Safranbolu'da "Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı" kuruldu - Son Dakika

Safranbolu'da "Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı" kuruldu

30.06.2022 17:15
Safranbolu'da "Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı" kuruldu

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin öncüsü olduğu "Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı" uygulaması faaliyete geçti.

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin öncüsü olduğu "Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı" uygulaması faaliyete geçti.

Safranbolu Perşembe Pazarı'nda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı çalışmalarını sürdüren Hayır Çarşısı personeli tarafından kurulan 'Göz Hakkı Manavı'nda pazara çıkan ya da ihtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarına çeşitli meyveler veriliyor.

Standın ilk gününde meyve dağıtımına katılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, "Safranbolu Belediyesi olarak çocuklarımızın tüm meyvelerden tatması gerektiğini düşünerek böyle bir stant oluşturduk. Bunu çalışmayı ilk olarak ilçemizin en büyük pazarı olan Perşembe Pazarı'nda gerçekleştiriyoruz" dedi.

Safranbolu Belediyesi olarak geleceğin büyükleri çocuklar için çeşitli projeler ürettiklerini ve bundan sonra da üretmeye devam edeceklerini kaydeden Başkan Köse, "Bulunduğumuz her platformda şahsıma ve ekip arkadaşlarıma gösterilen ilgiye de ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Göz Hakkı Manavına dileyen vatandaşlarımızın katkı sağlayabileceği bildirildi. - KARABÜK

YORUMLAR
500
Karabük'te UMKE personeline 'teşekkür belgesi' verildi Karabük'te UMKE personeline 'teşekkür belgesi' verildi Safranbolu Belediyesi Hayır Çarşısı, İhtiyaç Sahiplerine Desteğini Sürdürüyor Safranbolu Belediyesi Hayır Çarşısı, İhtiyaç Sahiplerine Desteğini Sürdürüyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Safranbolu'da 'Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı' kuruldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement