Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Osmaniye Belediyesi, Karaçay Konteyner Kent'teki depremzedeleri ziyaret etti - Son Dakika

Osmaniye Belediyesi, Karaçay Konteyner Kent'teki depremzedeleri ziyaret etti

Kahramanmaraş merkezli yaşanan yıkıcı depremlerin ardından Karaçay Konteyner Kent'te yaşamlarını sürdüren aileler, Osmaniye Belediyesi Sosyal Destek Ekipleri tarafından ziyaret edildi. Belediye Başkanı Kadir Kara tarafından gönderilen ikramların takdim edildiği ziyarette vatandaşların talep ve istekleri de dinlendi. Osmaniye Belediyesi, depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor.

Osmaniye Belediyesi, Karaçay Konteyner Kent\'teki depremzedeleri ziyaret etti
22.08.2023 - 11:44,

Kahramanmaraş merkezli yaşanan yıkıcı depremlerin ardından Karaçay Konteyner Kent'te yaşamlarını sürdüren aileler Osmaniye Belediyesi Sosyal Destek Ekipleri tarafından ziyaret edildi. Belediye Başkanı Kadir Kara tarafından gönderilen ikramların takdim edildiği ziyarette vatandaşların talep ve istekleri de dinlendi.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin yıkıma yol açtığı Osmaniye'de, depremin ilk anından itibaren yaraların sarılması için tüm birimleriyle seferber olan Osmaniye Belediyesi depremzede vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı Sosyal Destek Ekipleri yaşanan yıkıcı depremlerin ardından Dereobası köyü ile Fakıuşağı Mahallesi arasına kurulan Karaçay Konteyner Kent'te yaşamlarını sürdüren aileleri evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanı Kadir Kara tarafından gönderilen ikramları takdim eden ekipler, ayrıca vatandaşların talep ve isteklerini dinledi. Talep ve istekleri olan vatandaşların, eksiklerinin giderilmesi amacıyla gerekli bilgileri alan ekipler, yaklaşık 4 gün boyunca aileleri ziyaret etmeye devam edecek.

Yaşanan depremlerin ardından Belediye Başkanı Kadir Kara'nın her zaman kendilerine destek olduklarını ifade eden vatandaşlar, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. - OSMANİYE

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yaşam Osmaniye Belediyesi, Karaçay Konteyner Kent'teki depremzedeleri ziyaret etti - Son Dakika


Advertisement