Salıpazarı'nda Muharrem Ayı Aşure Etkinliği - Son Dakika
Yaşam

Salıpazarı'nda Muharrem Ayı Aşure Etkinliği

Salıpazarı\'nda Muharrem Ayı Aşure Etkinliği

Salıpazarı ilçesinde muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen aşure etkinliğinde, Belediye Başkanı Akgül tarafından hazırlanan aşure vatandaşlara dağıtıldı. Başkan Akgül, aşure ikramının kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olduğunu belirterek, birlik ve beraberlik içinde olmanın mutluluğunu dile getirdi. Aşure dağıtımına ilçe başkanları, odaların başkanları ve vatandaşlar da katıldı.

01.08.2023 14:25

Salıpazarı ilçesinde muharrem ayı nedeniyle aşure etkinliği düzenlendi.

Belediye Başkanı Akgül, ilçe meydanında, kazanlarda hazırlanan aşureyi vatandaşlara dağıttı

Akgül, "Bugün hemşehrilerimize kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure ikramında bulunduk. Bu mübarek günlerde birlik ve beraberlik içerisinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye olarak geleneksel hale getirdiğimiz aşure ikramını bu yıl da sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelip, kucaklaşıyoruz. Aşuremiz bereketli, birliğimiz daim olsun." dedi.

Aşure dağıtımına, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman, MHP İlçe Başkanı İsa Bircan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Fahri Arıcı, Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy, Salıpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Yüksel, Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Gürsoy ve İlçe Müftüsü Kenan Doğru ile vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Salıpazarı'nda Muharrem Ayı Aşure Etkinliği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement