Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Fatih Mehmet Kocaispir haberleri, Fatih Mehmet Kocaispir son dakika, son dakika Fatih Mehmet Kocaispir

Son Dakika Fatih Mehmet Kocaispir Haberleri

Son dakika Fatih Mehmet Kocaispir haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son fatih mehmet kocaispir haberleri anında burada.


 • 01.12.2023 01 Ara 11:52 Yüreğir Belediye Başkanı işçilerle kahvaltıda buluştu

  Yüreğir Belediye Başkanı işçilerle kahvaltıda buluştu Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan Kocaispir, belediye personeliyle bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi ve emeğe saygılarını dile getirdi.

 • 30.11.2023 30 Kas 11:01 Yüreğir Belediye Başkanı Öğrencilerle Maç Yaptı

  Yüreğir Belediye Başkanı Öğrencilerle Maç Yaptı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğirli öğrencilerin isteklerine kayıtsız kalmayarak kız futsal takımının malzeme eksiklerini giderdi ve öğrencilerle maç yaptı. Başkan Kocaispir, gençlerin taleplerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 12:37 Yüreğir Belediye Başkanı Mahalle Buluşmaları Programında PTT Evleri Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

  Yüreğir Belediye Başkanı Mahalle Buluşmaları Programında PTT Evleri Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 'Mahalle Buluşmaları' programı kapsamında PTT Evleri Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Kocaispir, vatandaşların taleplerini dinleyerek, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi ve ilçenin gelişimi için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

 • 27.11.2023 27 Kas 18:15 Kocaispir hayata geçirdiği projeleri meclis üyelerine anlattı

  Kocaispir hayata geçirdiği projeleri meclis üyelerine anlattı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, görev süreci boyunca hayata geçirilen proje ve yatırımları meclis üyelerine bizzat tanıttı.

 • 22.11.2023 22 Kas 12:42 Yüreğir Belediyesi Doğankent Nüfus Şefliği'ni Hizmete Açıyor

  Yüreğir Belediyesi Doğankent Nüfus Şefliği'ni Hizmete Açıyor Yüreğir Belediyesi, Doğankent Nüfus Şefliği'ni ilçeye kazandırarak yaklaşık 35 bin kişiye hizmet verecek. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, kamu hizmetini vatandaşların ayağına getirdiklerini belirtti. Doğankent Nüfus Şefliği, merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşlara daha hızlı ve kolay ulaşılabilir kamu hizmeti sunmak amacıyla hizmet verecek.

 • 14.11.2023 14 Kas 12:34 Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşların görüşlerini dikkate alıyor

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşların görüşlerini dikkate alıyor Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ve projelerde vatandaşların görüşlerini aldıklarını belirtti. Başkan Kocaispir, Serinevler ve Karacaoğlan mahallelerinde yapılan çalışmaları inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi. Katılımcı belediyecilik anlayışını benimsediklerini vurgulayan Başkan Kocaispir, Yüreğir'in birçok mahallesinde asfalt kaplama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 • 13.11.2023 13 Kas 11:24 Yüreğir Belediyesi, Serinevler Parkı ile mahalleye canlılık getirdi

  Yüreğir Belediyesi, Serinevler Parkı ile mahalleye canlılık getirdi Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Serinevler Parkı'nın mahalleye canlılık getirdiğini belirtti. Yapılan çalışmalarla ilçede yeşil alan miktarının artırıldığını vurgulayan Kocaispir, Yüreğir'e 75 yeni park kazandırdıklarını söyledi.

 • 07.11.2023 07 Kas 12:08 Yüreğir Belediyesi Kazım Karabekir Mahallesi'nde yeni bir kreş yapımına başladı

  Yüreğir Belediyesi Kazım Karabekir Mahallesi'nde yeni bir kreş yapımına başladı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğirli'ye verdiği kreş sözünü hızla gerçekleştiriyor. İlçeyi modern tesislerle donatan Kocaispir, şimdi de Kazım Karabekir Mahallesi'nde yapılacak olan kreşin temelini attı.

 • 31.10.2023 31 Eki 11:48 Yüreğir Belediye Başkanı Futsal U19 Milli Takımı'nın Antrenmanını Ziyaret Etti

  Yüreğir Belediye Başkanı Futsal U19 Milli Takımı'nın Antrenmanını Ziyaret Etti Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana'da kamp yapan Futsal U19 Milli Takımı'nın antrenmanını ziyaret ederek teknik heyete ve futbolculara baklava ikram etti. Başkan Kocaispir, milli takıma başarılar dileyerek Adana'nın uğur getirmesini temenni etti.

 • 29.10.2023 29 Eki 16:50 Yüreğir Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılını renkli etkinliklerle kutladı

  Yüreğir Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılını renkli etkinliklerle kutladı Yüreğir Belediyesi, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı birbirinden renkli etkinliklerle kutladı. Çocuk Şenliği, spor turnuvaları, resim sergisi ve atölye etkinlikleri gibi farklı etkinliklerle gerçekleştirilen kutlama programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Başkan Kocaispir, Cumhuriyetin zorlu bir mücadele ile kurulduğunu belirterek, Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmanın en büyük görevleri olduğunu vurguladı.

 • 12.10.2023 12 Eki 11:48 Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Mahallelerde Vatandaşlarla Buluşuyor

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Mahallelerde Vatandaşlarla Buluşuyor Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yamaçlı ve Güneşli mahallelerine ziyarette bulunarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kocaispir, vatandaşların sorunlarını dinleyerek Yüreğir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve yeni projelerle ilçenin çehresini değiştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

 • 10.10.2023 10 Eki 17:20 Yüreğir'de kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

  Yüreğir'de kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor Yüreğir ilçesi Şehit Erkut Akbay Mahallesi'nde yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları sürüyor.

 • 04.10.2023 04 Eki 14:54 Yüreğir Belediye Başkanı, din görevlilerine destek sözü verdi

  Yüreğir Belediye Başkanı, din görevlilerine destek sözü verdi Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Camiler ve Din Görevlileri Haftası vesilesiyle ilçede bulunan din görevlilerini ağırlayarak, destek sözü verdi. Yüreğir Belediyesi tarafından düzenlenen programda, din görevlileri kahvaltıda bir araya geldi. Programda konuşan Kocaispir, camilerin ve din görevlilerinin toplumun temelinde ve merkezinde bulunduğunu vurgulayarak, desteklerinin süreceğini belirtti.

 • 02.10.2023 02 Eki 11:23 Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, Yüreğir'in her noktasına eşit hizmet için çalışıyor

  Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, Yüreğir'in her noktasına eşit hizmet için çalışıyor Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Solaklı halkıyla bir araya gelerek Yüreğir'in her noktasına eşit hizmet sunduklarını belirtti. 'Akşam Çayı Buluşmaları' etkinliğinde mahalle sakinlerinin talepleri dinlendi ve çocuklara eğlenceli aktiviteler sunuldu. Kocaispir, ilçenin her noktasına eşit hizmet anlayışıyla kaliteli belediyecilik yaptıklarını vurguladı.

 • 22.09.2023 22 Eyl 11:40 Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'ı ağırladı

  Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'ı ağırladı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ilçede ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette yapılan çalışmalar değerlendirildi ve Kocaispir'e başarılı çalışmalarından dolayı tebrikler sunuldu.

 • 20.09.2023 20 Eyl 13:59 Yüreğir Belediyesi, Kaşlıca Mahallesi'nde Cemevi İçin Protokol İmzaladı

  Yüreğir Belediyesi, Kaşlıca Mahallesi'nde Cemevi İçin Protokol İmzaladı Yüreğir Belediyesi, Kaşlıca Mahallesi'nde bulunan 636 metrekare taşınmazın cemevi olarak kullanılması için Nacarlı Kaşlıca Alevi Kültür Derneği ile protokol imzaladı. Protokol, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ile Nacarlı Kaşlıca Alevi Kültür Derneği Başkanı Feyzullah Sönmez tarafından imzalandı. Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, protokolün amacının Alevi hemşehrilerin sosyal, kültürel ve dini ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu belirtti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 10:43 Yüreğir Belediyesi Kış Spor Okulları'na Başvurular Başlıyor

  Yüreğir Belediyesi Kış Spor Okulları'na Başvurular Başlıyor Yüreğir Belediyesi, çocukların kendilerini keşfetmelerini ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmalarını hedefleyen Kış Spor Okulları'na başvuru sürecini başlatıyor. Futbol, basketbol, voleybol, satranç gibi 20 farklı branşta verilecek kurslarda alanında uzman eğitmenler görev alacak. Başvuru ve kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar belediyenin çağrı merkezi ve iletişim hattından irtibat kurabilecek.

 • 15.09.2023 15 Eyl 12:25 Yüreğir Belediyesi, Cami Temizliklerine Devam Ediyor

  Yüreğir Belediyesi, Cami Temizliklerine Devam Ediyor Yüreğir Belediyesi, vatandaşların daha hijyenik bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için ilçe genelinde cami temizliklerine devam ediyor. İbadethane temizlik ekipleri, camilerin avluları, abdest alma bölümleri ve tuvaletleri yıkarken iç bölümlerde ise halılar süpürülüyor ve mihrap, minber, vaaz kürsüsü ve pencereler tek tek siliniyor. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, uzun yıllardır titiz bir hizmet verdiklerini belirterek yapılan temizlik çalışmalarının yanı sıra tüm ibadethaneleri de pırıl pırıl temizlediklerini ifade etti. Vatandaşlar ve cami görevlileri ise yapılan hizmetten memnun olduklarını belirterek Kocaispir'e teşekkür etti.

 • 11.09.2023 11 Eyl 12:48 Yüreğir Belediye Başkanı öğrencileri okulda yalnız bırakmadı

  Yüreğir Belediye Başkanı öğrencileri okulda yalnız bırakmadı 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk gününde Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu'nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

 • 10.09.2023 10 Eyl 13:48 Yüreğir Belediyesi'nin 'Akşam Çayı Buluşmaları' Göller Yaylasında Eğlence Dolu Geçti

  Yüreğir Belediyesi'nin 'Akşam Çayı Buluşmaları' Göller Yaylasında Eğlence Dolu Geçti Yüreğir Belediyesi tarafından başlatılan 'Akşam Çayı Buluşması' etkinliği Göller Yaylasında gerçekleşti. Çocuklar atlıkarınca, palyaço ve yüz boyama etkinliklerinde doyasıya eğlendi. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, yayla sakinleriyle buluşarak ilgiyle karşılandı.

 • 08.09.2023 08 Eyl 12:53 Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, deprem tazminatının yıl sonuna kadar uzatılacağını açıkladı

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, deprem tazminatının yıl sonuna kadar uzatılacağını açıkladı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, deprem tazminatının yıl sonuna kadar uzatılacağı müjdesini verdi. Kocaispir, işçilere hitaben yaptığı konuşmada, deprem bölgesindeki kamu görevlilerine verilen aylık 2.059,99 TL deprem tazminatının yıl sonuna kadar uzatılacağını belirtti.

 • 05.09.2023 05 Eyl 18:38 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'i ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'i ziyaret etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ile birlikte Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'i ziyaret etti. Başkan Kocaispir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

 • 01.09.2023 01 Eyl 12:11 Yüreğir Belediyesi, Vatandaşlara Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Sunuyor

  Yüreğir Belediyesi, Vatandaşlara Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Sunuyor Yüreğir Belediyesi, ilçe sakinlerinin yaşadıkları sorunlarla başa çıkma becerilerini arttırmak amacıyla ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyor. Aile danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı gibi konularda destek veren belediye, randevu alınan vatandaşlara ev ziyaretleri yaparak yüz yüze görüşmeler gerçekleştiriyor.

 • 24.08.2023 24 Ağu 15:42 Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşlarla buluştu

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşlarla buluştu Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yenidoğan Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kocaispir, yapılan çalışmaları ve devam eden projeleri anlattı, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 15:00 Yüreğir Belediyesi Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde Temizlik Çalışması Yaptı

  Yüreğir Belediyesi Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde Temizlik Çalışması Yaptı Yüreğir Belediyesi ekipleri, Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde temizlik çalışması yaptı. Sokakları solüsyonlu suyla yıkayan ekipler, yeşil alanları temizledi ve kent mobilyalarının bakımını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, mahallelerin temizliği için yoğun çaba harcadıklarını belirtti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 14:55 Yüreğir Belediyesi, Doğankent Mahallesi'nde 'Çay Buluşmaları' düzenledi

  Yüreğir Belediyesi, Doğankent Mahallesi'nde 'Çay Buluşmaları' düzenledi Yüreğir Belediyesi tarafından Doğankent Mahallesi'nde gerçekleştirilen 'Çay Buluşmaları' etkinliğinde Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşlarla bir araya geldi. Programda halk oyunları gösterisi ve çocuklara yönelik etkinlikler düzenlendi. Başkan Kocaispir, Yüreğir'de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 12:05 Yüreğir Belediye Başkanı Doğankent Halkıyla Buluştu

  Yüreğir Belediye Başkanı Doğankent Halkıyla Buluştu Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 'Akşam Çayı Buluşmaları' adı altında Doğankent halkıyla bir araya geldi. Etkinlikte vatandaşlar, Kocaispir'e yoğun ilgi gösterdi. Buluşmada halk oyunları gösterisi yapıldı ve çocuklara çeşitli etkinlikler düzenlendi. Kocaispir, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek çözüm üretme sözü verdi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 13:28 Yüreğir Belediyesi, Haydaroğlu Mahallesi'nde yeni bir kütüphane açıyor

  Yüreğir Belediyesi, Haydaroğlu Mahallesi'nde yeni bir kütüphane açıyor Yüreğir Belediyesi, Selahattin Eyyubi ve Levent mahallelerinin ardından bir kütüphane de Haydaroğlu Mahallesi'nde açıyor. Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, kütüphanelerin önemine vurgu yaparak, öğrencilerin ders çalışabilecekleri ve kitap okuyabilecekleri mekanlar istediklerini belirtti. Yeni kütüphane, çevre düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeni eğitim öğretim yılında hizmete açılacak.

 • 08.08.2023 08 Ağu 15:40 Milli motokrosçu Yiğit Ali Selek, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'in kullandığı Togg'a karşı yarıştı

  Milli motokrosçu Yiğit Ali Selek, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'in kullandığı Togg'a karşı yarıştı Adana'da düzenlenen gösteri yarışında milli motokrosçu Yiğit Ali Selek, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'in kullandığı Togg ile yarıştı. Yarış beraberlikle sonuçlandı ve Kocaispir, Adanalı sporcuya belediye olarak destek olduklarını belirtti. Yiğit Ali ise Togg ile yan yana yarışmanın gurur verici olduğunu ifade etti.

 • 04.08.2023 04 Ağu 16:26 Yüreğir Belediye Başkanı, Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi

  Yüreğir Belediye Başkanı, Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde gerçekleştirilen dönüşüm çalışmalarını yerinde inceleyerek bir binanın yıkımını gerçekleştirdi. Başkan Kocaispir, mahalledeki olumsuzlukları gidermek ve daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla yapılan çalışmaların son aşamaya geldiğini belirtti. Yıkımlar tamamlandığında bölgede nasıl bir çalışma yapılacağına mahalle sakinleriyle birlikte karar verileceği ifade edildi.

 • 03.08.2023 03 Ağu 14:57 Adana Yüreğir Belediyesi, Yüreğir Devlet Hastanesi ve toplu taşıma durağı arasında taşıma hizmeti vermeye başladı

  Adana Yüreğir Belediyesi, Yüreğir Devlet Hastanesi ve toplu taşıma durağı arasında taşıma hizmeti vermeye başladı Adana Yüreğir Belediyesi, Yüreğir Devlet Hastanesi ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde bulunan toplu taşıma durağı arasında servis hizmeti vermeye başladı. Başkan Kocaispir'in talimatıyla hayata geçirilen uygulama sayesinde hasta ve yakınları, duraktan alınarak hastaneye taşınıyor. Özellikle yaşlılar, hamileler, bebekliler ve engelliler için büyük kolaylık sağlayan uygulama, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

 • 10.07.2023 10 Tem 10:38 Deprem Sonrası Kentsel Dönüşüme Talep Arttı

  Deprem Sonrası Kentsel Dönüşüme Talep Arttı Adana'nın Yüreğir ilçesindeki kentsel dönüşüm çalışmaları, deprem sonrası talebin artmasıyla hız kazandı. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ev sahipleriyle görüşerek süreci hızlandırdıklarını belirtti. Kahramanmaraş merkezli depremden sonra ise başta kentsel dönüşümü istemeyen ev sahipleri de talepte bulundu. Şehit Erkut Akbay Mahallesi'nde başlatılan kentsel dönüşüm projesinde temel atma çalışmaları başladı. Proje kapsamında 803 konut ve 60 iş yeri yapılacak. Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak planlanan projenin tamamlanmasıyla düşük katlı ve depreme dayanıklı konutlar oluşturulacak.

 • 15.06.2023 15 Haz 11:20 Yüreğir Belediye Başkanı işçilerle buluştu ve çorba ikram etti

  Yüreğir Belediye Başkanı işçilerle buluştu ve çorba ikram etti Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiyede çalışan işçilerle sabah mesaisinde buluştu ve çorba ikram etti. Başkan Kocaispir, işçilere emeğin ve emekçinin her zaman yanında olduklarını dile getirerek, çalışanların haklarını tam ve zamanında verdiklerini söyledi. Ayrıca, ilçe merkezi ve 107 mahallede çalışmalar yapan tüm mesai arkadaşlarına teşekkür etti ve Yüreğir Belediyesi olarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirtti.

 • 29.05.2023 29 May 18:35 Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir'den Cumhurbaşkanlığı seçimi açıklaması

  Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir'den Cumhurbaşkanlığı seçimi açıklaması Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada milletin iradesinin her zaman her şeyin üstünde olduğunu vurguladı. Başkan Kocaispir, birlik ve beraberlik çağrısı yaparak seçim dönemine dair tüm tartışmaları bir kenara bırakma zamanı olduğunu belirtti.

 • 28.05.2023 28 May 17:25 Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, oyunu kullandı

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, oyunu kullandı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için oyunu verdi. Kocaispir, eşi Raziye Kocaispir ile gittiği Anadolu Efes İlkokulu'nda vatandaşlarla sohbet etti, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi. Oyunu 2367 numaralı sandıkta kullanan Kocaispir, seçimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 • 22.05.2023 22 May 12:19 Başkan Kocaispir: "Azimle, gayretle çalışmaya devam edeceğiz"

  Başkan Kocaispir: 'Azimle, gayretle çalışmaya devam edeceğiz' Adana Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, gerçekleştirdiği ziyaretlerle genç yaşlı tüm Yüreğirlilerin isteklerini ve tavsiyelerini dinlemeyi sürdürdüğü belirtildi.

 • 08.05.2023 08 May 13:20 Adana'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mitingine Davet

  Adana'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mitingine Davet Adana Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşecek olan Adana mitingine vatandaşları davet etti. Miting 9 Mayıs'ta İstasyon Meydanı'nda yapılacak.

 • 05.05.2023 05 May 16:42 Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, Kırsal Mahalleleri Ziyaret Ediyor

  Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, Kırsal Mahalleleri Ziyaret Ediyor Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluşuyor. Başkan Kocaispir, mahalle sakinleri ile fikir alışverişinde bulunuyor, sorunlara anında çözüm üretiyor ve hizmetleri anlatarak vatandaşların gönüllerine dokunuyor. Mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalar ve hizmetler için teşekkür ediyor.

 • 02.05.2023 02 May 12:46 Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, seçim öncesi esnaf ve vatandaşlarla buluştu

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, seçim öncesi esnaf ve vatandaşlarla buluştu Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öncülüğünde yapılan hizmetleri anlatarak vatandaşların desteğine güvendiğini belirtti. Kocaispir, seçim öncesi saha çalışmalarını sürdürüyor.

 • 26.04.2023 26 Nis 14:35 Başkan Kocaispir, vatandaşları açılış ve mitinge davet etti

  Başkan Kocaispir, vatandaşları açılış ve mitinge davet etti Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşecek olan Adana mitingi ve toplu açılış törenine tüm vatandaşları davet etti.

 • 29.03.2023 29 Mar 11:17 Yüreğir kültürevlerinde 90 ayrı branşta eğitim veriliyor 30 bin kişi faydalanıyor

  Yüreğir kültürevlerinde 90 ayrı branşta eğitim veriliyor 30 bin kişi faydalanıyor Adana'nın Yüreğir ilçesinde kadınlar belediye kurslarında hem meslek öğreniyor hem de aile bütçelerine katkı sağlıyor.

 • 23.03.2023 23 Mar 12:54 YÜREĞİR İLÇESİNDEKİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANINDA TEMELLER ATILMAYA BAŞLANDI

  YÜREĞİR İLÇESİNDEKİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANINDA TEMELLER ATILMAYA BAŞLANDI ADANA'nın Yüreğir ilçesindeki Şehit Erkut Akbay Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm proje alanında kalan son ev de sahibiyle anlaşıldıktan sonra kontrollü şekilde yıkıldı.

 • 22.03.2023 22 Mar 13:01 Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, sokak sağlıklaştırma projesini inceledi

  Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, sokak sağlıklaştırma projesini inceledi Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Kışla ve Köprülü mahallelerinde sokak sağlıklaştırma projesinin uygulandığı Hasan Gürhani Sokak ile Şehit Metehan Şahbaz Caddesi'nde incelemelerde bulundu.

 • 12.03.2023 12 Mar 00:31 Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, deprem sonrası ilçede incelemede bulundu Açıklaması

  Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, deprem sonrası ilçede incelemede bulundu Açıklaması Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde saat 22.35'te 4 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası bölgede inceleme yapan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, herhangi bir sıkıntının yaşanmadığını söyledi.

 • 09.03.2023 09 Mar 12:20 Yüreğir'de ruhsat ve yapı izin belgesi elektronik ortama taşınıyor

  Yüreğir'de ruhsat ve yapı izin belgesi elektronik ortama taşınıyor Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, inşaat ruhsatlarını ve yapı kullanma izin belgelerini elektronik ortamda vermek için hazırlıklara başladıklarını açıkladı.

 • 06.03.2023 06 Mar 14:33 Başkan Kocaispir: "Acıları paylaşarak azaltacağız"

  Başkan Kocaispir: 'Acıları paylaşarak azaltacağız' Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin ardından depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Adana Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, "Acıları paylaşarak azaltacağız" dedi.

 • 03.03.2023 03 Mar 17:09 Adana Yüreğir'de tarımsal alanda yapılaşmaya izin verilmeyecek

  Adana Yüreğir'de tarımsal alanda yapılaşmaya izin verilmeyecek Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, bugüne kadar tarım arazilerinin imara açılmasına karşı net bir tavır sergilediklerini, bundan sonra buralarda yapılaşmaya izin verilmeyeceğini bildirdi.

 • 02.02.2023 02 Şub 12:01 Taşköprü'de vatandaşlara sabah çorbası

  Taşköprü'de vatandaşlara sabah çorbası Yüreğir Belediyesi tarafından sabah saatlerinde tarihi Taşköprü'de yapılan çorba ikramı soğuk havada vatandaşların içini ısıttı.

 • 18.01.2023 18 Oca 12:32 YÜREĞİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARA MONT DAĞITTI

  YÜREĞİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARA MONT DAĞITTI YÜREĞİR Belediyesi soğuk havalarla birlikte çocukları unutmayıp, Belören ve Gökvelioğlu İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilere mont ve bot dağıttı.

 • 16.01.2023 16 Oca 14:12 Yüreğir Belediyesi işçilerine yüzde 70 zam

  Yüreğir Belediyesi işçilerine yüzde 70 zam Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 1 Ocak 2023'ten geçerli olmak üzere belediyede çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına yüzde 70 oranında zam yapıldığını açıkladı.

Advertisement