Başkan Eroğlu: "İşçimizin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verdik" - Son Dakika

Başkan Eroğlu: "İşçimizin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verdik"

25.05.2022 16:18
Başkan Eroğlu: "İşçimizin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verdik"

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Belediye olarak işçimizin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verdik.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Belediye olarak işçimizin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verdik. Bugüne kadar en ufak bir aksama yaşatmadık" dedi.

Tokat Belediyesinde örgütlü sendikanın olağan genel kurulu bir düğün salonunda yapıldı. Genel Kurul öncesinde Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu konuşma yaptı. Başkan Eroğlu, şehre yapılan hizmetlerde belediye çalışanlarının emeğinin büyük olduğunu ifade ederek "Sizler evinize ekmek götürürken helal kazancı peşinde koşanlarsınız. Tokat Belediyesi olarak işçimizin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verdik. Bugüne kadar en ufak bir aksama yaşatmadık. Başımız dik bir şekilde 8 yıldır siz değerli kardeşlerimizle görev yaptık. Bir yandan belediyemizi düşünürken bir yandan da emekçi kardeşlerimiz için elimizden gelen bütün destekleri sağlamaya çalıştık. İnşallah bundan sonra da desteğimizi sağlamaya devam edecek" dedi.

Yapılan konuşmaların arından genel kurulda seçimlere geçildi. - TOKAT

YORUMLAR
500
Bir Meksika geleneği: Yavru timsahla evlenen belediye başkanı, timsahın duvağını kaldırıp alnından öptü Bir Meksika geleneği: Yavru timsahla evlenen belediye başkanı, timsahın duvağını kaldırıp alnından öptü Tokat'ta feci kaza: 300 metrelik uçurumdan yuvarlanan minibüste bulunan 5 kişilik aileden yalnızca 1 çocuk kurtulabildi Tokat'ta feci kaza: 300 metrelik uçurumdan yuvarlanan minibüste bulunan 5 kişilik aileden yalnızca 1 çocuk kurtulabildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Eroğlu: 'İşçimizin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verdik' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement