Afyonkarahisar'da Özerler Holding 30 Yılını Dolduran Çalışanlarını Onurlandırdı - Son Dakika
Yerel

Afyonkarahisar'da Özerler Holding 30 Yılını Dolduran Çalışanlarını Onurlandırdı

Afyonkarahisar\'da Özerler Holding 30 Yılını Dolduran Çalışanlarını Onurlandırdı

Afyonkarahisar’ın en eski sanayi kuruluşlarından birisi olan Özerler Holding bünyesinde görev yapan 30 yılını doldurmuş personellere onur plaketi verildi.

18.12.2013 20:53

Afyonkarahisar'ın en eski sanayi kuruluşlarından birisi olan Özerler Holding bünyesinde görev yapan 30 yılını doldurmuş personellere onur plaketi verildi.

Özerler Holding A.Ş., şirket bünyesinde faaliyet gösteren 30 yıl ve üzeri görev yapan personeli plaket ile ödüllendirdi. Eski Et ve Balık Kurumu Tesisleri'ndeki törene Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, işadamı Yusuf Özer, Özerler Holding çalışanları katıldı.

Plaket töreninde konuşan Özer Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Özer, "Biz onların hem annesi hem babası hem de patronuyuz. Her zaman dertleşiriz. Biz burada ağabey, kardeş gibiyiz. Hepside benim çocuklarım" dedi.

Tüm personeli ile yakından ilgilenen Yusuf Özer, "Allah hepsinden razı olsun. Çağırmadığım personelimin de bu personelden farkı yok. Biz onların hem annesi hem babası hem de patronuyuz. Her zaman dertleşiriz. Biz burada abi kardeş gibiyiz. Hepside benim çocuklarım" dedi.

Düzenlenen tören ile Hasan Baloğlu (48), Hasan İnce (39), Kerim Poyraz (38), İsmail Gaser (35), Ahmet Dönmez (34), Eyüp Örnekkol (34), Mehmet Kızar (34), Şengül Efe (31) plaket aldı.

Holding binasında düzenlenen tören ile 8 personel plaketlerini Vali İrfan Balkanlıoğlu ve Özerler Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Özer'den aldı. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar'da Özerler Holding 30 Yılını Dolduran Çalışanlarını Onurlandırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement