Yüreğir Belediyesi Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde Temizlik Çalışması Yaptı - Son Dakika
Yaşam

Yüreğir Belediyesi Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde Temizlik Çalışması Yaptı

Yüreğir Belediyesi Selahattin Eyyubi Mahallesi\'nde Temizlik Çalışması Yaptı

Yüreğir Belediyesi ekipleri, Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde temizlik çalışması yaptı. Sokakları solüsyonlu suyla yıkayan ekipler, yeşil alanları temizledi ve kent mobilyalarının bakımını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, mahallelerin temizliği için yoğun çaba harcadıklarını belirtti.

21.08.2023 15:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yüreğir Belediyesi ekipleri, Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde temizlik çalışması yaptı.

Belediyenin açıklamasına göre, ilçedeki temizlik çalışmaları Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde devam etti.

Sokakları solüsyonlu suyla yıkayan ekipler, yeşil alanları temizledi, kent mobilyalarının bakımını gerçekleştirdi.

Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, mahallelerin temizliği için yoğun çaba harcadıklarını belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Yüreğir Belediyesi Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde Temizlik Çalışması Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Teleferik kazasında kurtarılanların sayısı 59 oldu
  02:29 Teleferik kazasında kurtarılanların sayısı 59 oldu

  Antalya Valiliği, teleferik kazasında mahsur kalan vatandaşlardan 59'unun kurtarıldığını duyurdu. Kurtarılan kazazedeler helikopterle Antalya Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı'na getiriliyor. Kurtarma çalışmaları hala devam etmektedir.

 • Antalya teleferik kazasında mahsur kalan vatandaşlar o anları sosyal medyada paylaştı
  02:21 Antalya teleferik kazasında mahsur kalan vatandaşlar o anları sosyal medyada paylaştı

  Antalya Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri'nde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 2'si çocuk 10 kişi yaralandı. Kurtarılan 59 kişiye rağmen hala kabinlerde mahsur kalan vatandaşların kurtarılması için çalışmalar sürüyor. Olayı yaşayan bir vatandaş ise sosyal medya hesabında mahsur kaldığı anları paylaştı.

 • Teleferik kazasında kurtarılanların sayısı 59 oldu
  02:00 Teleferik kazasında kurtarılanların sayısı 59 oldu

  Antalya Valiliği, 1 kişinin hayatını kaybettiği, 10 kişinin yaralandığı teleferik kazasının yaşandığı bölgede teleferiklerde mahsur kalan vatandaşlardan 59'unun kurtarıldığını duyurdu. Antalya Valiliği'nden yapılan açıklamada, 'Sarısu Teleferik kazasında Saat 00: 40 itibariyle 10 kabinden 18'i havadan helikopter ile olmak üzere toplam 59 kişi tahliye edilmiştir. Kalan 14 kabinde tahliye çalışmaları devam etmektedir' denildi.

 • Antalya'da Tünektepe Teleferik Tesisi'nde kaza: Mahsur kalanlar helikopterlerle kurtarılıyor
  01:47 Antalya'da Tünektepe Teleferik Tesisi'nde kaza: Mahsur kalanlar helikopterlerle kurtarılıyor

  Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki Tünektepe Teleferik Tesisi'nde yaşanan kaza sonucu kabinlerde mahsur kalanlar, gece görüşlü helikopterlerin yardımıyla kurtarılıyor. 10 kabinden 59 kişi helikopterle tahliye edilirken, tahliye çalışmaları devam ediyor. Kurtarılan vatandaşlar sağlık kontrolünden geçiriliyor. Mahsur kalanların yakınları ise sevdiklerine kavuşmayı bekliyor.

 • Bayram dönüşünde Düzce'den 96 bin 711 araç geçti
  01:46 Bayram dönüşünde Düzce'den 96 bin 711 araç geçti

  Ramazan Bayramı dönüşü devam ederken, Düzce'den 96 bin 711 araç geçiş yaptı. Anadolu Otoyolu Düzce geçişi İstanbul istikametinde dönüş yoğunluğu artarak devam ediyor. Trafik durma noktasına gelirken trafik ekipleri de güzergahta kaza olmaması için denetimlerini sürdürüyor. Bayram dönüşünde Düzce'den geçen araç sayısının pazar gününe kadar 500 bine yaklaşması bekleniyor.

 • Ankara ve Muğla Büyükşehir Belediyeleri Antalya'daki Teleferik Kazasına Yardım İçin Ekipler Gönderdi
  01:32 Ankara ve Muğla Büyükşehir Belediyeleri Antalya'daki Teleferik Kazasına Yardım İçin Ekipler Gönderdi

  Ankara ve Muğla Büyükşehir Belediyeleri, Antalya'da meydana gelen teleferik kazasında mahsur kalanların kurtarılması çalışmalarına destek olmak için ekipler gönderdi. Toplamda 25 arama kurtarma personeli, 7 tam donanımlı araç ve 1 ilk müdahale aracı bölgeye hareket etti.

 • Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde gizemli bir ışık görüldü
  01:27 Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde gizemli bir ışık görüldü

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinde ortaya çıkan gizemli bir ışık, vatandaşlar tarafından kaydedildi. Kısa süre havada kalan ışık daha sonra gözden kayboldu. Farklı ülkelerde de görülen bu ışık, halk arasında tartışma konusu oldu.

 • Antalya Valiliği: Teleferik kazasında mahsur kalan 59 kişi kurtarıldı
  01:24 Antalya Valiliği: Teleferik kazasında mahsur kalan 59 kişi kurtarıldı

  Antalya Valiliği, Konyaaltı'nda meydana gelen teleferik kazasının ardından teleferik kabinlerinde mahsur kalanlardan 59 kişinin kurtarıldığını, 14 kabinde tahliye işlemlerinin sürdüğünü bildirdi. Açıklamada saat 00: 40 itibariyle 10 kabinden 18'i havadan helikopter ile olmak üzere toplam 59 kişinin tahliye edildiği ve kalan 14 kabinde tahliye çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

 • Dilovası'nda gemi yangınında 2 personel yaralandı
  01:13 Dilovası'nda gemi yangınında 2 personel yaralandı

  Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde bulunan Beldeport liman işletmesindeki Hong Kong bandıralı geminin makine dairesinde çıkan yangında 2 gemi personeli yaralandı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü ve yaralılar hastaneye kaldırıldı.

 • Kayseri'de Ramazan Bayramı trafik denetimleri yapıldı
  01:02 Kayseri'de Ramazan Bayramı trafik denetimleri yapıldı

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Ramazan Bayramı tedbirleri kapsamında 365 trafik personeli, 139 ekip aracı ve 6 radar aracı ile toplam 8 bin 435 araç denetlendi. Denetlemeler sonucunda 821 araç ve sürücüye cezai işlem uygulandı.

 • Kadıköy'de park halindeki 2 araç alevlere teslim oldu
  01:00 Kadıköy'de park halindeki 2 araç alevlere teslim oldu

  İstanbul'da park halindeki 2 araç alevlere teslim oldu ve kullanılamaz hale geldi. Yangın, Kadıköy Bağdat Caddesi'nde İl Tarım ve Orman Müdürlüğü önünde meydana geldi. İddiaya göre bir otomobilin elektrik arızası nedeniyle yanmasıyla alevler diğer otomobile sıçradı. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü ve cadde trafiğe açıldı.


Advertisement