Erol Korkmaz: "Köylünün Sorunlarını Özverili ve Sistemli Çalışma ile Gidereceğiz" - Son Dakika
Yerel

Erol Korkmaz: "Köylünün Sorunlarını Özverili ve Sistemli Çalışma ile Gidereceğiz"

Erol Korkmaz: "Köylünün Sorunlarını Özverili ve Sistemli Çalışma ile Gidereceğiz"

AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar’ı ziyaret ederek, köy ve ilçelerdeki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

10.03.2015 16:02

AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar'ı ziyaret ederek, köy ve ilçelerdeki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Hükümeti'nin yerel yönetimlerde önemli bir reforma imza atarak, İl Genel Meclisi ve İl Özel İdarelerini hizmetler noktasında daha aktif kıldığını kaydeden Erol Korkmaz, "Göreve geldiğimizde köylerimizin sorunlarını, özverili ve sistemli bir çalışma ile gidereceğiz. Köylere yönelik hizmetlerin artmasını ve göçün kente değil, kırsal alanlara olmasını sağlayacağız" dedi.

UŞAK'TA KÖYLERE YÖNELİK ÖNEMLİ HİZMETLER YAPILDI

30 Mart 2014 günü yapılan yerel seçimlerle göreve gelen AK Partili Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar'ı makamından ziyaret eden, AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, kırsal alanlarda yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, 2004'ten bu yana KÖYDES ve BELDES çalışmalarının kırsal alanlara can suyu olduğunu vurguladı. Şu anda il genelinde köylerin hemen hepsinin yol probleminin çözüldüğünü ve kanalizasyon sisteminin hayata geçirildiğini dile getiren Mehmet Nacar, köylere parke taş döşendiğini ve oyun parkları yapıldığını belirtti. AK Parti döneminde köylere çok önemli hizmetler götürülmesinin önemli olduğuna değinen Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, göreve geldiğinde hizmetlerin artarak devam etmesi için özveri ile çalışacağını dile getirerek, "AK Parti, kimseyi ayrıştırmadı ve kentlere ne yapılıyorsa, aynısı köylere de sundu. Daha önceki iktidarlar döneminde, sadece seçimden seçime hali hatırı sorulan köylü, AK Parti döneminde temel sorunlarının çözüldüğünü gördü. Yapılan her faaliyet hükümetin önemli birer referansı oldu ve AK Parti girdiği 3 genel seçimde de oyunu artırarak iktidarı sürdürdü. Hizmetlerin sürdürülebilir olması ve istikrarın devamı için bu dönemde de 400 vekil hedefimiz var. Uşak'tan da Allah'ın izni ve teşkilatın özverili çalışması ile 3 milletvekili çıkaracağız" dedi. Uşak İl Genel Meclisi'nin özellikle kırsal alanlar için büyük önem taşıdığını anlatan Erol Korkmaz, "İl Genel Meclisi'nin çalışmalarına desteğimiz hep olacak. Meclis Başkanımız ve bütün üyelerimizle ortak akıl ile hareket edeceğiz. Kentle ilgili sorunları belli periyotlarla istişare ederek, çözüm yolunda çabalayacağız. Daha güzel bir Uşak için özverili ve sistemli bir çalışmayı hayata geçireceğiz" ifadesini kullandı.

EROL KORKMAZ'IN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Öte yandan Erol Korkmaz, ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Esnaf ve vatandaşla sık sık bir araya gelen Erol Korkmaz, sivil toplum kurumlarıyla da istişarelerde bulunuyor. Pazaryeri ve ayakkabıcılar çarşısında esnafla hemhal olan Erol Korkmaz, Uşak Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Şakir Çakır, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Muhtarı Baki Gencer, Sarayaltı Mahallesi Muhtarı Cemil Cevher, Dikilitaş Mahallesi Muhtarı Saim Özer, Huzurevi, Selendililer Derneği Başkanı Ramazan Dumlupınar, Uşak Minibüsçüler Kooperatifi ve Uşak İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'ni ziyaret etti. - UŞAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erol Korkmaz: 'Köylünün Sorunlarını Özverili ve Sistemli Çalışma ile Gidereceğiz' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • yolcu: Sen otobusculerin sorununu cozemedin koylunun kini nasil cozeceksin Soyle bakalim otobusculeri kendi hatlarina gondermek icin dikilitas sarayaltii karakiran hattindaki vatandaslardan kac para aldin°bu paralari secim malzemesi olarak kullanacak misin 0 0 Yanıtla

Advertisement