Hisarcık Tema Vakfı'ndan Kaymakam Bayraktar'a Ziyaret - Son Dakika
Hisarcık Tema Vakfı'ndan Kaymakam Bayraktar'a Ziyaret

Hisarcık Tema Vakfı'ndan Kaymakam Bayraktar'a Ziyaret

29.03.2016 11:31

TEMA Vakfı Hisarcık Sorumlusu Erdem Öztoprak ve yönetim kurulu üyeleri, Hisarcık Kaymakamı Davut Bayraktar’ı makamında ziyaret etti.

TEMA Vakfı Hisarcık Sorumlusu Erdem Öztoprak ve yönetim kurulu üyeleri, Hisarcık Kaymakamı Davut Bayraktar'ı makamında ziyaret etti.

TEMA Vakfı Hisarcık Sorumlusu Erdem Öztoprak, yönetim kurulu üyeleri Erhan Önal, Mustafa Tekin, Günay Bütün ve Mustafa Akçay Kaymakam Davut Bayraktar'ı makamında ziyaret ettiler. Sohbet havasında geçen görüşmede TEMA Sorumlusu Erdem Öztoprak, Kaymakam Davut Bayraktar'a okullarda uyguladıkları Minik Tema, Yavru TEMA, Ortaokul Tema eğitim çalışmaları ile Ağaç Kardeşliği Projesi hakkında detaylı bilgiler verdi.

Ziyaretlerinden dolayı Tema Vakfı Sorumlusu ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Kaymakam Bayraktar, Tema Vakfının ilçede sürdüreceği faaliyetlerde kaymakamlık olarak her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Ziyaret sonunda Tema Sorumlusu Erdem Öztoprak, Kaymakam Davut Bayraktar'a yaprak şeklinde TEMA rozeti taktı.(MA-EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Hisarcık Tema Vakfı'ndan Kaymakam Bayraktar'a Ziyaret - Son Dakika


Advertisement