfer

    Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden Halkbank, milli libero Volkan Döne'yi transfer etti.

  • 06.08.2019 12:10 Milli voleybolcuların İstanbul kampı başladı

    Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 12-29 Eylül tarihlerinde ilk kez dört ülkenin ev sahipliğiyle (Belçika, Fransa, Hollanda, Slovenya) ortaklaşa düzenlenecek Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda mücadele edecek milli takımda şu sporcular yer alıyor: Pasörler: Selçuk Keskin, Oğulcan Yatgın, Arslan EkşiPasör Çaprazları: Adis Lagumdzija, Metin ToySmaçörler: Burak Güngör, Burutay Subaşı, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet Ünver, Yasin Aydın, Efe BayramOrta Oyuncular: Vahit Emre Savaş, Oğuzhan Karasu, Faik Samet Güneş, Çağatay Durmaz, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi MetinLibero: Burak Mert, Volkan Döne, Onurcan Çakır

  • 03.07.2019 11:05 Milliler Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak Milliler Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak

    Millilerin 14 kişilik Challenge Kupası kadrosunda şu isimler yer alıyor: Pasörler: Arslan Ekşi, Oğulcan Yatgın Pasör Çaprazları: Adis Lagumdzija, Metin Toy Smaçörler: Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet Ünver Orta Oyuncular: Oğuzhan Karasu, Halil İbrahim Kurt, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin Liberolar: Burak Mert, Volkan Döne(İHA)

  • 03.07.2019 10:58 A Milli Erkek Voleybol Takımı, Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak A Milli Erkek Voleybol Takımı, Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak

    Millilerin 14 kişilik Challenge Kupası kadrosunda şu isimler yer alıyor: Pasörler: Arslan Ekşi, Oğulcan YatgınPasör Çaprazları: Adis Lagumdzija, Metin ToySmaçörler: Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet ÜnverOrta Oyuncular: Oğuzhan Karasu, Halil İbrahim Kurt, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi MetinLiberolar: Burak Mert, Volkan Döne - İSTANBUL

  • 22.06.2019 21:03 Şampiyon Türkiye Şampiyon Türkiye

    SALON: Saku Suurhall ArenaHAKEMLER: Olivier Guillet, Stephan GriederBELARUS: Kurash, Kuklinski, Busel, Miskevich, Radziuk, Shmat (Aplevich, Babkevich, Vash, Tsiushkevich, Shkredau)TÜRKİYE: Doğukan Ulu, Arslan Ekşi, Burutay Subaşı, Oğuzhan Karasu,Adis Lagumdzija, Yasin Aydın (Burak Mert, Oğulcan Yatgın, İzzet Ünver, Metin Toy,Volkan Döne)SETLER: 16-25, 21-25, 19-25SÜRE: 83 dakika (27, 30, 26)A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2019 CEV Avrupa Altın Lig Dörtlü Final organizasyonda finalde karşılaştığı Belarus'u 3-0 yenerek şampiyon oldu

  • 22.06.2019 20:54 Voleybol: 2019 CEV Erkekler Avrupa Altın Lig

    Salon: Saku Suurhall ArenaHakemler: Olivier Guillet (Fransa), Stephan Grieder (İsviçre)Belarus: Kurash, Kuklinski, Busel, Miskevich, Radziuk, Shmat (Aplevich, Babkevich, Vash, Tsiushkevich, Shkredau)Türkiye: Doğukan Ulu, Arslan Ekşi, Burutay Subaşı, Oğuzhan Karasu, Adis Lagumdzija, Yasin Aydın (Burak Mert, Oğulcan Yatgın, İzzet Ünver, Metin Toy, Volkan Döne)Setler: 16-25, 21-25, 19-25Süre: 83 dakika (27, 30, 26)A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2019 CEV Avrupa Altın Lig Dörtlü Final organizasyonunun finalinde Belarus'u 3-0 yenerek şampiyon oldu

  • 12.06.2019 19:35 Türkiye Dörtlü Final'e yükseldi Türkiye Dörtlü Final'e yükseldi

    Salon: Beşirli Spor Kompleksi Çok Amaçlı Hakemler: Paul Catalin Szabo Alexi (Romanya), Serdar Nişancıoğlu (Türkiye) Türkiye: Çağatay Durmaz, Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Arslan Ekşi, Adis Lagumdzija, Oğuzhan Karasu, (Burak Mert, Volkan Döne, Yiğit Gülmezoğlu, Metin Toy, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin, Oğulcan Yatgın) Belçika: Kindt, Peters, Peeters, Depovere, Thys, Van de Velde (Stuer, Verstraete, Dumont, Hofmans, Van Hoyweghen, Vandeweyer, D'Heer) Setler: 25-20, 23-25, 25-14, 25-16 Süre: 93 dakika (23, 27, 21, 22)(Fatih Yılmaz /İHA)

  • 12.06.2019 19:27 Türkiye, Dörtlü Final'e yükseldi Türkiye, Dörtlü Final'e yükseldi

    Salon: Beşirli Spor Kompleksi Çok AmaçlıHakemler: Paul Catalin Szabo Alexi (Romanya), Serdar Nişancıoğlu (Türkiye)Türkiye: Çağatay Durmaz, Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Arslan Ekşi, Adis Lagumdzija, Oğuzhan Karasu, (Burak Mert, Volkan Döne, Yiğit Gülmezoğlu, Metin Toy, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin, Oğulcan Yatgın)Belçika: Kindt, Peters, Peeters, Depovere, Thys, Van de Velde (Stuer, Verstraete, Dumont, Hofmans, Van Hoyweghen, Vandeweyer, D'Heer)Setler: 25-20, 23-25, 25-14, 25-16Süre: 93 dakika (23, 27, 21, 22) - TRABZON

  • 12.06.2019 19:11 Türkiye - Belçika: 3-1 Türkiye - Belçika: 3-1

    SALON: Beşirli Spor Kompleksi Çok AmaçlıHAKEMLER: Paul Catalin Szabo Alexi (Romanya), Serdar Nişancıoğlu (Türkiye)TÜRKİYE: Çağatay Durmaz, Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Arslan Ekşi, Adis Lagumdzija, Oğuzhan Karasu, (Burak Mert, Volkan Döne, Yiğit Gülmezoğlu, Metin Toy, Doğukan Ulu, Ertuğrul...

  • 12.06.2019 18:58 Voleybol: 2019 CEV Avrupa Altın Lig

    Salon: BeşirliHakemler: Paul Catalin Szabo Alexi (Romanya), Serdar Nişancıoğlu (Türkiye)Türkiye: Çağatay Durmaz, Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Arslan Ekşi, Adis Lagumdzija, Oğuzhan Karasu (Burak Mert, Volkan Döne, Yiğit Gülmezoğlu, Metin Toy, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin, Oğulcan...

  • 08.06.2019 15:42 Voleybol: 2019 CEV Avrupa Altın Lig

    Salon: Malatya MerkezHakemler: Chavdar Marev (Bulgaristan), Bülent Bozkurt (Türkiye)Türkiye: Burutay Subaşı, Çağatay Durmaz, Arslan Ekşi, Yasin Aydın, Adis Lagumdzija, Oğuzhan Karasu (Burak Mert, Yiğit Gülmezoğlu, Metin Toy, Oğulcan Yatgın, Ertuğrul Gazi Metin, Volkan Döne, İzzet...

  • 31.05.2019 11:33 Malatya, Voleybol Milli Takımımızın CEV Avrupa Altın Ligi'ndeki Slovakya maçına ev sahipliği yapacak Malatya, Voleybol Milli Takımımızın CEV Avrupa Altın Ligi'ndeki Slovakya maçına ev sahipliği yapacak

    10)21-22 Haziran Final Four (Tallin/Estonya)A Erkek Milli Takımımızın Letonya karşılaşması kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Pasörler: Arslan Ekşi, Oğulcan Yatkın, Muzaffer YönetSmaçörler: Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, Batuhan Avcı, Efe Bayram, İzzet ÜnverOrta Oyuncular: Çağatay Durmaz, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin, Oğuzhan KarasuPasör Çaprazları: Metin Toy, Adis LagumdzijaLiberolar Burak Mert, Volkan Döne, Onurcan Çakır

  • 25.05.2019 14:00 Milliler CEV Avrupa Altın Ligi'nde sahne alıyor Milliler CEV Avrupa Altın Ligi'nde sahne alıyor

    10) 21-22 Haziran Final Four (Tallin/Estonya) A Erkek Milli Takımımızın Letonya karşılaşması kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Pasörler: Arslan Ekşi, Oğulcan Yatkın, Muzaffer Yönet Smaçörler: Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, Batuhan Avcı, Efe Bayram, İzzet Ünver Orta Oyuncular: Çağatay Durmaz, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin, Oğuzhan Karasu Pasör Çaprazları: Metin Toy, Adis Lagumdzija Liberolar: Burak Mert, Volkan Döne, Onurcan ÇAKIR(Yunus Emre Kartal/İHA)

  • 25.05.2019 13:58 A Erkek Voleybol Milli Takımı, CEV Avrupa Altın Ligi'nde sahne alıyor A Erkek Voleybol Milli Takımı, CEV Avrupa Altın Ligi'nde sahne alıyor

    10)21-22 Haziran Final Four (Tallin/Estonya)A Erkek Milli Takımımızın Letonya karşılaşması kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Pasörler: Arslan Ekşi, Oğulcan Yatkın, Muzaffer YönetSmaçörler: Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, Batuhan Avcı, Efe Bayram, İzzet ÜnverOrta Oyuncular: Çağatay Durmaz, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin, Oğuzhan KarasuPasör Çaprazları: Metin Toy, Adis LagumdzijaLiberolar: Burak Mert, Volkan Döne, Onurcan ÇAKIR - ANKARA

  • 09.05.2019 22:59 A Milli Erkek Voleybol Takımı, Kampa Girdi

    A Milli Voleybol Takımı'nın geniş aday kadrosunda yer alan oyuncular şunlar: Pasör: Arslan Ekşi (Halkbank), Selçuk Keskin (Galatasaray), Oğulcan Yatkın (Fenerbahçe), Muzaffer Yönet (Galatasaray)Smaçör: Burutay Subaşı (Halkbank), Baturalp Burak Güngör (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Yasin Aydın (Galatasaray), Yiğit Gülmezoğlu (Arkas Spor), Batuhan Avcı (Beşiktaş), Efe Bayram (Halkbank), Abdullah Çam (Halkbank), İzzet Ünver (Fenerbahçe)Orta Oyuncusu: Çağatay Osman Durmaz (Maliye Piyango), Doğukan Ulu (Galatasaray), Ertuğrul Gazi Metin (Jeopark Kula Belediyespor), Oğuzhan Karasu (Fenerbahçe), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe)Pasör Çaprazı: Metin Toy (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Adis Lagumdzija (Arkas Spor)Libero: Hasan Yeşilbudak (Halkbank), Burak Mert (Arkas Spor), Volkan Döne (Ziraat Bankası), Onurcan Çakır (Galatasaray)

  • 23.04.2019 17:44 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Caner Çıldır, Selçuk Görmenİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Erdem Sonat, Şükrü Aksoy, Caner Pekşen, Abdulsamet Yalçın, Nuri Şahin)Ziraat Bankası: Selim Demir, Cafer Kirkit, Emre Tayaz, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Samet Balatacı (Ümit Demir, Umut Şahin, Enes Atlı, Volkan Döne)Setler: 25-21, 31-29, 26-24Süre: 88 dakika (24, 37, 27)Voleybolda Efeler Ligi play-off 7-8'incilik serisi ikinci maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Ziraat Bankası'nı 3-0 yendi

  • 20.04.2019 17:32 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Yasin İlhanZiraat Bankası: Selim Demir, Cafer Kırkıt, Ahmet Samet Baltacı, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ümit Demir, Enes Atlı)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Kadir Cin,...

  • 19.04.2019 11:51 Millilerin Geniş Aday Kadrosu Açıklandı Millilerin Geniş Aday Kadrosu Açıklandı

    ), Oğuzhan Karasu (Fenerbahçe), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe) Pasör Çaprazları: Metin Toy (İstanbul BBSK), Adis Lagumdzija (Arkas Spor) Liberolar: Hasan Yeşilbudak (Halkbank), Burak Mert (Arkas Spor), Volkan Döne (Ziraat Bankası), Onurcan Çakır (Galatasaray)(İHA)

  • 19.04.2019 11:50 A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Geniş Aday Kadrosu Açıklandı A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Geniş Aday Kadrosu Açıklandı

    ), Oğuzhan Karasu (Fenerbahçe), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe)Pasör Çaprazları: Metin Toy (İstanbul BBSK), Adis Lagumdzija (Arkas Spor)Liberolar: Hasan Yeşilbudak (Halkbank), Burak Mert (Arkas Spor), Volkan Döne (Ziraat Bankası), Onurcan Çakır (Galatasaray) - İSTANBUL

  • 13.04.2019 17:46 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erhan AlparslanMaliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Aslan Ekşi, Bruno, Görkem Sertel, Ali Deniz Yılmaz, Halil İbrahim Yücel, (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Sercan Yüksel Bıdak, Seganov)Ziraat Bankası: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Koray Şahin, Ümit Demir, Finger, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)Setler: 25-21, 25-20, 35-33Süre: 90 dakika (26, 25, 39)Voleybolda Efeler Ligi play-off 5-8'incilik ikinci maçında Maliye Piyango, Ziraat Bankası'nı 3-0 mağlup etti

  • 10.04.2019 20:52 Ziraat Bankası - Maliye Piyango: 0-3

    SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Koray Yılmazgil, Erhan AlparslanZİRAAT BANKASI: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)MALİYE PİYANGO: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno, Görkem Sertel,...

  • 10.04.2019 19:59 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Erhan AlparslanZiraat Bankası: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)Maliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno, Görkem Sertel,...

  • 02.04.2019 22:34 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Burutay Subaşı, Kemal Kayhan, Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Arslan Ekşi (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Baranowicz, Efe Bayram, Quesque)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Kazemi, Enes Atlı, Umut Şahin)Setler: 24-26, 25-20, 18-25, 25-19, 17-15Süre: 152 dakika (33, 32, 29, 33, 25)Halkbank, Voleybol Efeler Ligi play-off turunda yarı finale yükseldi

  • 30.03.2019 19:11 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Salim BekdaşZiraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic (Volkan Döne, Enes Atlı, Umut Şahin, Selim Demir, Ümit Demir, Yunus Emre Tayaz, Kazemi)Halkbank: Burutay Subaşı, Furkan Aydın, Luburic, Sket,...

  • 16.03.2019 00:29 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHALKBANK: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)ZİRAAT BANKASI: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Kazemi, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Jovovic, Umut Şahin, Fırat Filiz)SETLER: 20-25, 25-21, 25-22, 25-19)SÜRE: 123 dakika (27, 37, 31, 28) - Malatya

  • 15.03.2019 21:16 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Malatya MerkezHakemler: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHalkbank: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Kazemi, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Jovovic, Umut Şahin, Fırat Filiz)Setler: 20-25, 25-21, 25-22, 25-19)Süre: 123 dakika (27, 37, 31, 28)Voleybol AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley çeyrek final maçında Halkbank, Ziraat Bankası'nı 3-1 yenerek yarı finale yükseldi

  • 09.03.2019 17:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVFHakemler: Erhan Alparslan, Hatice Özmen YıldızZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Yunus Emre Tayaz, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş (Ümit Demir, Volkan Döne, Selim Demir, Koray Şahin, Fırat Ezel Filiz, Oğuzhan Doğruluk, Kazemi, Umut Şahin)Jeopark Kula Belediyespor: Rahmi Çağlar...

  • 23.02.2019 19:03 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kirkit, Enes Atlı)Galatasaray: Doğukan Ulu, Venno, Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin...

  • 19.02.2019 20:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: İlhami Şenyurt, Seçkin YenerFenerbahçe: Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat, Oliva (Caner Dengin, İzzet Ünver, Ahmet Karataş)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne,...

  • 16.02.2019 17:05 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Sarıkaya, Erkan SarıZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Andric, Mehmet Hacıoğlu,...

  • 09.02.2019 18:19 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Salim BektaşZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Selim Demir, Umut Şahin)Arhavi Belediyespor: Murat Palavar, Orçun Ergün, Murat Karakaya, Fatih Eren Uğur, Danilov, Mustedanovic (Mehmet...

  • 02.02.2019 18:09 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: Hakkı Demiralay, Yasin Okumuş Tokat Belediye Plevne: Vefa Yılmaz, Turgay Doğan, Murathan Kısal, Daudi, Bahov, Halil İbrahim Akşeker (Semih Çelik, Firkal, Bedirhan Bülbül, Yiğit Onaylı)Ziraat Bankası: Enes Atlı, Jovovic,Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kırkıt)Setler: 25-19, 26-24, 28-26Süre: 90 dakika (23, 34, 33)Voleybolda Efeler Ligi'nin 16

  • 26.01.2019 18:32 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kırkıt)Arkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Matic, Radke (Burak...

  • 20.01.2019 16:24 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Erdal Akıncı, Seçkin Yenerİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Erdem Sonat, Caner Pekşen, Berkan Eryüz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic (Enes Atlı, Volkan Döne, Selim Demir, Cafer Kirkit, Saber Kazemi)Setler: 25-22, 21-25, 25-23, 25-20Süre: 119 dakika (29, 31, 30, 29)Voleybolda Efeler Ligi 14

  • 12.01.2019 18:22 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: İsmail Yıldırım, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Ümit Demir)Maliye Piyango: Seganov, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel, Osman Çağatay...

  • 08.01.2019 20:59 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Koray YılmazgilHalkbank: Luburic, Sket, Furkan Aydın, Baranowicz, Burutay Subaşı, Faik Samed Güneş (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Quesque, Abdullah Çam, Kemal Kayhan, Vefa Yılmaz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Ümit Demir, Selim Demir, Enes Atlı, Kazemi)Setler: 21-25, 25-17, 25-17, 19-25, 14-16Süre: 140 dakika (32, 29, 29, 28, 22)Voleybol Efeler Ligi'nin 12

  • 16.12.2018 17:18 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Bursa Cengiz GöllüHakemler: Tuncay Sevim, Erkan Cihan TürkerJeopark Kula Belediyespor: Ertuğrul Gazi Metin, Harun Salif, Rahmi Çağlar Aksoy, Demirhan Durul, Bünyamin Aslan, Jekic (Selim Yıldırım, Emir Boran Gökçınar)Ziraat Bankası: Ghaemi, Kemal Kayhan, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz, Saber Kazemi)Setler: 21-25, 19-25, 18-25Süre: 80 dakika (27, 28, 25)Voleybol Efeler Ligi'nin 11

  • 12.12.2018 20:50 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Çetin OkZiraat Bankası: Ghaemi, Kemal Kayhan, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Koray Şahin)İnegöl Belediyespor: Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç...

  • 09.12.2018 17:54 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: Ozan Sarıkaya, Seçkin YenerGalatasaray: Doğukan Ulu, Venno, Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin Aydın (Can Ayvazoğlu, Onurcan Çakır, Emin Gök, Melih Sıratca, Muzaffer Yönet, Ufuk Minici)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Kemal Kayhan, Oğuzhan Doğruluk)Setler: 17-25, 17-25, 25-19, 25-23, 17-19Süre: 140 dakika (24, 23, 28, 32, 33)Voleybol Efeler Ligi'nin 9

  • 05.12.2018 19:41 Voleybol: Erkekler Avrupa Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Fuad Aghayev (Azerbaycan), Magdalena Niewiarowska (Polonya)Maliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno,Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Aslan Ekşi)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Oğuzhan Doğruluk, Selim Demir, Kemal Kayhan)Setler: 25-17, 25-23, 25-23Süre: 79 dakika (22, 28, 29)Voleybolda Erkekler Avrupa Challenge Kupası 16'lı final turu rövanş maçında Maliye Piyango, organizasyondaki diğer Türk temsilcisi Ziraat Bankası'nı 3-0 yenerek tur atladı

  • 02.12.2018 19:27 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Pelenk Meryem TekolZiraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Kemal Kayhan, Selim Demir, Fırat Ezel Filiz, Kazemi)Fenerbahçe: Oğulcan Yatgın, Klinkenberg, Halil İbrahim Kurt, Ter Maat, Cupkovic,...

  • 28.11.2018 21:37 Voleybol: Erkekler Avrupa Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Michael Janosch (Avusturya), Andreas Constantinides (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Kemal Kayhan, Selim Demir, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Fırat Ezel Filiz)Maliye Piyango: Aslan...

  • 18.11.2018 18:49 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: ArhaviHakemler: İsmail Yıldırım, Gürhan GülArhavi Belediyespor: Danilov, Mustedanovic, Murat Palavar, Mustafa Ramazanoğlu, Iereshchenko, Fatih Eren Uğur (Mehmet Özbek, Hamdi Erkan, Alper Özdemir, Caner Özturna)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Oğuzhan Doğruluk, Ümit Demir, Kazemi, Fırat Ezel Filiz)Setler: 21-25, 25-22, 25-17, 25-21Süre: 110 dakika (27, 30, 25, 28)Voleybol Efeler Ligi 6

  • 14.11.2018 20:52 Voleybol Erkekler Cev Challenge Kupası

    Salon: SeyrantepeHakemler: Bojan Brlas (Hırvatistan), Anna Niedbal (Polonya)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic, (Oğuzhan Doğruluk, Ümit Demir, Volkan Döne, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Kazemi, Kemal Kayhan)Luboteni: Rexhepi, Bytyqi,...

  • 11.11.2018 16:40 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Meryem Pelenk TekolZiraat Bankası: Koray Şahin, Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Enes Atlı (Volkan Döne, Oğuzhan Doğruluk, Selim Demir, Kazemi, Kemal Kayhan)Tokat Belediyesi Plevne: Grzegorz, Mert Tetik, Halil İbrahim Akşeker, Daudi,...

  • 04.11.2018 19:58 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Ferhat BüyükpamukçuArkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija,Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Bravo, Hasan Sıkar)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Enes Atlı, Koray Şahin (Volkan Döne, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Kazemi, Kemal Kayhan, Selim Demir)Setler: 25-20, 20-25, 23-25, 25-21,13-15Süre: 138 dakika (27, 26, 36, 31, 18)Voleybol Efeler Ligi 4