Maceracılar sezonu rus offroadçılarla açtı - Son Dakika

Maceracılar sezonu rus offroadçılarla açtı

04.12.2022 10:23

- Maceracılar sezonu rus offroadçılarla açtı Erzurum'da bulunan Macera Offroad ve Doğa Sporları kulübü dağlara kar düşünce 2022-2023 offroad sezonuna Ruslarla beraber başladı.

- Maceracılar sezonu rus offroadçılarla açtı

ERZURUM - Erzurum'da bulunan Macera Offroad ve Doğa Sporları kulübü dağlara kar düşünce 2022-2023 offroad sezonuna Ruslarla beraber başladı.

Erzurum'da yaz kış doğa sporları ve offroad yapan Macera Offroad kulübü kentteki diğer spor kulüpleriyle beraber 2022-2023 offroad sezonunu açtı. Rusya'dan gelen misafirlerine Erzurum'un yüksek kesimlerinde offroad tutkusu yaşattılar.

Macera Offroad ve Doğa Sporları kulüp başkanı Lokman Toptaş, '"Kış sezonu boyunca yurt dışından ve yurt içinden gelen yerli, yabancı misafirleri kar safarisi yaptırdıktan sonra Erzurum'un tarihi ve kültürel mekanlarını gezdirip Erzurum hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Bir gelen tekrar gelmek istiyor, bu da bizi mutlu ediyor. Hedefimiz Erzurum'a daha çok yerli ve yabancı turist getirmek için kulüp olarak çok çalışıyoruz" dedi.

Rus misafirleriyle offroad yaptıktan sonra halaylar çeken kulüp üyeleri günü misafirlerine Erzurum'un tarihi ve kültürel mekanlarını gezdirerek noktaladı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Sunar: 'Biz külfete razıyız yeter ki Erzurum kazansın' Sunar: 'Biz külfete razıyız yeter ki Erzurum kazansın' ETB'den süt üreticilerine müjdeUSK süt fiyatı belirleyene kadar Erzurum'da çiğ sütün litre fiyatı 10.25 TL olarak belirlendiETB Başkanı Hakan Oral: ... ETB'den süt üreticilerine müjdeUSK süt fiyatı belirleyene kadar Erzurum'da çiğ sütün litre fiyatı 10.25 TL olarak belirlendiETB Başkanı Hakan Oral: ... Erzurum İli Süt Sektörü Soğuk Zincir Süt Kurulumu projesi Erzurum İli Süt Sektörü Soğuk Zincir Süt Kurulumu projesi

Son Dakika Yerel Maceracılar sezonu rus offroadçılarla açtı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement