Mersin İdmanyurdu Hentbol Takımı Liderliğe Yükseldi - Son Dakika
Yerel

Mersin İdmanyurdu Hentbol Takımı Liderliğe Yükseldi

Mersin İdmanyurdu Hentbol Takımı Liderliğe Yükseldi

Erkekler Hentbol 2. Ligi’nde mücadele eden Mersin İdmanyurdu Hentbol Spor Kulübü, liderliğe yükseldi.

27.11.2016 14:59

Erkekler Hentbol 2. Ligi'nde mücadele eden Mersin İdmanyurdu Hentbol Spor Kulübü, liderliğe yükseldi.

Bu sezon 2.Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Mersin İdmanyurdu Hentbol Takımı, Mersin'in gururu olmaya devam ediyor. Seyfi Alanya Spor Salonu'nda taraftarlarının desteği ile Adana Gençlik ve Spor Kulübünü 31-16 yenerek liderlik koltuğuna oturan Mersin İdmanyurdu Hentbol Spor Kulübü, hedef büyüttü.

Mersin İdmanyurdu Hentbol Spor Kulübü Başantrenörü Ozan Kaya, Adana karşısında galip gelen takımını kutlarken, kendilerine maç boyunca destek veren taraftarlara da teşekkür etti. Kaya, "Genç ve güçlü bir takımız. Oyuncularımız oynadıkça tecrübe kazanıyorlar. Bu sezon ilk kez 2. Ligde oynuyorlar. Kısıtlı imkanlarımıza rağmen en iyisini yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Kulüp Başkanı Abdullah Öztürkmen ise takıma gerekli desteğin verilmesi durumunda Mersin İdmanyurdu Hentbol Spor Kulübü'nün Süper Lig'e çıkacağını savundu. Öztürkmen, "İyi bir ekibimiz var. Takım olarak çok iyiyiz. Ancak ekonomik sıkıntılar zaman zaman sıkıntı oluşturuyor. Takımdaki oyuncularımız lise ve üniversite öğrencileri. Onların eğitimlerinin sürmesi için maddi desteğe ihtiyaç var" diye konuştu. - MERSİN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Mersin İdmanyurdu Hentbol Takımı Liderliğe Yükseldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement